4 na 5

Po zgłoszeniu reklamacji na odpowiedni numer telefonu , dzień później serwis pojawił się u mnie w domu. Dodaję jedną gwiazdkę do oceny (za szybką reakcję serwisową).

3 na 5

Kupiłem tą pralkę 12 października 2015 a nie cały miesiąc później zgłosiłem usterkę, Problem: cały czas pralka pompuje wodę niezależnie czy jest podpięta pod zasilanie czy nie. Ciekawe jak u Państwa będzie rozpatrywana reklamacja. Dlatego moja ocena za produkt nie jest za wysoka, bo pralka nowa i już ma usterkę.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Super wygląd, cicha praca

Więcej opinii

Pralka to niezbędny sprzęt w każdym domu. Wymiana przydaje się co kilka lat, szczególnie w sytuacji, gdy robimy drobny remont i nie zaszkodzi, przy okazji zmian w kuchni czy w łazience, zadbać także o nowocześniejszy model. Czasem także stajemy przed koniecznością zakupu, gdy pralka odmówi posłuszeństwa, a naprawa jest niemożliwa lub bardzo kosztowna.

Suszenie ubrań może być naprawdę proste, nowoczesne i przede wszystkim efektywne. Zamiast długiego sznura czy kłopotliwej rozkładanej suszarki, można zainwestować w kompaktowe urządzenie, które znacznie ułatwi nam życie.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel