Pralka Amica ładowana od frontu z systemem Aqua Ball EAWM7102CL

Pralka Amica ładowana od frontu z systemem Aqua Ball
EAWM7102CL

Ekologia

Klasa energetyczna A++

Efektywne pranie i mniejsze opłaty za energię elektryczną – nawet 200 zł więcej w domowym budżecie w skali roku!

Auto sensor

Automatyczny dobór wody do rodzaju i ilości pranej odzieży!

Funkcjonalności

Program antyalergiczny

Idealnie sprawdzają się w przypadku odzieży dziecięcej oraz garderoby osób o wrażliwej skórze.

Skróć czas

Minimalne zużycie wody oraz energii elektrycznej bez utraty jakości prania!

Komfort

Child Lock

Ochrona przed przypadkową zmianą ustawień programów prania przez dzieci.

Opóźnienie startu 24h

Uruchom pralkę w najodpowiedniejszym momencie dnia – nawet 24 godziny później!

Technologia

Aqua Ball

Nawet do 100% wykorzystania detergentu, który nie przedostaje się do węża lub pompy odpływowej.

Aqua ball

Efektywne wykorzystanie detergentu!

Chciałbyś, aby detergent w Twojej pralce był jak najefektywniej wykorzystany przez urządzenie? W pralkach Amica jest to możliwe! Dzięki zaworowi kulowemu Aqua Ball, który zamyka odpływ w wannie zaraz po pobraniu wody do prania, nawet do 100% detergentu zostaje w wannie i nie przedostaje się do węża odpływowego oraz do pompy odpływowej! Większa ilość wykorzystanego detergentu, to gwarancja skuteczności i efektywności prania.

Auto sensor

Pobór wody dopasowany do ilości i rodzaju odzieży!

Funkcjonalne rozwiązania? Zawsze są dla Ciebie korzystne! Poznaj wykorzystaną w pralkach Amica funkcję Auto Sensor, która powoduje, że urządzenie w automatyczny sposób dobiera optymalny poziom wody do ilości i rodzaju pranej odzieży! Wszystko dzięki czujnikowi poziomu wody, który powoduje, że proces prania zyskuje pełne usprawnienie, a Ty możesz cieszyć się najlepszymi efektami prania!

Obudowa Boomerang

Cicha i stabilna praca urządzenia!

Czy wiesz, że Twoja pralka wcale nie musi generować hałasu? Dzięki zastosowaniu specjalistycznej obudowy Boomerang, drgania lub hałas podczas pracy urządzenia, pozostaną jedynie wspomnieniem! Nowy design ścian urządzenia skutecznie tłumi wszelkie wstrząsy – w szczególności podczas procesu wirowania. Obudowa Boomerang to gwarancja stabilnej i niezwykle cichej pracy urządzenia. Nie musisz dłużej martwić się, że działająca pralka niechcący obudzi Twoich sąsiadów!

Płynna regulacja obrotów wirowania

Dostosuj proces wirowania do swoich potrzeb!

Jeśli posiadasz ubrania, które nie powinny być odwirowywane w pralce - w urządzeniach Amica możesz wyprać je bez obaw o zniszczenie! Zastosowanie płynnej regulacji obrotów wirowania powoduje, że urządzenie kończy cykl pracy podczas ostatniego płukania z wodą pozostawioną w bębnie. Masz także możliwość zwiększenia, zredukowania lub całkowitego wyłączenia procesu wirowania.

Programy antyalergiczne

Stworzony z myślą o wrażliwej skórze!

Jeśli jesteś uczulony na detergenty lub masz problemy skórne - Amica zadbała także o osoby z wrażliwą skórą i problemami alergicznymi! Specjalne programy antyalergiczne idealnie sprawdzają się przy praniu ubranek dziecięcych i odzieży osób o delikatnej skórze. Dzieje się tak dzięki temu, że woda do każdego cyklu płukania jest specjalnie podgrzewana do temperatury 30°C, a cały cykl powtarzany jest aż 4-krotnie, a Ty zyskujesz pewność, że wyprane w detergencie ubrania nie podrażnią Twojej skóry!

