Aktualności

Galaxy S9 i S9+ od Samsunga. Co nowego? Sprawdź dane techniczne i cenę

Pojawienie się nowego flagowca od Samsunga to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w 2018 roku. Koreański koncern zaprezentował dwie wersje nowego telefonu – Galaxy S9 i Galaxy S9+ na targach Mobile World Congress 2018 w Barcelonie 25 lutego. Jest to najważniejsza impreza branży technologii mobilnych, dlatego data premiery nie była wybrana przypadkowo. W tym artykule udało nam się zebrać najważniejsze informacje dotyczące specyfikacji oraz ceny.

Więcej
Jaki telefon do nagrywania filmów w 4K

Video w jakości 4K to już nie jest nowość, tylko format, z którym coraz lepiej się oswajamy. Telewizory, nowoczesne konsole, a nawet monitory komputerowe w tak dużej rozdzielczości stają się bardziej dostępne, a ceny takiego sprzętu - niższe. Skoro jest więc na czym oglądać, rodzi się pokusa tworzenia materiałów w tym standardzie.

Więcej
Jaką konsolę kupić w 2018 roku?

Doświadczeni gracze zazwyczaj mają dobre rozeznanie w tym, co jest na rynku i którą konsolę warto kupić. Czasem jednak dokonujemy wyboru jeszcze nie w pełni świadomi wszystkich konsekwencji. Na przykład, gdy przesiadamy się z PC na konsolę i do tej pory rywalizacji Sony, Microsoftu i Nintendo przyglądaliśmy się z boku, lub gdy sami nie bardzo interesujemy się takim sprzętem, bo kupujemy go jako prezent dla dziecka.

Więcej
Jak wybrać telewizor do kuchni?

Wspólne oglądanie telewizji odbywa się zazwyczaj w salonie, stąd właśnie to pomieszczenie jest najbardziej naturalnym miejscem do umieszczenia telewizora i tak to funkcjonuje w większości polskich domów.

Więcej
Słuchawki komputerowe dla graczy – wybrane modele do 500 zł

Dobre udźwiękowienie to jeden z najważniejszych elementów składających się na sukces wielu gier – zaraz obok grafiki, intuicyjnego sterowania czy ciekawej fabuły. Dlatego jeśli już decydujemy się za zakup komputera do gier z potężnym procesorem i świetną kartą graficzną, oszczędzanie na słuchawkach nie wydaje się dobrym pomysłem.

Więcej
Najlepsze technologiczne prezenty na walentynki (dla niej)

Dzień Świętego Walentego to wspaniała okazja do tego, aby móc obdarować te osoby, które kochamy. I chociaż prezenty bez okazji są mile widziane, to w walentynki presja wydaje się większa. Oczywiście, świetnie jest, jak większość innych par, spędzić miło czas w kinie czy na kolacji oraz wręczyć bukiet kwiatów, niemniej jednak - można także w tym dniu wykazać się większą kreatywnością i zaskoczyć czymś nieszablonowym.

Więcej
pixel