Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO

Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO

  • Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
  • Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
  • Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
  • Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
  • Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Korzyści:
 
 
•   Kółko z funkcją wspinania aktywujące zwiększony nacisk, umożliwiające płynne przemieszczanie się robota przez progi lub kable oraz inne przeszkody do wysokości 1.5 cm
•   Rozbudowana szczotka o szerokości 204 cm gwarantująca szybsze i wydajniejsze wyniki sprzątania
•   Możliwość ustawienia tygodniowego lub dziennego grafiku sprzątania
•   Technologia Air Path obniżająca poziom generowanego przez odkurzacz hałasu
•   Funkcja automatycznego powrotu do stacji dokującej i opróżniania zawartość pojemnika do centralnej komory na kurz.
•   Smukły kształt ułatwiający sprzątanie pod meblami i w trudno dostępnych miejscach
•   Czujniki optyczne do wykrywania kurzu podczas odkurzania miejscowego
•   Funkcja VirtualGuard™ zapobiegająca wtargnięciu NaviBota-S do obszaru z cennymi przedmiotami
•   Trzy czujniki wysokości wykrywające krawędzie schodów i inne strome obszaryNic nie zatrzyma tej wyjątkowej maszyny sprzątającej
 
 

Otwarte drzwi zatrzymałyby większość odkurzaczy-robotów na ich trasie, lecz ta zasada nie dotyczy NaviBota-S. Gdy urządzenie napotka próg drzwiowy, kółko z funkcją wspinania aktywuje zwiększony nacisk, umożliwiając tym samym płynne przemieszczanie się robota przez progi lub kable, a także inne przeszkody na podłodze do wysokości 1,5 cm.


Skuteczniejsze sprzątanie na trasie


Odkurzacz NaviBot-S został zaprojektowany tak, aby sprzątanie podłóg było skuteczniejsze i szybsze. Urządzenie ma szczotkę o szerokości aż 204 mm, o 25% szerszą niż w poprzednich modelach, dzięki czemu do zebrania okruchów, sierści zwierząt i kurzu wystarczy mniejsza liczba przejazdów. Rozbudowana szczotka przekłada się na szybsze i wydajniejsze wyniki sprzątania.


Codziennie lub co tydzień – ustaw swój indywidualny harmonogram


Zaprogramuj sprzątanie z myślą o swojej wygodzie i oszczędności czasu! Ustaw grafik NaviBota-S tak, aby odkurzanie odbywało się wtedy, gdy jesteś w pracy, na zakupach, lub spędzasz popołudnie w kafejce. Wystarczy podać godzinę i dzień – to proste. Możesz zaprogramować grafik tygodniowy lub nawet dzienny, jeśli mają być sprzątane inne podłogi. Teraz Twój dom będzie sprzątany, nawet jeśli Ty będziesz gdzie indziej.

Cichutki na trasie


Podczas gdy NaviBot-S odkurza, możesz rozmawiać przez telefon, czytać książkę lub oglądać telewizję – w tym samym pokoju! NaviBot-S jest wyposażony w technologię Air Path, obniżającą irytujący hałas i sprawiającą, że jest to jeden z najcichszych odkurzaczy na całym świecie. Jest tak cichy, że nie raz zdarzy Ci się sprawdzić, czy odkurzacz faktycznie pracuje.


Niezależny od początku do końca

Przedstawiamy odkurzacz-robot tak zaawansowany, że dba również o siebie samego! Gdy pojemnik na kurz jest pełny, NaviBot-S automatycznie wraca do stacji dokującej i opróżnia zawartość pojemnika do centralnej komory na kurz. W odróżnieniu od innych odkurzaczy-robotów, które trzeba stale opróżniać, NaviBot-S może odkurzać przez wiele dni – nawet w mieszkaniach, gdzie są zwierzęta lub dywany – zanim trzeba będzie opróżnić komorę. Robot potrafi nawet samodzielnie się wyszczotkować, usuwając zabrudzenia z głównej szczotki, zanim z powrotem uda się w miejsce, w którym poprzednio przerwał pracę, aby dokończyć odkurzanie.


Skuteczniejsze odkurzanie dzięki szybkiemu i płynniejszemu przemieszczaniu się


Szybsze przyspieszenie. Ciaśniejsze zakręty. To nie wyścigówka, lecz NaviBot-S. Jest on nie tylko znacznie szybszy niż inne odkurzacze-roboty, lecz dodatkowo wyposażony jest w system Visionary Mapping™. Mając do dyspozycji 12 czujników, 2 chipy procesora i kamerę na obudowie, NaviBot-S wyznaczy najbardziej efektywną trasę wokół Twojego domu. A jeśli bateria zacznie się wyczerpywać, urządzenie przemieści się z powrotem do stacji dokującej, aby doładować baterię, a następnie błyskawicznie powróci do tego samego miejsca, aby wznowić odkurzanie.


Smukły kształt ułatwia sprzątanie pod meblami i w trudno dostępnych miejscach


Eleganckie i dopracowane wzornictwo sprawia, że widok pracującego odkurzacza-robota NaviBot-S będzie samą przyjemnością. Mając zaledwie wysokość 80 mm, robot wykona swoją pracę również w miejscach, gdzie Twój wzrok nie sięga – np. pod kanapami, łóżkami, kredensami i w innych miejscach, do których dotarcie sprawia zwykle kłopot. Bez nawet minimalnego uszczerbku dla swojej mocy NaviBot-S jest o 11% smuklejszy od swoich poprzedników, umożliwiając łatwe manewrowanie i sprzątanie pod meblami. Dzięki temu jest on liderem wśród odkurzaczy-robotów zarówno pod względem wydajności, jak i eleganckiego wyglądu.

Czujnik wykrywania kurzu do odkurzania miejscowego


NaviBot-S jest wyposażony w czujnik optyczny, który faktycznie widzi i reaguje na kurz. Po dotarciu do mocno zabrudzonej powierzchni i wykryciu większej ilości kurzu, okruchów i sierści zwierząt, których nie można odkurzyć podczas jednego cyklu sprzątania, urządzenie przełącza się na tryb czyszczenia intensywnego, a następnie odkurza w tym samym miejscu aż do usunięcia wszystkich zabrudzeń z powierzchni. NaviBot-S automatycznie przechodzi z twardych podłóg na dywany, zapewniając optymalną czystość każdej powierzchni.


Wirtualny strażnik


Funkcja VirtualGuard™ zapobiega wtargnięciu NaviBota-S do obszaru z cennymi przedmiotami – np. tam, gdzie raczkuje dziecko, gdzie znajduje się miska z wodą dla psa lub gdzie na niskim stoliku stoi zabytkowy wazon. Jedno naciśnięcie przycisku aktywuje wirtualną przegrodę, której NaviBot-S nie będzie przekraczać, chroniąc przestrzeń wewnątrz.

Czujnik wysokości


Nie ma potrzeby odgradzania klatki schodowej, aby zabezpieczyć NaviBota-S przed upadkiem. Odkurzacz-robot ma trzy czujniki wysokości wykrywające krawędzie schodów i inne strome obszary, dzięki czemu urządzenie skutecznie unika zagrożenia upadkiem. Dzięki temu chroni siebie, a także wnętrze Twojego domu.

Techniczne

Rodzaj odkurzacza

Robot odkurzający

Rodzaj filtrów

Mikrofiltr

Pojemność zbiornika na kurz [l]

2

Czas ładowania [min]

180

Inne

2 chipy procesora

Konstrukcja

2 szczotki boczne

Funkcje

Czujniki

Kurzu , Przeszkód , Uskoku podłoża

Harmonogram sprzątania

Tak

Programy

Intensywny

Wirtualna latarnia

Tak

Automatyczny powrót do bazy

Tak

Zastosowane technologie

System Visionary Mapping , Virtual Guard

Komunikacja

Wyświetlacz LED

Dodatkowe funkcje

Automatyczne wznowienie sprzątania po ukończeniu ładowania baterii , Wbudowana kamera

Fizyczne

Wysokość [cm]

8

Średnica [cm]

35

Ogólne

Producent

Samsung

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Posiadam "robocika" od ok tygodnia, jak na dzień dzisiejszy sprzęt sprawuje się zacnie. Co prawda wielkiej mocy to urządzenie nie posiada ale przy codziennym odkurzaniu widać efekty ( mniej kurzu osiada na meblach ),warto go zaprogramować ponieważ - co sprawdziłem, przy lekkim wspomaganiu ( usunięcia kabli i lekkich przeszkód ), jest on w stanie w miarę dokładnie poodkurzać 4 pomieszczenia. Dużym plusem jest jego wysokość a właściwie niskość - wciska się pod meble w prześwity ok 9 cm ! No i jeszcze jedno może najfajniejsza funkcja - samo oczyszczanie się sprzętu - po całym cyklu sprzątania lub nawet w jego trakcie robocik podjeżdża do stacji dokującej i opróżnia pojemnik z kurzem ! Można by wiele pisać na temat tego sprzętu ale jak dla mnie jest on fajną pomocą w codziennych domowych porządkach . Polecam !

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Ogólnie - sam jeździ i zbiera z podłogi to, po co nie chcielibyście się schylać :) A teraz do rzeczy... zanim kupisz tą jeżdżącą szczotkę sprawdź czy masz miejsce, żeby postawić stację dokującą (a raczej wypróżniającą). Wg. instrukcji to cacuszko potrzebuje 0,5 m wolnego miejsca z prawej i lewej strony bazy, żeby trafić do celu - to nie do końca prawda (u mnie po prawej stronie ma tylko 10 cm wolnej przestrzeni, z drugiej jest przepisowe 0,5 m i trafia bez zarzutu). Urządzenie ma problemy na ciemnych powierzchniach! Takie info. znajdziecie również w instrukcji - to prawda, na ciemnych powierzchniach rodzi sobie średnio! Uwaga ta szczotka potrafi zebrać cienką warstwę kurzu, czym mnie zaskoczyła, ponieważ sądziłem, że będzie wyjadać jedynie okruszki spod stołu i \"niegrzeczne kotecki\" z zakamarków, a resztę i tak będę musiał zneutralizować wilgotnym mopem - TO DZIAŁA! Robot zbiera kurz!!! :) +PLUS+ :)
Boczne wąsy dobrze wymiatają przy krawędziach ścian - duży plus! Nie obija mebli? NIE PRAWDA :) Wali w nogi od stołu aż huczy!!! Zasada jest prosta - jeśli obiekt/mebel jest w miarę duży tzn. szerszy niż 10-20 cm to elegancko się zatrzymuje, natomiast przy mniejszych powierzchniach nie wykrywa przeszkód! Np. nie widzi nóg od krzeseł, stołów, kanap, wystających stoperów do drzwi itp. To urządzenie ma mnóstwo pary! Krzesło z kuchni przepchnął aż do korytarza! Uwaga na stopy! :)
Robot jest niski - to kolejny duży plus! Wjeżdża pod szafki, kanapy i wymiata!
Jeśli masz dywany, wykładziny i inne futerkowe sprawy na podłodze - to urządzenie NIE JEST DLA CIEBIE! Ten robot sprawdza się doskonale na płaskich powierzchniach takich jak: płytki, panele, deski, parkiety itp. Nie wierzysz na słowo - kup i sprawdź sam :D
Reasumując: sprząta dobrze, w mojej ocenie 7/10 - jeśli numerki komuś potrzebne (owszem, gubi drogę do stacji, nie zawsze wszystko posprząta, zablokuje się w trudnych miejscach - ale to wszystko jest w normie - konkurencja nie jest lepsza).
Czy jeśli miałbym go kupić jeszcze raz to czy bym go kupił? TAK!
To urządzenie ma dwie niesamowite zalety!
1. jest niskie - czyli wjedzie pod kanapę, pod którą nie wjedzie robot za 5000 PLN :)
2. potrafi korzystać z \"toalety\" sam, a Ty nie musisz się martwić, że jak przepełni się pojemnik to się zatrzyma i powie \"dalej sprzątaj sobie sam\" :) to ważne, bo kto z nas sprawdza czy worek w odkurzaczu jest już pełny czy nie - ja nie sprawdzam!
Życzę równie pozytywnych wrażeń z użytkowania jak moje! :):):)

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Sprawdza się bez zastrzeżeń. Cichy, nie obija mebli, świetnie rozpoznaje teren, wykrywa krawędzie schodów. Nie klinuje się i zawiesza na przeszkodach. Wspina się na odbojniki do drzwi, jednak nie kończy pracy tylko wycofuje się z nich i odkurza dalej. Sprząta skutecznie i nie trzeba po nim poprawiać. Nieoceniony przy dwójce małych dzieci, kocie i dużej powierzchni. Fakt, że czasem używam tradycyjnego odkurzacza. Chodzi głównie o narożniki oraz stół i krzesła, pod które po prostu się nie mieści. Pozostałe meble nie stanowią dla niego problemu. Po całym dniu, można usiąść przed TV, a kiedy się wstanie nic nie trzeszczy pod kapciami. Jakie to miłe. Zastanawiam się, dlaczego nie pomogłam sobie wcześniej. Super urządzenie, warte swojej ceny. GORĄCO POLECAM.

