Wojownicze Żółwie Ninja, Sezon 1

Wojownicze Żółwie Ninja, Sezon 1

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Wojownicze Żółwie Ninja, Sezon 1

  • Wojownicze Żółwie Ninja, Sezon 1
- + Dopasuj

Wojownicze Żółwie Ninja, Sezon 1

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Opis o boxu
POSTAW NA NAJLEPSZĄ GRUPĘ ZIELONYCH ŻÓŁWI! Dołącz do czwórki super gości;  Leonardo, Donatello, Raphael i Michelangelo, którzy przemierzają ulice Nowego Jorku i nie wahają się stanąć twarzą w twarz z niebezpiecznymi nowymi i dawnymi wrogami. Przygotuj się na ciągłe bitwy, a to z Kraangami, albo mechanicznymi drapieżnikami, to znowu aligatorem mutantem, a nawet z samym złowieszczym Shredderem. Cztero-dyskowa kolekcja zawiera wszystkie przygody Sezonu 1, łącznie 24 odcinki nieustającej akcji Ninja!

Poszczególne część:

Dołącz do czwórki super gości;  Leonardo, Donatello, Raphael i Michelangelo, którzy przemierzają ulice Nowego Jorku i nie wahają się stanąć twarzą w twarz z niebezpiecznymi wrogami. Przygotuj się na ciągłe bitwy, a to z Kraangami, albo mechanicznymi drapieżnikami, to znowu aligatorem mutantem, a nawet z samym złowieszczym Shredderem.TO JEST TOTALNA ROZGRYWKA Z KRAANGAMI! Żółwie odkrywają tajną kwaterę obcych najeźdźców. Sądzą, że to Kraangowie, ale nie tylko! Przyjdzie im się zmierzyć z wrogami, wśród których jest Król szczurów, Cyberkaraluch i żądny zemsty Baxter Stockman.

PRZYGOTUJ SIĘ NA NIEUSTANNĄ AKCJĘ NINJJA
... gdy Żółwie unikają ukąszenia przez kontrolującą umysły pasożytniczą osę i uciekają z aresztu Kraangów, co w efekcie prowadzi do ostatecznego starcia w dwu-częściowy finałowym odcinku, którego nie można przegapić!


WYCHODZĄC ZE SWEJ KRYJÓWKI W KANAŁACH po raz pierwszy, Wojownicze Żółwie Ninja są gotowe na spotkanie z nieprzyjaznym otoczeniem ulic Nowego Jorku. czekają, by stanąć twarzą w twarz z wrogami bardziej niebezpiecznymi (i posmakować pyszniejszej pizzy), niż mogliby sobie wyobrazić!

Ogólne

Producent

Imperial Cinepix

Tytuł oryginalny

Wojownicze Żółwie Ninja, Sezon 1

Gatunek

Animowany , Familijny , Przygodowy

Czas trwania [min]

nie podano

Seria

Wojownicze Zółwie Ninja

Studio filmowe

Paramount

Kraj produkcji

USA

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

4

Napisy

Brak

Dźwięk

Polski (dubbing)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel