Nowości

Zamień szybkowar na wolnowar – doradzamy jaki wybrać i dlaczego

W czasach, gdy wiecznie się gdzieś śpieszymy i na nic nie mamy czasu, także kwestia gotowania spada na dalszy plan. Regularne jedzenie w fast foodach na mieście lub korzystanie z gotowych, odgrzewanych dań prosto z mikrofalówki w dłuższej perspektywie może się negatywnie odbić na naszym zdrowiu.

Więcej
Nowy iPhone od Apple wkrótce w sprzedaży

Cały świat z wypiekami na twarzy czeka na konferencję prasową firmy Apple, która ma się odbyć 12 września w Steve Jobs Theater w Cuperto. I chociaż nic jeszcze nie jest pewne to spekuluje się, że największą gwiazdą wieczoru będzie iPhone 8. Będzie to podwójne wydarzenie, ponieważ równo 10 lat temu na rynek wszedł pierwszy iPhone.

Więcej
Premiera FIFA 18!

Już 29 września po raz kolejny na sklepowe półki trafi kultowy symulator piłki nożnej w nowej odsłonie– FIFA 18! Gracze znowu będą mogli poprowadzić postaci najlepszych piłkarzy świata do zwycięstwa zarówno w zróżnicowanych wariantach rozrywki dla samotników, jak i w rozbudowanym trybie multiplayer.

FIFA 18 trafi na PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, ale także będzie możliwe odpalenie jej na konsolach starszej generacji – PS3 i Xbox 360.

Więcej
Nowości od Apple – potężny iMac i nie tylko!

Na rynku komputerów osobistych robi się coraz ciekawiej. Niedługo po prezentacji laptopa Microsoft Surface, mamy demonstrację siły giganta z Cupertino. Na konferencji Worldwide Developer Conference, Apple zaprezentował kilka nowych urządzeń. To nie tylko odświeżone modele – jest kilka niespodzianek!

Więcej
Apple iPhone 7 i inne nowości

Umiejętne stopniowanie napięcia, kontrolowane przecieki i budowanie ogromnych emocji przed premierą nowego flagowca Apple'a – to wszystko już za nami. Na konferencji w San Francisco zostały odsłonięte wszystkie karty. Premiera iPhone’a 7 stała się faktem. Zobacz wszystko, co warto o nim wiedzieć.

Więcej
#technologiapodkrecatempo na Wings For Life World Run!
Już 8 maja Saturn po raz kolejny będzie wspierał biegaczy. Tym razem przygotowaliśmy atrakcje dla uczestników międzynarodowego biegu Wings For Life World Run, którego celem jest zebranie funduszy na badania nad urazami rdzenia kręgowego.
Więcej
Nowe produkty Apple'a – mniejsze rozmiary, większe możliwości!
Konferencja, na której pokazano nowe produkty, nie była wielkim zaskoczeniem, bo większość informacji znaliśmy już wcześniej. Dlaczego warto przyjrzeć się bliżej nowym wynalazkom wizjonerów z Cupertino? Bo firma Apple zdaje sobie sprawę z tego, że idzie nowe, dlatego poszła trochę pod prąd!
Więcej
pixel