Nowości

Nowości od Apple – potężny iMac i nie tylko!

Na rynku komputerów osobistych robi się coraz ciekawiej. Niedługo po prezentacji laptopa Microsoft Surface, mamy demonstrację siły giganta z Cupertino. Na konferencji Worldwide Developer Conference, Apple zaprezentował kilka nowych urządzeń. To nie tylko odświeżone modele – jest kilka niespodzianek!

Więcej
Apple iPhone 7 i inne nowości

Umiejętne stopniowanie napięcia, kontrolowane przecieki i budowanie ogromnych emocji przed premierą nowego flagowca Apple'a – to wszystko już za nami. Na konferencji w San Francisco zostały odsłonięte wszystkie karty. Premiera iPhone’a 7 stała się faktem. Zobacz wszystko, co warto o nim wiedzieć.

Więcej
#technologiapodkrecatempo na Wings For Life World Run!
Już 8 maja Saturn po raz kolejny będzie wspierał biegaczy. Tym razem przygotowaliśmy atrakcje dla uczestników międzynarodowego biegu Wings For Life World Run, którego celem jest zebranie funduszy na badania nad urazami rdzenia kręgowego.
Więcej
Nowe produkty Apple'a – mniejsze rozmiary, większe możliwości!
Konferencja, na której pokazano nowe produkty, nie była wielkim zaskoczeniem, bo większość informacji znaliśmy już wcześniej. Dlaczego warto przyjrzeć się bliżej nowym wynalazkom wizjonerów z Cupertino? Bo firma Apple zdaje sobie sprawę z tego, że idzie nowe, dlatego poszła trochę pod prąd!
Więcej
Kup sobie drona – przegląd rynku
Dron fruwający nad głowami przestał być już sensacyjnym wydarzeniem podczas wielu imprez plenerowych. Małe latające urządzenia widujemy coraz częściej i coraz silniejsza staje się pokusa sprawienia sobie takiego gadżetu. Bo posiadanie drona to połączenie dziecięcych marzeń i zamiłowania do zdalnie sterowanych pojazdów z chęcią robienia fantastycznych zdjęć z niedostępnej dotąd perspektywy.
Więcej
Nowości Apple – przegląd najnowszych rozwiązań
Bez względu na to, czy jesteśmy wiernymi wyznawcami Apple, czy produkty następców Steve’a Jobsa uważamy za drogie i przereklamowane, nie sposób przejść obok najnowszych rozwiązań całkiem obojętnie. Apple wielokrotnie pokazywał, że wyznacza trendy i kreuje modę oraz niepowtarzalny styl w świecie technologii. Czym tym razem zaskoczył? Tego dowiedzieliśmy się na wrześniowej konferencji poświęconej nowościom. Naprawdę jest o czym opowiadać!


Więcej
Telewizory z Androidem – nowość w segmencie RTV

Android po tym, jak zdobył rynek urządzeń mobilnych, wchodzi także w segment RTV. Nic dziwnego, przecież liczne grono użytkowników smartfonów korzysta także z telewizorów. W wersji na duże ekrany Android oferuje wiele możliwości.

 

Więcej
pixel