Dwupłytowy album „Antyradio Najlepszy Rock na Świecie + Antyradio Unplugged” już od 16 września w sklepach Saturn

16 września 2016 to wyjątkowa data dla wszystkich fanów rocka. Tego dnia odbędzie się premiera dwupłytowego albumu „Antyradio Najlepszy Rock na Świecie + Antyradio Unplugged”, która łączy w sobie kipiące rockową energią przeboje oraz łagodniejsze akustycznie oblicze dobrze znanych utworów. Kompilacja będzie dostępna już w dniu premiery w sklepach sieci Saturn w całej Polsce.

„Antyradio Najlepszy Rock na Świecie + Antyradio Unplugged” to 38 numerów największych gwiazd rocka ze światowej i polskiej sceny muzycznej, starannie wyselekcjonowanych przez dziennikarzy Antyradia. To wyjątkowa na polskim rynku kompilacja pozwalająca na podróż do dwóch muzycznych krain. Redakcja stacji zgodnie z hasłem „Najlepszy rock na świecie” umieściła na dwóch płytach 20 elektrycznych hitów oraz 18 utworów w wersji akustycznej.

Sklepy Saturn są pierwszym adresem dla fanów muzyki rockowej – można tu znaleźć najbogatszy na polskim rynku wybór płyt. Świadczy o tym lista najchętniej kupowanych krążków, na której od lat czołowe miejsca zajmują właśnie zespoły rockowe - mówi Remigiusz Gruba, Kierownik Działu Zakupu Muzyka/Film/Książka w Media Saturn Holding Polska. - Dbając o wielbicieli rockowych brzmień, stale rozszerzamy ofertę płytową o najnowsze krążki. Dlatego już w dniu premiery w sklepach Saturn będzie można znaleźć wyjątkowy album „Antyradio Najlepszy Rock na Świecie + Antyradio Unplugged”.

Na pierwszej płycie kompilacji znajdziemy takie legendarne zespoły jak Korn, Acid Drinkers czy Judas Priest oraz najbardziej rozpoznawalne i cenione rockowe hity, między innymi „The Battle Rages On”, „Re-Wired” czy „Hell Yeah”. Krążek został przygotowany z myślą o wszystkich fanach rocka, którzy szukają płyty różnorodnej, a zarazem spójnej. Popularna rockowa rozgłośnia przygotowała dla słuchaczy kolekcję utworów, które są doskonałą dawką mocy i pozwalają przenieść się na sceny koncertów największych gwiazd tego gatunku.

Druga płyta to akustyczne piosenki, zarejestrowane podczas cyklu „Antyradio Unplugged” - dobrze znane hity w nowej, pozbawionej studyjnych efektów, aranżacji. Akustyczne utwory zacieśniają więź między zespołem a fanami, udowadniając muzyczny kunszt artystów. Ponadto piosenki „bez prądu” wprowadzają w niepowtarzalny, bardziej intymny klimat – słuchając ich można odnieść wrażenie, że muzycy grają tylko dla nas. Na płycie znalazły się kawałki zarejestrowane w studiu Antyradia podczas trwających od jesieni 2015 do wiosny 2016 roku koncertów takich gwiazd polskiego rocka jak: Clock Machine, Chemia czy OCN.

Płyta będzie dostępna od dnia premiery, 16 września, w sklepach Saturn w cenie 39,99 zł.

Tracklista:
CD1 (przeboje)
1. Apocalyptica feat. Corey Taylor - I'm Not Jesus
2. Korn - Freak On a Leash
3. Lamb of God - Overlord
4. Life Of Agony - Last Cigarette
5. Living Colour - Love Rears Its Ugly Head
6. Mudvayne - Forget to Remember
7. Suicidal Tendencies - You Can't Bring Me Down
8. Tenacious D - Tribute
9. Acid Drinkers - Acidofilia
10. Trzynasta w samo południe - Hell Yeah!
11. Kasabian - Re-Wired
12. Kula Shaker - Hush
13. Judas Priest - Breaking the Law
14. Corrosion Of Conformity - Broken Man
15. HELLYEAH - Matter of Time
16. Deep Purple - The Battle Rages On
17. Accept - Making Me Scream
18. Chevelle - Rivers
19. ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead - Lie Without a Liar
20. Arch Enemy - War Eternal

CD2 (akustyczna)
1. Clock Machine - She's Got It
2. Clock Machine - Desire
3. Clock Machine - Promise
4. Chemia - The Luck
5. Chemia - Hero
6. Chemia - Fun Gun
7. Proletaryat - Nie wyrażam zgody
8. Proletaryat - Jak Ptak
9. Proletaryat - Proletaryat (To my ziemi naszej sól)
10. OCN - Czas by krzyczeć
11. OCN - Nie Czuję Nic
12. Tomek Lipiński - Mówię Ci, że
13. Tomek Lipiński - Rzeka miłości
14. Tomek Lipiński - Za zamkniętymi drzwiami
15. Lipali - Najgroźniejsze zwierzę świata
16. Closterkeller - Poza Granicą Dotyku
17. Closterkeller - Marcja
18. Closterkeller - Władza

powrót

pixel