Wyłączność

Pralko-suszarka BEKO HTV8733XS0

Pralko-suszarka BEKO HTV8733XS0
Pralko-suszarka BEKO HTV8733XS0

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Pralko-suszarka BEKO HTV8733XS0

  • Pralko-suszarka BEKO HTV8733XS0
  • Pralko-suszarka BEKO HTV8733XS0
- + Dopasuj

Wyłączność

Pralko-suszarka BEKO HTV8733XS0

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Pralko-suszarka Beko HTV8733XS0


Pralko-suszarka Korzystaj z funkcjonalności suszarki oszczędzając miejsce

Pralko-suszarka to pralka z wbudowaną funkcją suszenia ubrań. Jej niewątpliwą zaletą jest fakt, że uprane ubrania możesz wysuszyć od razu, bez przekładania ich do innego urządzenia. Pralko-suszarka Beko pozwoli Ci również na korzystanie z wygody posiadania suszarki nawet wtedy, gdy masz w domu za mało miejsca, by kupić dodatkowe urządzenie.

Bęben AquaWave | Zapewnij sobie ochronę delikatnych tkanin

Zaletą bębna AquaWave jest gwarancja jednoczesnej delikatności i skuteczności prania. Delikatne ubrania, takie jak kaszmirowy sweter czy jedwabna bluzka nie mechacą się i nie zaciągają nitek. Nowy wzór bębna zapewnia ochronę delikatnych tkanin, które mogą gładko przemieszczać się w bębnie nad poziomem otworów odpływowych, dzięki czemu nie istnieje możliwość wyszarpnięcia tkaniny przez otwór podczas odwirowywania prania.ProSmart Inwerter Zyskaj najwyższą skuteczność i cichszą pracę

Nowej generacji silnik inwerterowy zastosowany w pralkach Beko jest gwarancją komfortu w Twoim domu i niezawodnej pracy przez lata. Silnik ProSmart pozwala uzyskać najwyższą jakość prania przy optymalizacji kosztów pracy. Umożliwia szybki start i płynną zmianę prędkości obrotowej, dzięki czemu nawet programy szybkie są skuteczne i oszczędne. Pralka pracuje ciszej, więc możesz prać o dowolnej porze, nie martwiąc się o koszty energii elektrycznej, ani o komfort życia sąsiadów.
Aqua Fusion | Pierz dokładniej oszczędzając do 20% detergentu

Flagowa technologia w pralkach automatycznych Beko pozwala na niemal 100%-owe zużycie zastosowanego do prania detergentu. Zapobiega opadaniu nierozpuszczonego proszku do układu odpływowego, czyli najniżej położonego miejsca w pralce. Wszystko, co dozujesz do szufladki zostanie w pełni wykorzystane podczas prania, zamiast trafić do kanalizacji, więc wyjmiesz z pralki dokładniej wyprane ubrania.


Grzałka niklowana | Zapomnij o korozji i naprawach

Pralki Beko wyposażyliśmy w specjalne grzałki niklowane, które są doskonałym zabezpieczeniem przed awarią urządzenia na skutek przepalenia się grzałki. Nikiel powoduje, że na grzałce nie osadza się kamień, więc grzałka nie pracuje dłużej, aby osiągnąć wymaganą temperaturę. Dodatkowo, grzałka niklowana jest bardziej odporna na uszkodzenia. Jej trwałość jest nawet do 100 razy wyższa w porównaniu do grzałek standardowych. Dzięki zastosowaniu tej technologii, nie ma już potrzeby stosowania dodatkowych środków zmiękczających wodę.

Ściana „S” | Śpij spokojnie nawet przy włączonej pralce

To specjalne przetłoczenia na bocznych ścianach pralki, które mają za zadanie usztywnienie jej konstrukcji oraz tłumienie drgań spowodowanych pracą urządzenia. Dzięki temu pranie będzie wyjątkowo ciche i mało uciążliwe dla nas i naszych sąsiadów. Jest to szczególnie ważne w momencie, gdy pralka ma ściągnięty blat i jest umieszczona w ciągu mebli.


Elektroniczny system wyważenia wsadu | Gwarancja bezpiecznej prędkości wirowania
 
Elektroniczny system wyważenia wsadu jest gwarancją, że w Twojej łazience czy kuchni pralka nie przemieści się oraz nie będzie nadmiernie hałasować. W sytuacji, gdy wrzucisz do pralki np. buty, jeden ręcznik, kurtkę, czyli trudną do równomiernego rozłożenia w bębnie rzecz, pralka - sprawdzając obciążenie silnika podczas obracania wsadu - sama zdecyduje, jaką maksymalną prędkość wirowania ustawić.

Panel polskojęzyczny | Korzystaj wygodnie ze wszystkich funkcji pralki

Intuicyjny panel polskojęzyczny, dzięki któremu wykorzystasz wszystkie funkcje pralki bez konieczności częstego zaglądania do instrukcji obsługi


Codzienne szybkie | Wypierz ekspresowo pralkę pełną ubrań

Codzienne Szybkie to program, który umożliwi upranie nawet pełnego załadunku pralki w zaledwie 28 minut. Dla osiągnięcia najlepszego efektu, stosuj go do ubrań lekko i średnio zabrudzonych – na przykład takich, które chcesz odświeżyć po całym dniu noszenia. Codzienne Szybkie pozwoli Ci również na wybór dowolnej temperatury prania– nawet delikatna odzież będzie bezpieczna.

Xpress Super Short | Odśwież odzież w zaledwie 14 minut

Program przeznaczony do odświeżenia tkanin, takich jak bielizna czy koszulki oraz części garderoby po jednokrotnym użyciu. Funkcja Xpress Super Short pozwala na wypranie wkładu o wadze 2 kg w zakresie temperatur do 30°C w zaledwie 14 minut.


Certyfikat Woolmark | Powierz nam ochronę delikatnych tkanin

Certyfikowany program prania wełny potwierdza najlepszą ochronę delikatnych tkanin, bez zaciągania, ani naruszania delikatnej struktury wełny, jednocześnie zapewniając skuteczne pranie.

Zastosowane technologie

AquaFusion AquaFusion

Grzałka Niklowana - Beko Grzałka Niklowana - Beko

Ściana S Ściana S

Daily Express Daily Express

Dodatkowe płukanie Dodatkowe płukanie

Pranie ręczne Pranie ręczne

Pranie wstępne Pranie wstępne

Xpress Super Short Xpress Super Short

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Pralko-suszarka

Typ

Wolnostojąca

Maksymalny wsad pralki [kg]

8

Maksymalny wsad suszarki [kg]

5

Poziom hałasu podczas prania [dB]

59

Poziom hałasu podczas suszenia [dB]

63

Poziom hałasu podczas wirowania [dB]

76

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1400

Regulacja wirowania

TAK

Moc grzewcza [W]

2200

Zastosowane technologie

AquaFusion , AquaWave , Certyfikat Woolmark , Elektroniczny system wyważania wsadu , Grzałka Niklowana - Beko , Overflow , Ściana S , System automatycznej kontroli zużycia wody Silnik inwerterowy bezszczotkowy ,

Inne

Pojedynczy wlot wody

Pojemność pralki/suszarki

8kg / 5kg

Klasa

Klasa energetyczna

A

Klasa efektywności prania

A

Klasa efektywności wirowania

A

Zużycie

Zużycie energii na cykl (pranie, wirowanie i suszenie [kWh]

5.44

Zużycie energii na cykl (pranie i wirowanie) [kWh]

0.76

Zużycie energii na rok (pranie, wirowanie i suszenie [kWh]

1088

Zużycie energii na rok (pranie i wirowanie) [kWh]

172

Zużycie wody na cykl (pranie, wirowanie i suszenie [l]

78

Zużycie wody na cykl (pranie, wirowanie) [l]

47

Zużycie wody na rok (pranie, wirowanie i suszenie [l]

15600

Zużycie wody na rok (pranie i wirowanie) [l]

9400

Programy

Ilość

16

Rodzaje

Daily Express , Dodatkowe płukanie , Pranie ręczne , Pranie wstępne , Wełna , Xpress Super Short Bawełna Eco , Delikatne , Koszule , Płukanie , Pranie ekspresowe , Pranie i Suszenie 5kg , Pranie i Suszenie dla Alergików , Program suszenia bawełny , Program suszenia syntetyków , Syntetyki , Wirowanie/Odpompowanie ,

Funkcje

Sterowanie

Elektroniczne

Wyświetlacz elektroniczny

TAK

Wskaźnik postępu programu

TAK

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

Blokada rodzicielska

Tak

Inne

Kontrolka przebiegu programu

Wymiary

Wysokość [cm]

84

Szerokość [cm]

60

Głębokość [cm]

54

Waga

71

Ogólne

Producent

Beko

Kolor

Biały , Srebrne drzwi

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

1 na 5

Strasznie awaryjna

Mam ją od półtora roku. Cztery razy na gwarancji u producenta. Teraz oddałem na rękojmię do sprzedawcy i zażądałem wymiany ale oczywiście kolejny raz chcą naprawiać.
Funkcja suszenia super ale co z tego skoro sprzęt marnej jakości..

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Pralko-suszarka BEKO HTV8733XS0

1. Jest cicha. Faktycznie, jest znacznie cichsza niż poprzednia nasza pralka (mieliśmy Samsung Diamond), wyjątek stanowi program z najwyższymi obrotami 1400, ale to też nie jest jakoś wyjątkowo głośno.
2. Nie ma dozownika (kubka) na płyn do prania, więc trzeba wlewać płyn do środka (nie można wrzucić dozownika z płynem gdy włącza się funkcję pranie z suszeniem).
3. Nie ma się co łudzić - ta suszarka wcale nie suszy ubrań tak, że są jak wyprasowane, do szafy. Ma program, który się nazywa "Do Szafy", ale wypróbowaliśmy go na wszelkie sposoby, z każdą ilością każdego rodzaju ubrania i niestety, ale nie ma dobrze. jedyne co mogę przyznać, to program "pranie i suszenie dla alergików" wykorzystujemy do prania ubranek rocznego dziecka (czyli małe rzeczy) i ubranka są niesamowicie mięciutkie i niezagniecione, czyli nie trzeba ich już prasować, naprawdę. Dlatego polecam tą pralkę komuś, kto ma małe dzieci, bo naprawdę nie będzie trzeba godzinami prać, czekać aż wyschnie na suszarce i prasować. Z dużymi ubraniami, czyli dorosłych, żaden program tej pralko-suszarki sobie nie poradzi żeby je wysuszyć i nie trzeba było już prasować.
4. Programy pranie Z SUSZENIEM TRWAJĄ 5 GODZIN!
5. Pierze znaczenie lepiej niż nasza poprzednia pralka (używając nawet tych samych środków piorących)>
6. Jest program myjący i suszący koszule i łudziliśmy się, że będzie je można od razu na siebie włożyć, nic z tych rzeczy, trzeba prasować, nawet jeśli się ma niską tolerancję jeśli chodzi o prasowane koszule. Robimy wszystko według zaleceń producenta, naprawdę książkę z instrukcją przeczytaliśmy całą, a niektóre fragmenty po kilka razy,nawet mieliśmy rozmowę czat z producentem na stronie BEKO, bo chcieliśmy, żeby wszystko było dobrze zrobione z naszej strony, łudziliśmy się, żeby ubrania po wyjęciu z tej pralko-suszarki nadawały się do założenia na siebie od razu, bez konieczności prasowania.... Niestety, tak nie jest.
7. Reasumując, zakupu nie żałujemy z powodu prania i suszenia ładnego ubranek dziecięcych, ładnego prania (np. białego) i cichości.
8. Zakup rozczarował nas przede wszystkim tym, że pomimo zapewnień producenta i przy wypełnianiu zaleceń z instrukcji, ubrania wyprane i wysuszone w programach typu "do szafy" wcale nie nadają się do noszenia bez prasowania. Ta pralko-suszarka wysuszy je, ale program "do szafy" nie zdaje egzaminu. Bo są programy np. "do szafy" i "do prasowania", ale wszystko jedno, to jest to samo, nie ma różnicy.
9. Mamy tą pralkę od 3 miesięcy.
10. Zwróćcie uwagę na etykiety swoich ubrań - na 80% z nich będzie znaczek zakazujący prania w pralko-suszarce/ suszarce. Tego też nie wiedzieliśmy przed zakupem. Nieźle, co?

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Pralka ok, transport beznadzieja

Do produktu nie mam zastrzeżeń, ale firma transportowa to porażka. dostawa opóźniona 3 dni. Przejeżdża jeden gość w przyciemnianych okularach i marudzi. Sposób wnoszenia mógł uszkodzić towar.

Więcej opinii

Utrzymanie czystości w domu jest znacznie trudniejsze, jeśli mamy do czynienia ze zwierzętami. Im jest ich więcej, tym częściej musimy sprzątać. W przypadku posiadania psów i kotów, trzeba się liczyć z nadmiarem sierści, a decydując się na gryzonie, można spodziewać się porozrzucanych trocin, które zawsze wydostaną się z klatki czy akwarium chociażby przy czyszczeniu.

Pralka to niezbędny sprzęt w każdym domu. Wymiana przydaje się co kilka lat, szczególnie w sytuacji, gdy robimy drobny remont i nie zaszkodzi, przy okazji zmian w kuchni czy w łazience, zadbać także o nowocześniejszy model. Czasem także stajemy przed koniecznością zakupu, gdy pralka odmówi posłuszeństwa, a naprawa jest niemożliwa lub bardzo kosztowna.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel