Elektrogratka – dla środowiska!

Saturn we współpracy z Organizacją Odzysku Elektro-System i Fundacją Ośrodka Edukacji Ekologicznej  promuje prawidłowe postępowanie z elektroodpadami. 1 kwietnia br. rusza akcja edukacyjna o nazwie Elektrogratka.

 

Ogólnopolska akcja edukacyjna „Elektrogratka” jest współfinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Ma na celu edukację ekologiczną i aktywizację lokalnych społeczności do prawidłowego utylizowania elektroodpadów.

 

Program skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców Polski, którzy do 31 grudnia br. oddadzą zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny w jednym z ponad 100 punktów zbiorki elektroodpadów na terenie całego kraju, w tym w sklepach Saturn.

 

W zamian za przekazane elektrośmieci przynoszący otrzymają kupony, których liczba będzie zależała od rodzaju i liczby pozostawianego sprzętu. Wypełnione kupony należy wysłać pocztą na adres fundacji lub zarejestrować online na stronie www.elektroodpadyprostezasady.pl. Spośród wszystkich zarejestrowanych kuponów co miesiąc losowane będą 3 nagrody w postaci nowego sprzętu elektronicznego.

 

Więcej informacji o programie: www.elektroodpadyprostezasady.pl.

 

powrót

pixel