Poradniki

Jaki telefon do nagrywania filmów w 4K

Video w jakości 4K to już nie jest nowość, tylko format, z którym coraz lepiej się oswajamy. Telewizory, nowoczesne konsole, a nawet monitory komputerowe w tak dużej rozdzielczości stają się bardziej dostępne, a ceny takiego sprzętu - niższe. Skoro jest więc na czym oglądać, rodzi się pokusa tworzenia materiałów w tym standardzie.

Więcej
Jaką konsolę kupić w 2018 roku?

Doświadczeni gracze zazwyczaj mają dobre rozeznanie w tym, co jest na rynku i którą konsolę warto kupić. Czasem jednak dokonujemy wyboru jeszcze nie w pełni świadomi wszystkich konsekwencji. Na przykład, gdy przesiadamy się z PC na konsolę i do tej pory rywalizacji Sony, Microsoftu i Nintendo przyglądaliśmy się z boku, lub gdy sami nie bardzo interesujemy się takim sprzętem, bo kupujemy go jako prezent dla dziecka.

Więcej
Jak wybrać telewizor do kuchni?

Wspólne oglądanie telewizji odbywa się zazwyczaj w salonie, stąd właśnie to pomieszczenie jest najbardziej naturalnym miejscem do umieszczenia telewizora i tak to funkcjonuje w większości polskich domów.

Więcej
Słuchawki komputerowe dla graczy – wybrane modele do 500 zł

Dobre udźwiękowienie to jeden z najważniejszych elementów składających się na sukces wielu gier – zaraz obok grafiki, intuicyjnego sterowania czy ciekawej fabuły. Dlatego jeśli już decydujemy się za zakup komputera do gier z potężnym procesorem i świetną kartą graficzną, oszczędzanie na słuchawkach nie wydaje się dobrym pomysłem.

Więcej
Najlepsze technologiczne prezenty na walentynki (dla niej)

Dzień Świętego Walentego to wspaniała okazja do tego, aby móc obdarować te osoby, które kochamy. I chociaż prezenty bez okazji są mile widziane, to w walentynki presja wydaje się większa. Oczywiście, świetnie jest, jak większość innych par, spędzić miło czas w kinie czy na kolacji oraz wręczyć bukiet kwiatów, niemniej jednak - można także w tym dniu wykazać się większą kreatywnością i zaskoczyć czymś nieszablonowym.

Więcej
Najlepsze drukarki do zdjęć ze smartfona

Fotografia mobilna zmieniła świat. Popularyzacja zdjęć ze smartfona już chyba na zawsze odmieniła sposób, w jaki fotografujemy ważne momenty w swoim życiu. Okazuje się jednak, że wbrew pozorom, żywot zdjęć z telefonu wcale nie kończy się w internecie.

Więcej
pixel