Obcy Kolekcja Blu-ray na 35-lecie filmu

Obcy Kolekcja Blu-ray na 35-lecie filmu

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Obcy Kolekcja Blu-ray na 35-lecie filmu

  • Obcy Kolekcja Blu-ray na 35-lecie filmu
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Obcy Kolekcja Blu-ray na 35-lecie filmu

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

WKROCZ DO ŚWIATA 35 LAT TERRORU SCI-FI!

W 1979 roku, publiczność na całym świecie krzyknęła z przerażenia, kiedy pierwszy film z serii Obcy wdarł się przebojem na duży ekran. Oto teraz wszystkie cztery mrożące krew w żyłach rozdziały sagi dostępne w Antologii Obcego na Blu-ray™ w porażająco wysokiej rozdzielczości! To ekskluzywne kolekcjonerskie wydanie z okazji 35-lecia powstania filmu zawiera specjalne opakowanie inspirowane statkiem Nostromo z pierwszego filmu, a także reprint oryginalnego komiksu Alien, mini plakaty kinowe i nowe karty z reprodukcjami dzieł zmarłego H. R. Gigera, twórcy słynnego potwora, który wszystko zapoczątkował. Poczynając od legendarnego pierwszego filmu, który przedstawia Ellen Ripley (Sigourney Weaver) jako nieustępliwego wojownika walczącego z największym zagrożeniem ludzkości, aż po jej szokujące odrodzenie w filmie Obcy: Przebudzenie - jest to zapierająca dech w piersiach, obowiązkowa kolekcja dla każdego miłośnika gatunku!

6-DYSKOWY ZESTAW ZAWIERA:

OBCY – ÓSMY PASAŻER „NOSTROMO” - Reżyseria Ridley Scott
1979 WERSJA KINOWA I 2003 WERSJA REŻYSERSKA
Terror rozpoczyna się, gdy załoga statku Nostromo odpowiada na sygnał wołania o pomoc pochodzący z opustoszałej planety i odkrywa śmiercionośną formę życia, która wykorzystuje ludzkie ciało do swego rozwoju.

OBCY – DECYDUJĄCE STARCIE - Reżyseria James Cameron
1986 WERSJA KINOWA I 1991 EDYCJA SPECJALNA
Po 57 latach hibernacji i dryfowania w przestrzeni kosmicznej jedyna ocalała po pierwszym spotkaniu z Obcym towarzyszy oddziałowi komandosów w wyprawie ratunkowej na planetę LV-246… tym razem, to wojna.

OBCY 3 - Reżyseria David Fincher
1992 WERSJA KINOWA I 2003 EDYCJA SPECJALNA
Statek Ripley rozbija się na Fiorinie 161 - ponurej pustynnej planecie zamieszkałej przez więźniów tutejszej kolonii karnej o zaostrzonym rygorze. Na pokładzie z Ripley był jednak Obcy… i wkrótce liczba ofiar zaczyna dramatycznie rosnąć!

OBCY – PRZEBUDZENIE - Reżyseria Jean-Pierre Jeunet
1997 WERSJA KINOWA I 2003 EDYCJA SPECJALNA
Od momentu dramatycznej ofiary Ripley minęło 200 lat. Teraz jednak grupa naukowców, klonuje Ripley... a wraz z nią zarodek Obcego, który nosiła w sobie. Chcą w ten sposób stworzyć śmiercionośną broń.

PONAD 60 GODZIN MATERIAŁÓW DODATKOWYCH!

Sigourney Weaver, Michael Biehn, Winona Ryder, Ian Holm, Lance Henriksen
angielski 5.1 DTS-HD-MA, czeski 5.1, węgierski 5.1/angielski 5.1 DTS-HD-MA, czeski 5.1, węgierski 5.1/angielski 5.1 DTS-HD-MA, czeski 5.1, węgierski 5.1/ angielski 5.1 DTS-HD-MA, czeski 5.1, węgierski 5.1

angielski, polskie, czeskie, węgierskie, greckie, portugalskie, serbskie, islandzkie, mandaryńskie, hindi, malajskie, telugu/angielski, polskie, czeskie, węgierskie, greckie, portugalskie, serbskie, islandzkie, mandaryńskie, hindi, malajskie, telugu/angielski, polskie, czeskie, węgierskie, greckie, portugalskie, serbskie, islandzkie, mandaryńskie, hindi, malajskie, telugu/angielski, polskie, czeskie, węgierskie, greckie, portugalskie, serbskie, islandzkie, mandaryńskie, hindi, malajskie, telugu

Ogólne

Producent

Imperial Cinepix

Tytuł oryginalny

ALIEN 35TH ANNIVERSARY BD COLLECTION

Gatunek

Fantasy , Horror , Science fiction , Thriller

Czas trwania [min]

ok 440, dodatki 3600

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2014

Właściwości

Nośnik

Blu-ray

Liczba nośników

6

Napisy

Angielskie , Polskie

Dźwięk

Angielski

4 na 5

Warto

Na wstępie dodam, że do tej pory byłem posiadaczem wydania kompletnego w wersji DVD. Od niedawna mam w swojej kolekcji kupioną tutaj wersję rocznicową.

Wydanie Rocznicowe na blue-ray od strony zawartości jest z pewnością wartą zakupu pozycją. Obraz jest odświeżony (ktoś naprawdę dobrze się do tego przyłożył) i ogląda się go z niebywałą przyjemnością, tak dużą, że zapomina się o tym, że trzy pierwsze części mają już za sobą trochę lat.
Ilość dodatkowej zawartości może ucieszyć niejednego fana serii - mnóstwo dodatków na płytach, kilka "pocztówek" z grafikami Gigera, papierowy komiks w języku angielskim oraz trzy nieduże plakaty.

Jedyny minus jaki posiada ta wersja to opakowanie, które jest jakimś nieporozumieniem zarówno jeśli chodzi o kultowość serii jaką w nie wsadzono jak i okazję czyli - rocznica. Zarzut dotyczy przede wszystkim zewnętrznego opakowania stylizowanego na śluzę statku - to nie żadne metalowe pudełko czy choćby takie z grubej tektury. Dostajemy cienki, delikatny kartonik, który jestem tego pewien przy częstej eksploracji ulegnie rychłemu zniszczeniu (trzymać daleko od dzieci).

Pozycja warta kupna.

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel