Odkurzacz PHILIPS FC7088/01

Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
Odkurzacz PHILIPS FC7088/01

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Odkurzacz PHILIPS FC7088/01

 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
 • Odkurzacz PHILIPS FC7088/01
- + Dopasuj
1639,-

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Kup teraz Zadzwoń

Odkurzacz PHILIPS FC7088/01

raty Oblicz ratę
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem

Odkurzacz AquaTrio Pro 3 w 1: odkurza, myje i suszy Odkurzacz AquaTrio Pro jednocześnie odkurza, myje i suszy podłogę, co pozwala zaoszczędzić do 50% czasu i nakładu pracy*. Delikatne szczotki o dużej mocy wykonane z mikrofibry skutecznie usuwają brud i plamy. Daje to doskonałe, widoczne efekty na wszystkich rodzajach twardych podłóg**.
Korzyści:


 • Odpowiedni do podłóg drewnianych i parkietów
 • Technologia Triple-Acceleration
 • 2 obrotowe szczotki z mikrofibry
 • Cykloniczny system filtracji


Cechy produktu:

Zaawansowana wydajność sprzątania zapewnia doskonałe efekty

Zaawansowana wydajność sprzątania zapewnia doskonałe efekty 1.Odkurzanie: obracające się w przeciwnych kierunkach szczotki z mikrofibry tworzą mgiełkę czystej wody, która skutecznie unosi brud i nieczystości. Wszystkie zabrudzenia są rozpuszczane w wodzie i zatrzymywane w osobnym zbiorniku.2.Mycie: technologia Aqua Cyclone zbiera i usuwa rozlane płyny, pozostawiając podłogę wymytą. Suszenie: przepływ powietrza powstały w wyniku szybkiego obracania się szczotek praktycznie całkowicie suszy podłogę.
Usuwa do 99% wszystkich bakterii*** i zmniejsza ilość alergenów

Odkurzacz AquaTrio Pro usuwa do 99% wszystkich bakterii*** i zmniejsza ilość alergenów. Dzięki rozdzieleniu zbiorników czystej i brudnej wody wszelkie zanieczyszczenia i alergeny pozostają zamknięte w zbiorniku brudnej wody.Skuteczne działanie z ciepłą bądź zimną wodą, z użyciem detergentów lub bez

AquaTrio Pro zapewnia doskonałe rezultaty przy użyciu zimnej lub ciepłej wody z kranu. W razie potrzeby można dodać detergentu, jednak zawsze należy używać słabo pieniącego lub niepieniącego się detergentu do czyszczenia podłóg, który jest odpowiedni do twardych podłóg.


2 szczotki z mikrofibry usuwają cały brud, kurz i nieczystości

Wykonane z mikrofibry szczotki o dużej mocy obracają się z prędkością 6700 obr./min, skutecznie usuwając wszelkie zabrudzenia dzięki przystosowywaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu nawet szczelin.Osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę

Osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę Dzięki osobnym zbiornikom na czystą i brudną wodę zawsze czyścisz podłogę czystą wodą, a wszelkie zanieczyszczenia i alergeny pozostają odseparowane.


Podłogi wysychają o 50% szybciej niż w przypadku zwykłego mycia mopem

Podłogi wysychają o 50% szybciej niż w przypadku zwykłego mycia mopem Podłogi wysychają o 50% szybciej w porównaniu do zwykłego mycia mopem.


Idealny do wszystkich twardych podłóg**

Idealny do wszystkich twardych podłóg** Idealny produkt do wszystkich twardych podłóg (nadających się do mycia na mokro): drewna, parkietów, laminatów, winylu, linoleum, ceramiki, płytek, marmuru i kamienia naturalnego.


Jedno napełnienie zbiornika wody wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m²

Jedno napełnienie zbiornika wody wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m² Jedno napełnienie zbiornika to 700 ml wody — ilość wystarczająca do wyczyszczenia ponad 60 m² twardej podłogi, dzięki czemu możliwe jest mycie dużych powierzchni przy użyciu minimalnej ilości wody.Szybkoobrotowe szczotki czyszczą się same podczas pracy

Szybkoobrotowe szczotki czyszczą się same podczas pracy Szczotki czyszczą się samoczynnie podczas pracy. Siły odśrodkowe usuwają ze szczotek brud i wodę zebrane z podłogi i kierują je do zbiornika brudnej wody. W celu uzyskania optymalnej wydajności czyszczenia należy wymieniać szczotki AquaTrio Pro co 6 miesięcy (FC8054).

Oszczędność do 50% energii. Oszczędność do 70% wody*


Oszczędność do 50% energii. Oszczędność do 70% wody* Oszczędza do 50% energii w porównaniu do korzystania ze zwykłego odkurzacza. Zużywa też nawet 70% mniej wody w porównaniu z myciem mopem.Urządzenie samoczyszczące z podstawką do spłukiwania

Urządzenie samoczyszczące z podstawką do spłukiwania AquaTrio Pro to urządzenie samoczyszczące. Wystarczy umieścić je na specjalnie zaprojektowanej podstawce do spłukiwania, wlać na nią filiżankę wody z kranu i włączyć urządzenie na kilka sekund.
Jakość przyjazna alergikom — testowana przez ECARF

Jakość przyjazna alergikom — testowana przez ECARF Odkurzacz AquaTrio z filtrem wodnym otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny alergikom. Technologia Aqua Cyclone zbiera brud i kurz, dzięki czemu alergeny zostają uwięzione w wodzie i nie mogą ponownie unosić się w powietrzu. Odkurzacz AquaTrio usuwa 99,95% alergenów z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, tworząc w domu atmosferę przyjazną alergikom.

Wskaźniki LED informują, kiedy należy podjąć działanie

Wskaźnik LED pokazuje, kiedy należy podjąć działanie. Świeci na zielono, kiedy urządzenie AquaTrio Pro jest włączone i gotowe do pracy. Zmienia kolor na niebieski, kiedy zbiorniki wody wymagają napełnienia lub opróżnienia. I wreszcie zmienia kolor na czerwony, gdy coś blokuje szczotki, co pozwala usunąć przeszkodę i bez problemu kontynuować sprzątanie.

* Odpowiednie do czyszczenia na mokro
** W porównaniu do korzystania z odkurzacza o mocy 2200 W i zwykłego mycia mopem
*** W przypadku stosowania detergentu

Techniczne

Rodzaj odkurzacza

Pionowy

Konstrukcja

Uchwyt do przenoszenia

Zastosowane technologie

Aqua Cyclone , Triple-Acceleration

Inne

Powierzchnia, którą można wyczyścić na 1 zbiorniku: ponad 60 m²; Cykloniczny system filtracji; 3 w 1: odkurza, myje i suszy; Moc mechaniczna 6700 obr./min;

Efektywność energetyczna

Moc silnika [W]

500

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Zasięg pracy [m]

8.5

Długość przewodu [m]

8

Odkurzanie

Zbieranie kurzu

Pojemnik

Oddzielny pojemnik na brudną wodę

TAK

Pojemność zbiornika na brudną wodę [l]

0.8

Pojemność zbiornika na wodę [l]

0.65

Funkcje

Komunikacja

Wskaźnik konieczności uzupełnienia wody , Wskaźnik napełnienia zbiornika brudnej wody

Praca na mokro

TAK

Fizyczne

Wysokość [cm]

115

Szerokość [cm]

32

Długość [cm]

30.5

Waga [kg]

6.7

Wyposażenie

Dysze/szczotki

2 obrotowe szczotki z mikrofibry

Załączone wyposażenie

Podstawka do spłukiwania

Ogólne

Producent

Philips

Linia

AquaTrio Pro

Kolor

Czarno-niebieski

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

rewelacyjny

Używam go od tygodnia i jestem bardzo zadowolony. Mam Panią która sprząta w domu ale między sprzątaniami dwójka małych dzieci i tak zrobi swoje. Zatem do rzadkiego stosowania na małych powierzchniach jest rewelacyjny. Nie wyobrażam sobie jednak myc i odkurzać nim 300 m2. Polecam

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Generalnie zrobił co miał zrobić. Podłoga odkurzona i umyta. Pojemnik z wodą nie wystarcza na tyle metrów. Moim zdaniem na połowę,
Urządzenie jak dla mnie ma tylko jedną wadę. Kabel. Wszedzie się ciągnie i przeszkadza. Mnie to bardzo irytuje.

5 na 5

Przydatny produkt

Gdybym miał kupić z reklamy TV poszedłbym sceptycznie natomiast miałem możliwość sprawdzenia u znajomych i popadłem w zachwyt. Odkurzacz sprawdza sie świetnie, mop pozostawia o wiele mniej wilgoci od standardowego mopa. Ogromny plus za swobodne korzystanie z dowolnych detergentów do mycia podłóg. Co prawda walki służące do mycia nie docierają do całej szerokości i pozostawiają nieumyty pas o szerokości na oko 4 cm z każdego boku ale nie stanowi to większego problemu. Odkurzacz jest dość ciężki jednak prowadzi sie go bez większego użycia siły. Plus za system czyszczenia po zakończeniu pracy. Odkurzacz nie jest idealny bo robi sporo hałasu, po wyłączeniu delikatnie spływa nieco płynu na podłogę, warto przemyć szmatką. Przewód jest długi lecz nieco przeszkadza i trzeba go nosić z sobą. Ogólnie jestem zadowolony a jeszcze bardziej moja żona. Przy dwójce dzieci jest idealnym rozwiązaniem na systematyczne sprzątanie rozlanych napojów czy okruchów po posiłkach. Polecam i żałuje ze wcześniej go nie kupiłem.

