Biuro prasowe

RABATOLOGIA w SATURNIE Specjalna wakacyjna oferta

W szczycie sezonu wakacyjnego sieć SATURN przygotowała wyjątkową ofertę dla wszystkich fanów technologii. Już 27 lipca startuje akcja RABATOLOGIA, w ramach której wiele produktów będzie dostępnych w cenach obniżonych nawet do 20%.

Więcej
Technologiczne atrakcje urodzinowe w Saturn w Lubinie

Sklep Saturn w galerii Cuprum Arena w Lubinie świętuje 8 lat obecności na rynku. Już 8 czerwca rozpoczyna się tydzień urodzinowych atrakcji, którego bogaty program wypełniony jest propozycjami idealnymi dla wszystkich miłośników najnowszych technologii.

Więcej
Nowe otwarcie SATURN w Lublinie

SATURN w CH Felicity od 3 lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Lublina. Aby jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby, znany sklep z nowoczesną elektroniką przeszedł modernizację i już 25 maja br. o godzinie 9.00 zaprosi klientów do świata technologii w zupełnie nowym kształcie.

Więcej
Świętuj Dzień Matki z siecią SATURN!

26 maja mamy w całej Polsce będą obchodziły swoje święto. Z tej okazji Wojciech
i Reneusz przygotowali wyjątkową niespodziankę dla klientów sieci SATURN i ich najbliższych. Wystarczy w dniach 23-26 maja br. dokonać zakupu za kwotę 50 PLN,
a kupon rabatowy na kwiaty lub prezent dla mamy będzie na wyciągnięcie ręki.

Więcej
Saturn – zamykamy Gliwice

Saturn rozwija się dynamicznie we wszystkich kanałach sprzedaży, zapewniając użytkownikom nowoczesnej elektroniki najpełniejszą na rynku ofertę markowych produktów oraz usług. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby coraz bardziej mobilnego społeczeństwa sieć nieustannie optymalizuje i modernizuje sieć sklepów oraz model komunikacji z Klientami.

Więcej
SATURN w Gdyni w nowej odsłonie

Gdyński sklep sieci SATURN od 3 lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Trójmiasta. Aby jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby, popularny market przeszedł modernizację i już 30 marca br. o godzinie 10.00 zaprosi klientów do świata nowych technologii w zupełnie nowym kształcie. 

Więcej
pixel