Wymienne łożyska

Łatwa wymiana w przypadku awarii!

Jeśli zastanawiasz się, co zrobisz podczas uszkodzenia którejś z części Twojej pralki - Amica daje Ci gwarancję łatwej naprawy elementów urządzenia w wypadku ewentualnej awarii! Dzięki temu, że łożyska w pralkach Amica nie są na stałe zatopione w wannie pralki, możesz w prosty sposób wymienić je samodzielnie lub skorzystać z usług serwisanta.

Zobacz filmy

Nieskazitelna czystość dzięki całkowitemu wykorzystaniu środka piorącego

Kilkukrotnie powtarzany cykl- dla dbałości o najbardziej wrażliwą skórę!

Zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktu.

Poznaj dodatkowe cechy pralek

01

Grafitowe obramowanie okna oraz pokrętła

Grafitowe wykończenie dodaje elegancji urządzeniu

03

Wyświetlacz LED

Wyraźny i czytelny wyświetlacz zwiększa komfort użytkowania urządzenia.

02

Wymienne łożyska

Dzięki temu, że łożyska nie są zamontowane na stałe, w przypadku awarii można je bez problemu wymienić. Nawet samodzielnie!

04

Szerokie okno 47 cm

Szerokie na 47 cm okno pralki to jeszcze łatwiejsze wkładanie i wyjmowanie prania, nawet dużych rozmiarów!

Dzięki zaworowi Aqua Ball, który zamyka odpływ w wannie zaraz po pobraniu wody do prania, nawet do 100% detergentu pozostaje w wannie i nie przedostaje się do węża odpływowego oraz do pompy odpływowej!
Wypierz bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane, dzięki zastosowaniu najbardziej popularnego programu do prania tkanin białych i kolorowych.
Dzięki unikalnemu programowi codziennemu, możesz w zaledwie 60 minut wyprać do czysta nawet mocno zabrudzoną odzież, w gwarantującej higienę temperaturze 60°.
Nawet najbardziej wymagający użytkownicy docenią wyjątkowo szeroki zakres temperatur prania, oferowany w pralkach Amica.
Funkcja opóźnienia startu daje Ci możliwość zaprogramowania pralki tak, aby uruchomiła się w wybranym przez Ciebie momencie – nawet do 24 h później! Teraz bez problemu będziesz mógł wykorzystać najkorzystniejszą taryfę opłat za energię elektryczną.
Zyskaj prawdziwą oszczędność czasu i energii dzięki nowemu programowi przeznaczonemu do odświeżania odzieży. Twoje lekko zabrudzone ubrania odzyskają świeżość w temperaturze 30°C zaledwie w 15 minut!
Pranie chemiczne nie musi być koniecznością! Twoje koszule będą idealnie czyste i łatwe w prasowaniu, dzięki specjalnemu programowi, który automatycznie dobierze odpowiednie parametry dostosowane do prania tkanin delikatnych.
Program idealnie sprawdzający się przy praniu ubranek dziecięcych i odzieży osób o wrażliwej skórze. Woda do każdego cyklu płukania jest specjalnie podgrzewana do temperatury 30°C, a cały cykl powtarzany jest aż 4 krotnie!
Poprzez zminimalizowanie zużycia energii elektrycznej i wody, pralki Amica maksymalnie skracają czas prania, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.
Dzięki intuicyjnemu sterowaniu od lewej do prawej i napisach na panelach sterowania w języku polskim, możesz zapomnieć o używaniu instrukcji obsługi podczas nastawiania każdego cyklu prania!
Specjalne wymagania dotyczące prania swetrów nie będą stanowiły dłużej Twojego problemu! Program wełna zapewnia delikatne ruchy bębna i automatycznie redukuje prędkość wirowania, zapobiegając jednocześnie niszczeniu wełnianej odzieży.
Pralka w automatyczny sposób dobierze wodę do rodzaju i ilości pranej odzieży, dzięki zastosowaniu czujnika poziomu wody. Proces prania zyskuje pełną optymalizację, a Ty możesz cieszyć się jego efektywnością!
Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów prania przez najmłodszych, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Jak uruchomić blokadę? To proste – wystarczy, ze wciśniesz i przytrzymasz jednocześnie dwa przyciski pralki.
Ciesz się niższymi rachunkami za prąd i zadbaj o środowisko naturalne, dzięki zminimalizowanemu zużyciu energii elektrycznej w pralkach Amica. Teraz możesz docenić maksymalne efekty prania, przy obniżonych rachunkach za prąd!
Z obudową Boomerang możesz zapomnieć o drganiach lub hałasie podczas pracy urządzenia. Nowy design ścian obudowy pralek doskonale tłumi drgania – w szczególności podczas wirowania, a Ty zyskujesz stabilną i cichą pracę swojej pralki.
Pralki Amica zostały wyposażone w specjalny zespół zbieraków, zapewniających intensywne pranie deszczowe. Dzięki niemu woda oraz detergenty są miarowo rozprowadzane wewnątrz bębna, zapewniając Ci doskonałe efekty prania i płukania.
Nie masz czasu na pranie ręczne? Pralka Amica zrobi to za Ciebie, dzięki zastosowaniu specjalnego programu do prania ręcznego, który jest zalecany zwłaszcza do tkanin lnianych i wiskozowych.
Program Sport został stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Jest on skrócony nawet do 40 minut, a pełny cykl zapewnia efektywne pranie w rekordowym tempie.
Dzięki możliwości zredukowania lub całkowitego wyłączenia wirowania, Twoje delikatne i łatwe do uszkodzenia tkaniny pozostaną bezpieczne!
Dzięki specjalnemu programowi do tkanin syntetycznych z maksymalną temperaturą 60°C, możesz wyprać nawet dużą ilość lekko zabrudzonej odzieży syntetycznej.
Funkcja trybu szybkiego skraca całkowity czas prania przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii oraz wody. Sprawdza się ona szczególnie w przypadku prania słabo zabrudzonej odzieży.

Dlaczego pralki Amica są idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach pralek Amica.

Innowacyjne technologie

Myślisz, że szereg innowacyjnych rozwiązań w Twojej pralce to coś, czemu nie umiemy sprostać? Nic bardziej mylnego! Dzięki niezwykle wydajnemu i jednocześnie cichemu Silnikowi Logic Drive lub zastosowaniu nowej, unikalnej konstrukcji bębna pralki – Pearl Drum, Amica zapewni Ci maksymalną ochronę tkanin podczas prania i wirowania. Będziesz mógł nosić Twoje ulubione ubrania jeszcze przez długi czas!

Niezauważalna praca

Masz już dosyć głośnej pracy urządzenia, szczególnie podczas wirowania? Problem z głowy! Dzięki obudowie Boomerang możesz zapomnieć o drganiach lub hałasie podczas pracy urządzenia, raz na zawsze! Wyposażony m.in. w ściany obudowy urządzenia doskonale tłumiących drgania, nowy design pralek Amika gwarantuje stabilną i cichą pracę Twojego sprzętu, która będzie niezauważalna!

Unikalny design

Estetyka wykonania jest dla Ciebie niezwykle istotna? Amica spełni Twoje potrzeby! Nowoczesny i harmonijny wygląd pralek oraz suszarek wytwarza spójny i przemyślany design, a dużych rozmiarów okno i czytelny wyświetlacz sprawiają, że korzystanie z nich będzie jeszcze wygodniejsze!

Wymienne części

Irytuje Cię brak części wymiennych w przypadku awarii Twojej pralki? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Serwis pralek Amica został tak przemyślany, aby być jak najprostszym! Jak to działa w praktyce? Specjalny system mocowania grzałki w pralkach Amica to łatwy i szybki sposób dokonania jej wymiany w przypadku uszkodzenia. Tak samo w przypadku łożysk, które nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, ich ewentualna wymiana może odbyć się samodzielnie lub z pomocą serwisanta.

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Pralka ładowana od frontu

Typ

Wolnostojąca

Wsad [kg]

7

Poziom hałasu podczas prania [dB]

58

Poziom hałasu podczas wirowania [dB]

77

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1000

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przeciwwypływowe , Zabezpieczenie przed dziećmi

Kąt otwierania drzwi

Niepełny

Zastosowane technologie

Aqua Ball , AutoSensor - Amica , Child Lock , Funkcja szybki dostęp , Łatwe prasowanie , Pranie deszczowe , Pranie wstępne

Inne

Grafitowe obramowanie okna oraz pokrętła

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 59.7 x 84.5 x 52.7 cm

Klasa

Klasa energetyczna

A++

Klasa efektywności wirowania

C

Zużycie

Energii na rok [kWh]

195

Energii dla programu Bawełna w 40 st.C (częściowy załadunek) [kWh]

0,63

Energii dla programu Bawełna w 60 st.C (częściowy załadunek) [kWh]

0,69

Energii dla programu Bawełna w 60 st.C (pełny załadunek) [kWh]

1,06

Energii w trybie czuwania [W]

1

Energii w trybie wyłączenia [W]

0,5

Wody na cykl dla programu Bawełna w 40 st.C (częściowy załadunek) [l]

45

Wody na cykl dla programu Bawełna w 60 st.C (częściowy załadunek) [l]

45

Wody na cykl dla programu Bawełna w 60 st.C (pełny załadunek) [l]

50

Wody na rok [l]

10337

Programy

Ilość

15

Rodzaje

Bawełna , Koszule , Pranie ręczne , Ręczniki , Sport - Beko , Wełna , Antyalergiczny , Bawełna 90 , Codzienne 60C / 60min , ECO , Jeans , Płukanie , Syntetyki , Wirowanie , 30C / 15min

Funkcje

Wyświetlacz elektroniczny

TAK

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

Regulacja wirowania

TAK

Inne

Skrócenie czasu

Fizyczne

Wysokość [cm]

84.5

Szerokość [cm]

59.7

Głębokość [cm]

52.7

Ogólne

Producent

Amica

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Po roku używania działa dalej.Dobrze płucze . Programy wystarczające. Przy wirowaniu głośna.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jak na razie jestem zadowolona z tej pralki .Ma dużo programów, prosta w użyciu ,ładnie dopiera .Oby moje zadowolenie trwało długo.

4 na 5

Naprawdę dobra lodówka! Cena jest atrakcyjna jak na poziom wyposażenia i funkcji które oferuje. Przede wszystkim jest to dobra rzecz że zużywa mało prądu. umożliwia też dorzucanie prania w trakcie trwania cyklu i ma przycisk do skracania czasu programu, więc można to pranie przyspieszyć w razie konieczności. Wykonanie i obsługa bez zarzutu, prosto czytelnie.

Więcej opinii

Opłaty za energię to jeden z kosztów stałych, od których nie sposób uciec. Podobnie jak czynsz, rachunki za gaz oraz wodę stanowią niezbędny wydatek w każdym gospodarstwie domowym. A skoro nie da się uniknąć, warto zrobić co w naszej mocy, żeby je zmniejszyć. Wbrew pozorom, nie musi się to wiązać z obniżeniem standardu życia czy rezygnowania z czegokolwiek.

Pralka to niezbędny sprzęt w każdym domu. Wymiana przydaje się co kilka lat, szczególnie w sytuacji, gdy robimy drobny remont i nie zaszkodzi, przy okazji zmian w kuchni czy w łazience, zadbać także o nowocześniejszy model. Czasem także stajemy przed koniecznością zakupu, gdy pralka odmówi posłuszeństwa, a naprawa jest niemożliwa lub bardzo kosztowna.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel