Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
×
0 0

Recenzje

Ranking telewizorów. Modele z 2014 roku od 40 do 55 cali.

Wybierając domowy telewizor, coraz częściej poza ceną zwracamy uwagę nie tylko na jakość obrazu i wielkość odbiornika, ale także inne funkcje, które sprawiają, że telewizor staje się uniwersalnym urządzeniem o różnych zastosowaniach.  Kolejne plusy to doskonałe zintegrowanie z innymi domowymi sprzętami – także w świecie online! Czas na przegląd najciekawszych rozwiązań na rynku. W tym zestawieniu sięgniemy po sprawdzone modele z 2014 roku.

Więcej
Pod okiem czujników – prostownica Philips HP8372/00
Ważny krok w produkcji urządzeń do stylizacji, które są nad wyraz bezpieczne dla włosów, postawiła firma Philips. Zastosowała niezwykle czułe sensory nowej generacji. Wyposażono w nie prostownicę o symbolu HP8372/00, w której zastosowano rozwiązanie Moisture Protect.
Więcej
Top 5 aplikacji do biegania

Kiedyś jedynym urządzeniem elektronicznym przydatnym do biegania był zegarek ze stoperem. Dziś posiadając smartfona, mamy do dyspozycji wiele aplikacji o zróżnicowanych funkcjach. Korzystanie z nich nie tylko ułatwia monitorowanie odpowiedniej intensywności treningu, ale również motywuje do pracy i pozwala dzielić się osiągnięciami na portalach społecznościowych. Co warto wybrać? Czas na krótki przegląd!

Więcej
The Inner World - przygodówka w starym dobrym stylu
Gra The Inner World jest produktem młodego niemieckiego studia Fizbin. Troje młodych ludzi podczas szkolenia wpadło na pomysł przygotowania przygodówki w starym dobrym stylu. Swój pomysł postanowili wcielić w życie i tak powstała gra "The inner world".
Więcej
Czytnik E-Booków Kindle firmy Amazon
Kto lubi czytać, chętnie zabiera ze sobą trochę więcej książek na urlop. Jest jednak kwestia miejsca zajmowanego przez nie w bagażu oraz ich wagi, w końcu książki z papieru są dosyć ciężkie. Jak dobrze, że można zabrać ze sobą kilkaset książek w małym, poręcznym urządzeniu. Umożliwiają to książki elektroniczne i odpowiednie czytniki.
Więcej
Apple iPad 2 - krótka charakterystyka
iPad firmy Apple jest przenośnym minikomputerem z ekranem dotykowym i należy do kategorii tabletów. W styczniu 2010 r. szef firmy Apple Steve Jobs zaprezentował jego pierwszą wersję i sprawił, że ten wówczas nowy wariant komputera w ciągu roku podbił cały świat. Następca iPad 2 jest lżejszy, cieńszy i mniejszy od notebooka, a pod względem aplikacji i interfejsu użytkownika przypomina urządzenie iPhone. iPad 2 został wprowadzony na rynek w USA 11 marca 2011 r., a od 25 marca w krajach europejskich, tym razem również w białym kolorze.
Więcej
pixel