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Nowoczesny gadżet który wspomaga sprzątanie. Co prawda rogów nie odczycie ale świetnie rozpoznaje teren dzięki mapowanie. Pracuje po ciemku chociaż sprzedawca twierdził że będzie kłopot. Niesamowite ile kurzu po normalnym sprzątaniu jeszcze się znajduje. Cichy, nie obija mebli przy schodach nawraca. Baza do zrzutu śmieci to fajne rozwiązanie ale potrzeba na to miejsca. Wybieralismy pomiedy samsung em a roomba a jednak to koreańczyk nas przekonal.

1 na 5

bardzo słaby. odkurza niedokładnie klinuje się i zawiesza na przeszkodach przez co kończy pracę. Przy wyciąganiu pojemnika smieci wypadają na podłogę.
Szczerze nie polecam

5 na 5

Odkurzacz dostałem ten od rodziców na nowe mieszkanie. Byłem sceptycznie nastawiony do tego typu sprzętu ale...
odmieniło się to po pierwszym użyciu.
Z góry powiem, że NIE TRZEBA PO NIM POPRAWIAĆ ZWYKŁYM ODKURZACZEM!!!
Świetnie nadaje się do czyszczenia zabrudzeń po zwierzakach (sierści, resztek jedzenia, okruszków), dzieciach. Gdy dojeżdża do schodów to nie obija się o nie, tylko odjeżdża, za co wielki plus (schody w stanie nienaruszonym).
Sprzęt ten charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu, dzięki czemu nie czujemy się jakby do nas do mieszkania wjechał traktor.
Oprócz tego urządzenie ma wiele możliwości programowania, wygląda bardzo elegancko, nowocześnie, a uroku dodaje mu nasza świadomość, że jest wykonany solidnie i będzie służył na lata.
Polecam gorąco :) !

2 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

pierwszy raz mam takie urządzenie i nie wiedziałem, że przy normalnym sprzątaniu raz w tygodniu jeszcze tyle zostaje. jest super. Jedyną wadą jest brak możliwości zaprogramowania na np 3 razy w tygodniu. jest cichy a funkcja samooczyszczania (dla leniwych) warta ceny
Pozdrawiam

4 na 5

Bardzo pomocny jak w mieszkaniu są zwierzaki futerkowe. Zbiera niesamowite ilości sierści, mimo że na oko jest ona niewidoczna. Przy codziennym użytkowaniu (2 psy w mieszkaniu) wymaga raz w tygodniu dokładniejszego czyszczenia szczotki. Filtry zatrzymują najmniejsze drobinki kurzu. Polecam.

5 na 5

To już mój drugi odkurzacz tego typu, wcześniej maiłem konkurencyjnej firmy iRobota, jednak juz od samego poczatku musiałem standardowym odkurzaczem poprawiać. W tym modelu, który zakupiłem jakiś czas temu nie ma tego problemu, wiadomo ze co jakis czas przeleci sie po kontach. Jak narazie wszytko wporzadku.

5 na 5

Co do serwisu nie miałam doświadczenia, lecz jeśli chodzi o użytkowanie to jestem bardzo zadowolona odkurzacz spełnia funkcje jakie chciałam. Wiadome jest że trzeba raz na jakiś czas zrobić porządek standardowym odkurzaczem ale do utrzymania czystości jest idealny. Polceam.

2 na 5

ładny fajny tylko cały czas zepsuty. Serwis samsunga to jakaś kpina. Spakowałem schowałem do piwnicy bo nie mam zamiaru mieć już z nimi do czynienia.
Nie kupie już nigdy nic samsunga. Ogradzam

Więcej opinii

Odkurzacze automatyczne są coraz częstszym widokiem w polskich domach. Chociaż pozornie dość kosztowne, w dłuższej perspektywie doskonale się sprawdzają, bo pozwalają odciążyć nas od nieprzyjemnego odkurzania, a także zaoszczędzić czas. Do tego - sprzątają znacznie dokładniej, niż odkurzacze tradycyjne.

Utrzymanie czystości w domu jest znacznie trudniejsze, jeśli mamy do czynienia ze zwierzętami. Im jest ich więcej, tym częściej musimy sprzątać. W przypadku posiadania psów i kotów, trzeba się liczyć z nadmiarem sierści, a decydując się na gryzonie, można spodziewać się porozrzucanych trocin, które zawsze wydostaną się z klatki czy akwarium chociażby przy czyszczeniu.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel