Korzyści:
 
 
 
  • Funkcja simplyFi umożliwiająca stały monitoring oraz zdalne zarządzanie urządzeniem
  • Duża pojemność dająca możliwość umycia jednorazowo aż 16 kompletów naczyń
  • Wyjątkowo duży dolny kosz XXL i składane stojaki pozwalające maksymalnie wykorzystać każdą przestrzeń
  • Silikonowe wypustki i wsporniki po bokach kosza utrzymujące duże talerze w odpowiedniej pozycji
  • Blokada przypadkowego wysunięcia górnego kosza ze zmywarki
  • Łatwa regulacja górnego kosza powodująca, że podnoszenie i opuszczanie kosza nie wymaga wysiłku
  • Brak konieczności pamiętania o odpowiednim dozowaniu detergentów, dzięki automatycznemu czyszczeniu filtra
  • Oszczędność energii dzięki o 30 % procent większej efektywności w porównaniu do sprzętów klasy A
  • 12 programów automatycznych i dotykowy panel sterowania
  • Technologia Total Water Block oraz system AquaStop chroniące przed wydostaniem się wody na zewnątrz urządzenia oraz przed wyciekiem wody z przyłącz

Zmywarka simplyFi to unikalny system zarządzania z poziomu aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub laptopie. Aplikacja simplyFi pomoże Ci w wyborze najlepszego programu mycia adekwatnie do załadunku (temperatura, czas, stopień zabrudzenia, itp.)Możesz też zapisać ulubione programy w pamięci, by potem dotrzeć do nich za jednym klikiem.
    Funkcje simplyFidostępne w urządzeniu: 


- zdalne zarządzanie: użytkownik może zarządzać urządzeniem nawet z dala od domu
- stały monitoring, umożliwia sprawdzenie aktualnego stanu urządzenia o każdej porze i z każdego miejsca,  zarządzanie energochłonnością
- powiadomienia i wiadomości: urządzenie wysyła użytkownikowi informacje o aktualnym etapie procesu
- personalizacja ustawień na podstawie przyzwyczajeń, preferencji użytkownika
- diagnostyka urządzenia: urządzenie stale monitoruje I komunikuje użytkownikowi aktualny stan techniczny urządzenia, przypomina o wymaganych procesach prewencyjnych.  INFO SYSTEM

Dzięki aplikacji możesz na bieżąco sprawdzić status programu i zarządzać pracą urządzenia, nawet kiedy nie jesteś w domu.  INFO SYSTEM to stała diagnostyka, raportowanie statusów i problemów oraz praktyczne podpowiedzi, np. otwórz dopływ wody, uzupełnij sól, itp.
 

Więcej umytych talerzy i większa elastyczność załadunku


Pojemność tej zmywarki to aż 16 kompletów naczyń – czyli nie będą straszne już wielkie imprezy rodzinne, to też większa elastyczność załadunku, łatwo umyjesz duże naczynia, garnki czy blachy z piekarnika oraz filtry do okapów. A świeżo zabrudzone naczynia możesz szybko umyć i wysuszyć.
Maksymalna elastyczność załadunku


Wyjątkowo duży dolny kosz XXL i składane stojaki pozwalają maksymalnie wykorzystać każdą przestrzeń. Dzięki specjalnej konstrukcji istnieje możliwość załadunku różnej wielkości naczyń, dużych talerzy i półmisków  do 34.5 cm średnicy oraz akcesoriów kuchennych (np. brytfanny, ruszty piekarnika, filtry do okapów) bez blokowania miejsca w koszu. Ale też w razie potrzeby po złożeniu stojaków możemy dolny kosz załadować w małe naczynia – szklanki, kieliszki.Silikonowe wypustki


Silikonowe wypustki i wsporniki po bokach kosza utrzymują duże talerze w odpowiedniej pozycji, by skuteczniej i bezpieczniej je umyć.
 

Blokada dolnego kosza


Dzięki specjalnemu systemowi blokującemu, dolny kosz nie może być przypadkowo wysunięty ze zmywarki. Funkcja przydatna szczególnie dla rodzin z dziećmi.
Łatwa regulacja górnego kosza
Górny kosz wyposażony jest w ruchome nakładki/wsporniki, umieszczone po bokach kosza. Nakładki mogą być regulowane na 4 sposoby. Podnoszenie i opuszczanie kosza nie wymaga wysiłku dzięki wysokiej jakości systemowi  
 Auto clean filter


Automatyczne czyszczenie filtra odbywa się automatycznie po każdym cyklu zmywania, dzięki dodatkowej dyszy dedykowanej tylko do czyszczenia filtra. Dzięki temu rozwiązaniu musisz już tylko pamiętać o odpowiednim dozowaniu detergentów.Oszczędność wody i energii

Idealne mycie i higiena przy zużyciu 10L wody na cykl i minimalnym zużyciu energii, oszczędność energii do 30% vs. zmywarki klasy A. Automatyczne programy

Zmywarka Candy została wyposażona w aż 12 programów,  które łatwo ustawisz dzięki nowoczesnemu dotykowemu panelowi sterowania. Higieniczny program mycia w 75°C dzięki wysokiej temperaturze eliminuje 99,9%  bakterii, dlatego rekomendowany jest do mycia naczyń dla niemowląt (w tym butelek). Super ciche zmywanie, obniżenie poziomu hałasu do ok. 43 dB. Programy U WASH pozwalają na zmianę  intensywności zmywania w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń, zmiana obejmuje czas trwania cyklu oraz jego temperaturę.
   


Bezpieczeństwo


Zmywarka została wyposażona w zabezpieczenia przeciw wypływowe Total Water Block oraz system AquaStop  automatyczne zabezpieczenie odcinające dopływ wody bezpośrednio przy kranie. Chroni przed wydostaniem się wody na zewnątrz urządzenia oraz przed wyciekiem wody z przyłącza (np. na skutek pęknięcia węża doprowadzającego wodę): wąż dopływowy z doprowadzeniem bieżącej wody do zmywarki wyposażony został w specjalny zawór bezpieczeństwa i ochronny rękaw.  Aqua-Protect wizualne zabezpieczenie mieszkania przed zalaniem. Blokada dolnego kosza - dzięki specjalnemu systemowi blokującemu, dolny kosz nie może być przypadkowo wysunięty ze zmywarki. Funkcja przydatna szczególnie dla rodzin z dziećmi. Komora zmywarki, profile i kołnierz zostały wykonane ze stali nierdzewnej, jest to naturalne zabezpieczenie przed korozją oraz rozwojem bakterii w komorze zmywarki.

Zastosowane technologie

Zdalne zarządzanie SimplyFi Zdalne zarządzanie SimplyFi

Techniczne

Typ

Wolnostojąca

Pojemność [kpl.]

16

Poziom hałasu [dB]

43

Konstrukcja

Zdejmowany blat

Zastosowane technologie

Zdalne zarządzanie SimplyFi

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 60 x x cm

Parametry

Klasa energetyczna

A++

Klasa efektywności suszenia

A

Zużycie wody na cykl [l]

10

Zużycie wody na rok [l]

2880

Zużycie energii na rok [kWh]

273

Zużycie energii w trybie czuwania [W]

0.45

Zużycie energii w trybie wyłączenia [W]

0.3

Czas trwania cyklu standardowego [min]

170

Inne

Program referencyjny Eco 45°C

Programy

Ilość programów

12

Rodzaje programów

ECO 45C , Higieniczny 75C , Mycie wstępne

Zakres temperatury [st. C]

45-75

Temperatury zmywania [°C]

45 , 75

Funkcje

Opóźniony start

Maksymalnie 23h

Woda

Filtracja

Samoczyszczący filtr

Panel sterujący

Rodzaj panelu

Zewnętrzny

Sterowanie

Elektroniczne

Wskaźniki detergentów

Braku nabłyszczacza , Braku soli

Komunikacja

Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu , Wskaźnik zakończenia programu

Wyświetlacz elektroniczny

Tak

Kosz

Górny kosz

Regulowana wysokość

Dolny kosz

Kosz XXL

Zastosowane technologie

Maxi Plate

Fizyczne

Szerokość [cm]

60

Ogólne

Producent

Candy

Linia

simplyFi

Kolor

Inox

Kolor panelu

Inox

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Zmywarka bardzo cich...

Zmywarka bardzo cicha zwłaszcza w porównaniu z poprzednią Indesit - zaskakujący wygląd koszyka na sztućce, ale o dziwo praktyczny!

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

zmywarka działa, raczej przeciętna, jak podziała dłużej niż 5lat będzie lepiej niż przeciętna, trzeba uważać na panel dotykowy bo łatwo jest ją przypadkowo włączyć .Trudno ocenić produkt po tygodniu posiadania i 3 uruchomieniach.

5 na 5

Opinia pochodzi od:

miałem poprzednią we...

miałem poprzednią wersję i byłem zadowolony._x000D_
Po kilku dniach użytkowania nowej zmywarki zauważyłem, że :_x000D_
wygląda estetyczniej_x000D_
pracuje ciszej_x000D_
nowa obudowa nie brudzi się tak jak poprzednia.

Więcej opinii

Posiadanie dużej kuchni pozwala puścić wodze fantazji. W rozległym pomieszczeniu można sobie pozwolić na różne niestandardowe i eleganckie rozwiązania – pojemną i funkcjonalną lodówkę side-by-side, wyspę kuchenną z umieszczonym pod nad nią okapem, nietypowe oświetlenie, czy sprzęty schowane w zabudowie. W przypadku niewielkich kuchni możliwości jest już znacznie mniej, a rozlokowanie wszystkich potrzebnych sprzętów i dobór funkcjonalnych mebli do małej przestrzeni to już nie lada wyzwani. Jak radzić sobie z aranżacją kuchennej przestrzeni przy niewielkim metrażu? Podpowiadamy w tym artykule i prezentujemy konkretne modele sprzętów sprawdzających się w takich realiach.

Jaki sprzęt elektroniczny podbił serca Polaków w 2016 roku? Jakie produkty i modele były najchętniej kupowane? Jakie trendy będą podbijać rynek w 2017 roku?Eksperci sieci Saturn przygotowali podsumowanie zeszłego roku oraz przewidują, jakie technologie będą cieszyć się zainteresowaniem w 2017 roku.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel