Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
×
0 0

Pralki i Suszarki

Aktualności Więcej

Jaki sprzęt elektroniczny podbił serca Polaków w 2016 roku? Jakie produkty i modele były najchętniej kupowane? Jakie trendy będą podbijać rynek w 2017 roku?Eksperci sieci Saturn przygotowali podsumowanie zeszłego roku oraz przewidują, jakie technologie będą cieszyć się zainteresowaniem w 2017 roku.

Kupno tradycyjnej kuchenki składającej się z palników na górze i piekarnika na dole nie jest już od dawna jedyną dostępną opcją. Urządzając kuchnię, możemy być bardziej elastyczni. Płyty różnią się od siebie wielkością, ceną, i sposobem działania. Jaką wybrać? Żeby podjąć decyzję trzeba sobie najpierw odpowiedzieć na kilka ważnych pytań.

Coraz więcej osób poszukuje ciekawych rozwiązań do swojego domu. Podczas urządzania łazienki, zwraca się obecnie szczególną uwagę na wybór odpowiednich sprzętów AGD. Powinny one być nie tylko praktyczne, ale również ciekawe pod względem wizualnym. Pralka jest niemalże obowiązkowym urządzeniem w każdym domu i bez wątpienia znacznie ułatwia pracę każdej pani domu. W sklepach Saturn możemy znaleźć bardzo wiele sprzętów tego rodzaju, a poszczególne modele mogą być ładowane od przodu lub od góry. Ciekawą pozycją są również pralko- suszarki, które poza typowym usuwaniem plam, dodatkowo dosuszają odzież do tego stopnia, że wyciągamy ją z urządzenia praktycznie zupełnie suchą. Innymi produktami w tej kategorii, na które również warto zwrócić uwagę są: pralki wirnikowe, wirówki oraz typowe suszarki. Każdy może zakupić tutaj odpowiedni sprzęt AGD, zgodnie z wymaganiami, biorąc pod uwagę jego funkcjonalność, bądź też klasę energetyczną. Urządzenia te są wyposażone w liczne ciekawe programy, które pozwalają na pranie i suszenie nawet najdelikatniejszych tkanin, nie wpływając w żadne sposób na ich strukturę i nie niszcząc jednocześnie kolorów.
pixel Pralki i Suszarki