Debiutancka płyta Hollie Stephenson promocyjnie w Saturn

Już od 28 lipca w sklepach sieci Saturn będzie można kupić debiutancką płytę Hollie Stephenson w promocyjnej cenie. Krążek wschodzącej gwiazdy sceny muzycznej to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników soulowych brzmień.


Hollie Stephenson, odkryta 7 lat temu niezwykle utalentowana piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, zachwyca niesamowitą barwą głosu. 19-latka z charakterystyczną chrypką, często nazywana nową Amy Winehouse, wyróżnia się wśród innych młodych gwiazd świata muzyki wyjątkową dojrzałością muzyczną. Pod opieką Dave’a Stewarta, jej menagera i producenta znanego m.in. z zespołu Eurythmics, Hollie nagrała album z piosenkami nawiązującymi do stylu największych gwiazd bluesa, jazzu i soulu. Płytę promują single Sunday Morning, Pointless Rebelion oraz Lovers Game.

Debiutancki krążek został entuzjastycznie przyjęty w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, gdzie znawcy docenili wyjątkową lekkość i zrozumienie charakteru muzyki retro soul przez Hollie. Również polscy krytycy zwracają uwagę na ogromny talent i potencjał piosenkarki, która jest na początku muzycznej kariery i z pewnością nagra jeszcze niejeden zapadający w pamięć kawałek.

Debiutancka płyta Hollie Stephenson dostępna jest w sklepach sieci Saturn. Dla wszystkich wielbicieli soulowych brzmień, którzy powinni w swojej kolekcji mieć płytę Hollie, przygotowana została specjalna promocja. Już od 28 lipca krążek będzie można kupić w sklepach Saturn w niższej cenie – 39,99 zł. Warto się spieszyć - promocja obowiązuje tylko do 3 sierpnia!

powrót

pixel