5 na 5

Super dla posiadaczy zwierząt

Nie wierzyłam..... a jednak! Mam 5 kotów w domu i psa. Z obawami zdecydowałam się na kupno tego cuda. Działa!!! Aż trudno było mi uwierzyć jak zaczęłam odkurzać podłogę z kafli w salonie po tygodniu od ostatniego sprzątania (cały dół mam w kaflach). Na podłodze było sporo sierści i tak zwanych "kotów" Ten odkurzacz poradził sobie bezbłędnie! Zebrał wszystko i zostawił czyściutką, umytą podłogę! A w zbiorniku na brudną wodę ...... prawie błoto :) O dziwo szczotki pozostały czyste! Nie było co myć specjalnie. Jak dla mnie rewelacja! Poprzednio musiałam najpierw odkurzyć a potem mopem myć .... udręka to była i nie cierpiałam sprzątania. Teraz z ochotą wystawiam moje cudo i szybko cieszę się czyściutkimi podłogami :)

5 na 5

Odkurzacz mam od 8 m-cy. Na początku byłam zachwycona, podłogi faktycznie były czyste, odkurzacz zbierał sierść kota, domywał trudne plamy. Niestety po kilku miesiącach popękały elementy mocujące zbiorniki. Jak widzę - nie mnie jednej. Przy takiej cenie spodziewałam się, że jakość wykonania będzie solidna. Nie ukrywam, że już przy pierwszym użyciu zastanawiałam się nad trwałością tych elementów. Jak widać słusznie.

W poniedziałek oddam do serwisu, zobaczymy czy podzielę losy Bogumiły.
Dam znać...

1 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Koncepcja i działane urządzenia oceniam bardzo wysoko, efekt użycia bardzo dobry.
Jednak zdecydowanie nie polecam ze względu na jakość wykonania i trwałość.
Opinię piszę po pół roku użytkowania. Gdybym pisała po trzech miesiącach to byłyby same achy i ochy... Ale teraz ze względu na użyte materiały urządzenie jest do wyrzucenia.
Plastiki, z których wykonane są elementy narażone na większe obciążenia popękały. Serwis nie przyjmuje reklamacji gwarancyjnych wmawiając mi, że to uszkodzenia mechaniczne.
Za tę cenę należałoby spodziewać się maszyny, która może posłużyć lata a nie pół roku.
Jednym słowem markowy szmelc wykonany z taniego chińskiego plastiku, który rozsypuje się po paru miesiącach użytkowania. Wystarczyło niektóre elementy wykonać z metalu lub dużo bardziej wytrzymałego plastiku, żeby zadowolić użytkowników, a tak - kicha.

5 na 5

Nie ma to jak urządzenie wielofunkcyjne, które może wykonywać kilka czynności jednocześnie. Tak jest właśnie z odkurzaczem Philips AquaTrio Pro. Sprzęt ten, na pozór wyglądający jak zwykły pionowy odkurzacz, w rzeczywistości jest czymś więcej. Urządzenie odkurza, myje twarde nawierzchnie, a potem je suszy. Tak naprawdę nie jest to typowy odkurzacz, ponieważ nie nadaje się do dywanów ani wykładzin. Sprzęt pełni funkcję mopa, a więc można go stosować tylko na twardych nawierzchniach (panele, płytki podłogowe, parkiet). Sprzęt nie nadaje się więc do małych mieszkań, gdzie większość podłóg jest poprzykrywana dywanami czy wykładzinami, ale raczej do domów lub dużych powierzchni biurowych, gdzie faktycznie widać zaoszczędzony czas.
Samo używanie jest bardzo proste i bazuje na dwóch pojemnikach z wodą: jednym z czystą, a drugim z brudną, w którym osadzają się zebrane podczas odkurzania drobinki kurzu, okruchy, bakterie. Urządzenie jest na tyle „mądre”, że samo przelewa wodę czystą do zbiornika z wodą brudną po przemyciu nawierzchni, więc nie trzeba już się „babrać” z wyżymaniem szmaty czy tradycyjnego mopa z brudnej wody. Mycie odbywa się więc tylko i wyłącznie czystą wodą. Natomiast sprzęt nie poradzi sobie z odkurzaniem większych elementów, więc aby mieć zapewnioną czystość trzeba go używać regularnie. Przy czym na pewno nie będzie to opłacalne przy małych powierzchniach.

4 na 5

Odkurzacz w stosunku cena do możliwości zdecydowanie za drogi.Porównując zwykły mop do niego na pewno duży plus jednak do ideału daleko.
PLUSY:
1.Dobrze myje-widać efekt
2.Zużywa mało detergentów
3.Łatwo się go prowadzi
MINUSY:
1.Małe zbiorniki-reklamowane 60m2 nie do osiągnięcia
2.Kłopotliwy kabel - moim zdaniem powinien być akumulator
3.Dość często w trakcie mycia podłogi wymaga czyszczenia
4.Najlepiej jak podłoga jest odkurzona mycie i zarazem odkurzanie normalnie eksploatowanej podłogi jest dość uciążliwe ze względu na częstą konieczność czyszczenia sprzętu
5.Głośny
6.Delikatny - przejechanie przez listwę progową (wys 3mm dobrze przylegająca ) uszkodziło jeden wałek

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

odkurzacz fajny, choć powiedziałabym że to bardziej mop elektryczny niż odkurzacz. Trochę głośny-ale do przeżycia, w miarę ciężki więc do noszenia po schodach mało wygodny. Faktem jest że trzeba w rogach i przy ścianach doczyścić, bo tam odkurzacz nie sięga ze względu na obudowę. Minus za wspomniane rogi oraz minus za cenę - zdecydowanie za drogi.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

odkurzacz bardzo fajny w końcu skończyło się mycie mopem i na kolanach , małym minusem jest to że trzeba wytrzeć od ściany i w rogach gdyż tam nie dosięga. Ale ogólnie jestem zadowolona.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Odkurzacz spełnił moje oczekiwania. Wygodny, nie jest za ciężki ale faktycznie troszkę głośny. Jeżeli kogoś denerwuje, że najpierw musi dom poodkurzać a potem jeszcze umyć podłogi, to kupno tego sprzętu będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Na pewno lepiej nadaje się do domu, niż do mieszkania, no chyba że ktoś ma mieszkanie o bardzo dużej powierzchni i mało zagracone.
Naprawdę polecam. Osobiście długo zastanawiałam się nad zakupem, ale teraz nie żałuję.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

kosmiczny sprzęt śnieżna biel

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo fajny produkt.Jestem w pełni usatysfakcjowany z zakupu. Podłogi czyste, lśniące .Gorąco polecam.

5 na 5

REWELACJA

5 na 5

Bardzo fajny produkt. Sprzątanie domu jednorodzinnego zajmuje 1 godzinę. Podłogi czyste, pachnące i lśniące. Urządzenie czyści brud, a nie go rozmazuje tak jak w przypadku zwykłego mopa. Gorąco polecam zakup.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Ten odkurzacz to mój zakup roku . Jednocześnie odkurza , myje podłogi i zbiera wodę , miałam objekcje jak będzie się zachowywał na panelach- jest super ,podłoga schnie błyskawicznie , a nie tak jak po umyciu mopem. Polecam gorąco wszystkim zapracowanym - polowa czasu na sprzątanie , a także średnio lubiącym sprzątać - wierzcie mi z tym odkurzaczem porządki można polubić . Żałuję tylko, że dowiedziałam się o tym odkurzaczu dopiero miesiąc temu.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Za takie produkty warto płacić. Odkurzacz świetnie się sprawdza na każdej podłodze. Do usunięcia zaschniętej plamy wystarczy dłużej przytrzymać odkurzacz w tym miejscu. Ja myję podłogę z płynem do mycia podłóg, co dodatkowo wzmacnia efekt sprzątania. Polecam ten produkt. Jedyny minus, to fakt, że kilka centymetrów os ściany muszę przetrzeć ręcznie, gdyż szczotki nie wystają poza obudowę. Mimo wszystko odkurzacz jest strzałem w dziesiątkę.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jestem bardzo zadowolona. Odkurzacz dokładnie zbiera kurz , sierść zwierząt, okruchy. Podłoga jest umyta dokładnie, szybko schnie, nie ma problemu z rozlewaniem wody na niskich płaskich progach. Odkurzacz pomomo pewnej wagi bardzo łatwo prowadzi sie w czasie pracy. Bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Jedyne co wody nie wystarcz na 60 m - raczej przy dokładnym myciu potrzeba dwukrotnej wymiany wody w pojemniku ale to akurat nie jest duży problem.

Więcej opinii

Utrzymanie porządku w domu to coś, co przychodzi coraz trudniej. Szczególnie, jeśli jesteśmy aktywni, dużo pracujemy, wychodzimy na miasto i zwyczajnie brakuje czasu.

Chociaż weekendowy wyjazd w maju kojarzy nam się raczej z wypoczynkiem na łonie natury, należy pozbyć się złudzeń. Nawet na działce za miastem, nad jeziorem, czy w górach, wciąż korzystamy z wielu urządzeń, które ułatwiają nam życie.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel