Pan tu nie stał! - gra planszowa

Pan tu nie stał! - gra planszowa

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Pan tu nie stał! - gra planszowa

  • Pan tu nie stał! - gra planszowa
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Pan tu nie stał! - gra planszowa

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Przenieś się na moment do PRL-u, do lat osiemdziesiątych. Do czasów centralnego planowania i wiecznych rynkowych niedoborów, symbolem których stały się wszechobecne kolejki do sklepów. <br> Podczas gry walczyć będziesz o deficytowe towary rzucane do sklepów. Nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ inni gracze również marzą o butach Relax czy magnetofonie szpulowym! <br> Obserwuj, co pojawia się w sklepach, w przemyślany sposób rozdzielaj zadania swojej rodzinie i nie daj się wypchnąć z kolejki! <br> No, chyba, że ktoś krzyknie ci do ucha PAN TU NIE STAŁ! <br><br> Gra nominowana do nagród:<br> - Best Family Card Game - magazyn "Games 100", USA, 2008 r.<br> - Golden Geek Best Card Game - serwis Boardgamegeek.com, USA, 2007 r.
5 na 5

Opinia pochodzi od:

Gra ciekawa, aczkolw...

Gra ciekawa, aczkolwiek na początku może wydawać się nieco skomplikowana- pierwsze próby.

4 na 5

Opinia pochodzi od:

ciekawa gra...

ciekawa gra

4 na 5

Opinia pochodzi od:

Fajna rodzinna gra w...

Fajna rodzinna gra wymagająca logicznego myślenia. Uczy bawi a przy tym przenosi w czasie do lat gdy nie wszystko było na wyciągnięcie ręki..... Naprawdę Polecam!!!!

Więcej opinii

Dzięki technologicznym nowinkom, opieka nad małym dzieckiem staje się znacznie prostsza niż kiedyś. Posiadając elektroniczną nianię, możemy mieć pewność, że bobas ma się dobrze, bez konieczności zaglądania co chwilę do jego pokoju. Podstawową funkcją urządzenia jest alarmowanie rodziców, gdy dziecko się zbudzi lub wzywa ich do siebie płaczem. Warto jednak zaznaczyć, że niektóre nianie potrafią znacznie więcej! Na co zwracać uwagę kupując takie urządzenie po raz pierwszy?

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel