Kajko i kokosz Przygody Wojów

Kajko i kokosz  Przygody Wojów

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Kajko i kokosz Przygody Wojów

  • Kajko i kokosz  Przygody Wojów
- + Dopasuj

Kajko i kokosz Przygody Wojów

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

     Zdobądź cenne skarby i unikaj zbójcerzy! Kajko i Kokosz wyruszają z Mirmiłowa, by przeżyć wspaniałe przygody. Będą chcieli wrócić do swojego grodu z niezwykłymi przedmiotami, takimi jak latający kufer, złoty róg czy święty kołacz. Na ich drodze nieraz staną zbójcerze oraz wikingowie. Gracze będą musieli wykazać się nie lada sprytem, by uniknąć tarapatów i zdobyć cenne przedmioty.· Gra oparta na słynnymkomiksie J. Christy!· 12 bohaterów do wyboru!·  Emocjonująca rozgrywka!

Ogólne

Producent

Egmont

Wydawca

Egmont

Charakterystyka

Rodzaj

Karciana , Przygodowa , Rodzinna , Towarzyska

Wersja językowa

Edycja: polska , Instrukcja: polska

Liczba graczy

2 - 5

Klasyfikacja wiekowa

8+

Czas gry [min]

20

5 na 5

Tęsknota usatysfakcjonowana

Kto z was pamięta przygody Kajko i Kokosza, dwóch słowiańskich wojów, którzy od najmłodszych lat, poprzez komiksy, uczyli nas zaradności, braterstwa oraz wielu innych wartościowych idei? No to możecie teraz powrócić do korzeni i przedstawić te przygody i wartości swoim dzieciom. Nie chodzi tylko o to, że możecie kupić komiksy, ale i... grę karcianą "Kajko i Kokosz. Przygody Wojów". Oczywiście, mimo że jest to gra typowo karciana, posiada ona jednak swoistą planszę, po której poruszają się nasi bohaterowie - Kajko, Kokosz, Łamignat, Mirmił czy też Jaga, choć oczywiście główną rolę pełnią tu karty. Choćby karty bohaterów, których wymieniłem tutaj tylko część z całego, szerokiego spektrum bohaterów, którzy w tej grze występują i którzy dzięki charakterystycznej kresce i kolorystyce zostali przypomnieni na łamach tej gry. Przejdźmy jednak do samej gry. Naszym zadaniem jest wcielić się w postać z komiksów autorstwa J. Christy i... zdobyć kilka cennych artefaktów, które gdzieś w tym historyczno-magicznym świecie możemy znaleźć: latający kufer, złoty róg czy chociażby święty kołacz. Nie myślcie jednak, że będzie tak łatwo. Gdyby było łatwo... nie byłoby zabawy, mnóstwa radochy a i pewnej dawki zdrowej rywalizacji. O to przecież tutaj chodzi, aby bawić się jak najlepiej. I gwarantuję wam, że dzięki zasadom i rozwiązaniom, jakie zostały zastosowane w grze "Kajko i Kokosz. Przygody Wojów" - nie zabraknie wam tego. Nie zabraknie wam zabawy, nie zabraknie wam śmiechów, nie zabraknie wam chwil... złości na zwyciężających przeciwników. Po prostu nie zabraknie wam emocji, które sprawią, że wieczór spędzony z rodziną czy przyjaciółmi nad planszą i kartami ze świata Kajko i Kokosza, będzie wieczorem pełnym wspomnień. I tęsknoty... tęsknoty do tego świata z naszego dzieciństwa, tęsknoty którą właśnie możemy w łatwy i przyjemny sposób zaspokoić...

Dzięki technologicznym nowinkom, opieka nad małym dzieckiem staje się znacznie prostsza niż kiedyś. Posiadając elektroniczną nianię, możemy mieć pewność, że bobas ma się dobrze, bez konieczności zaglądania co chwilę do jego pokoju. Podstawową funkcją urządzenia jest alarmowanie rodziców, gdy dziecko się zbudzi lub wzywa ich do siebie płaczem. Warto jednak zaznaczyć, że niektóre nianie potrafią znacznie więcej! Na co zwracać uwagę kupując takie urządzenie po raz pierwszy?

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel