Robot z misą KENWOOD-AGD KM285 Prospero

Robot z misą KENWOOD-AGD KM285 Prospero

Robot z misą KENWOOD-AGD KM285 Prospero

  • Robot z misą KENWOOD-AGD KM285 Prospero
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Robot z misą KENWOOD-AGD KM285 Prospero

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
1 na 5

A ja mam chyba pecha bo już trzeci raz będę wymieniać to urządzenie, raz końcówka nie pasowała, drugi raz nie działała częśc do tarcia warzyw a teraz w trakcie wyrabiania ciasta hakiem \"wyskoczyła\" górna klapka, do której montuje się właśnie część trącą.... Mam serecznie dość noszenia tego wielkiego pudła do sklepu :(
Jedna gwiazdka po póki co mam mało powodów do radości z tego urządzenia..... :(

5 na 5

Myślałam, że po ślubie już nigdy się nie zakocham, chyba że w naszym dziecku ;) a tu proszę! Ten robot to moja nowa wielka miłość :) Mąż nie jest zazdrosny, bo sam używa go codziennie. Polecam!

5 na 5

Miesiąc po ślubie ... Wszystkie składniki na ciasto są ale czegoś brak .... :/ Mikser?!
Po 30 minutach ręcznego ubijania śmietanki, wciągnięciu świeżo \"upieczonego\" :D męża, zasiedliśmy by kupić urządzenie. Koleżanka poleciła Kenwood-AGD, namówiłam męża i kupiliśmy. Ma wszystko czego mi trzeba - mikser (już nie muszę ręcznie ubijać śmietanki), malakser (sałatka w kilka minut bez zdzierania paznokci), maszynka do mielenia mięsa (domowe hamburgery mój mąż kocha), blender (bo oboje kochamy owocowe koktajle) oraz młynek (i orzechy do koktajli też się wrzuci). Czego jeszcze żonie tuż po ślubie potrzeba w kuchni? No może więcej czasu, żeby próbować innych przepisów.
Polecam, w jednym silniku wszystkie urządzenia, które potrzebuję!!

Więcej opinii

Jaki sprzęt elektroniczny podbił serca Polaków w 2016 roku? Jakie produkty i modele były najchętniej kupowane? Jakie trendy będą podbijać rynek w 2017 roku?Eksperci sieci Saturn przygotowali podsumowanie zeszłego roku oraz przewidują, jakie technologie będą cieszyć się zainteresowaniem w 2017 roku.

Niska temperaturą zimą nie jest jedynym, jaki możemy napotkać w swoim mieszkaniu. Równie ważna dla zdrowia i dobrego samopoczucia jest również wilgotność powietrza. A tak się składa, że skutkiem ubocznym działania wielu urządzeń grzewczych jest właśnie wysuszanie powietrza w swoim otoczeniu.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel