Odkurzacz MIELE Scout RX 1
Odkurzacz MIELE Scout RX 1
Odkurzacz MIELE Scout RX 1

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Odkurzacz MIELE Scout RX 1

 • Odkurzacz MIELE Scout RX 1
 • Odkurzacz MIELE Scout RX 1
 • Odkurzacz MIELE Scout RX 1
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Scout RX1 - SJQL0 - Robot sprzątający Miele Scout RX1 – Najlepsza wydajność czyszczenia, w pełni automatycznie.--


Scout RX1 - SJQL0Robot sprzątający

Miele Scout RX1 – Najlepsza wydajność czyszczenia, w pełni automatycznie. • Czyszczenie trudno dostępnych miejsc dzięki Smart Navigation
 • Zamiatanie, szczotkowanie, odkurzanie – Triple Cleaning System
 • Wyjątkowo długi czas pracy akumulatora – Non-Stop Power
 • Ochrona mebli dzięki technologii Furniture Protection Technology
 • Czyszczenie aż po najdalszy kąt – Advanced Corner Cleaning

Smart Navigation

Większa przejrzystość – większa czystość


Smart Navigation w robocie Scout RX1 to trzy innowacyjne funkcje: Indoor Positioning System z kamerą pokrywową to niezawodna nawigacja. Furniture Protection Technology z 10 czujnikami chroni przed kolizjami i upadkiem. Funkcja Advanced Corner Cleaning sprząta efektywnie dzięki długim bocznym szczotkom oraz trybowi Kąty i krawędzie. W ten sposób Scout RX1 dba o dokładne czyszczenie podłogi.
Tryb TurboSzybkie odkurzanie (automatycznie)!

Dzięki dostępnemu w robocie Scout RX1 trybowi Turbo można wykonać szybkie okazyjne sprzątanie: Robot sprzątający Miele pokonuje swoje systematyczne linie w większym odstępie i w ten sposób pozwala zaoszczędzić do około 50% czasu. Wspaniałe rozwiązanie, kiedy trzeba szybko wyjść z domu.


Furniture Protection TechnologyNie blokuje się. Nie potyka się.

7 optycznych czujników z przodu robota Scout RX1 rozpoznaje meble i inne przeszkody znajdujące się na drodze robota sprzątającego. Robot Scout RX1 ostrożnie zbliża się do tych obiektów w celu oczyszczenia podłogi przed nimi. W ten sposób niezawodnie unika kolizji. Dalsze 3 czujniki na spodzie urządzenia odpowiednio wcześnie rozpoznają stopnie w podłodze i zapobiegają upadkowi robota Scout RX1 ze schodów.
Advanced Corner CleaningDokładnie w każdym kącie

Kurz i brud chętnie wnikają do kątów w pomieszczeniu. To właśnie tam zawodzi moc wielu robotów sprzątających. Inaczej w przypadku robota Scout RX1: dzięki swojej perfekcyjnej nawigacji doskonale porusza się po odległych kątach i na brzegach, gdzie jego wyjątkowo długie boczne szczotki dokładnie zbierają brud.


Filtr AirCleanDla czystego powietrza w pomieszczeniach

Filtr AirClean dba o to, aby zassany kurz pozostawał tam, gdzie powinien: w pojemniku robota Scout RX1. Dwustopniowy system AirClean wyjątkowo dokładnie odfiltrowuje cząsteczki brudu z zassanego powietrza. Dzięki temu robot Scout RX1 jeszcze skuteczniej usuwa kurz.
Płaska obudowaCzysto pod kanapą

Dzięki swojej kompaktowej, płaskiej obudowie robot Scout RX1 zwinnie porusza się po mieszkaniu. Łatwo dociera również pod płaskie meble i do innych trudno dostępnych miejsc. Utrzymanie czystości pod łóżkami, regałami i kanapami nigdy nie było łatwe.


TimerDowolnie programowalny czas włączenia

Robot Scout RX1 umożliwia też indywidualne programowanie czasu czyszczenia podłogi. Dzięki temu robot może pracować np. w czasie, kiedy nie będzie nikogo w domu. Robot Scout RX1 zaczyna sprzątanie w wybranym momencie. Następnie urządzenie automatycznie powraca do stacji ładowania w celu zregenerowania akumulatora. Można więc spokojnie wyjść, a robot Scout RX1 sam zajmie się sprzątaniem mieszkania.
Triple Cleaning SystemPotrójna dokładność

Robot Scout RX1 firmy Miele walczy z brudem na trzy sposoby: Obie obracające się boczne szczotki wyciągają brud z kątów i krawędzi pod urządzeniem. Walec szczotkowy dokładnie zbiera większe cząsteczki brudu. A wydajna dmuchawa DC z dużą siłą odkurza drobny kurz.


Tryb Auto


Samoczynna czystość

W trybie Auto robot Scout RX1 sprząta wszystkie pomieszczenia w sposób całkowicie automatyczny: Robot opuszcza swoją stację ładowania, sprząta powierzchnie podłogi, a następnie wraca do stacji ładowania. Jeżeli naładowanie akumulatora nie będzie wystarczające dla wszystkich powierzchni, robot przerywa sprzątanie w celu naładowania akumulatorów w stacji. Po ok. 120 minutach kontynuuje sprzątanie dokładnie tam, gdzie wcześniej przerwał pracę.
Tryb CornerDokładniej w kątach i przy krawędziach

Gdzie gromadzi się większość kurzu? W kątach pomieszczeń i przy krawędziach, gdzie ruch powietrza jest najmniejszy. Jak dobrze, że jest robot Scout RX1 z trybem Corner. W tym trybie robot Scout RX1 najpierw automatycznie czyści wszystkie powierzchnie. Następnie przejeżdża jeszcze raz przy krawędziach we wszystkich pomieszczeniach. Można być pewnym, że brud został usunięty dokładnie również we wszystkich kątach i przy wszystkich krawędziach.


Obsługa zdalnaRęczne sterowanie robotem sprzątającym

A może robot RX1 ma pracować bez użycia swoich programów automatycznych? Nie ma problemu – dzięki dołączonemu do robota pilotowi można go obsługiwać w indywidualny sposób. Za pomocą prostych poleceń można kierować robota Scout RX1 na wybrane powierzchnie, które zostaną skutecznie oczyszczone z brudu.
Non-Stop Power3-krotnie dłuższa żywotność akumulatora

Dzięki wydajnemi akumulatorowi Li-Ion Scout osiąga długi czas działania na jednym ładowaniu. Nawet po 300 pełnych cyklach ładowania akumulator generuje taką samą moc, jak nowy.

Tryb SpotDuża pomoc dla małych powierzchni

Okruszki pod stołem śniadaniowym? Psia sierść przed kanapą? Robot Scout RX1 poradzi sobie również z tymi niedogodnościami: wystarczy włączyć tryb Spot, a robot Scout RX1 rozpocznie dokładne czyszczenie obszaru o powierzchni 180 x 180 cm.
Dotykowy interfejs użytkownikaŁatwa, intuicyjna obsługa

Obsługa robota sprzątającego Miele jest dziecinnie łatwa. Wystarczą dwa dotknięcia na przejrzystym dotykowym wyświetlaczu, aby wybrać żądany program i uruchomić robota Scout RX1. Resztę wykona już samodzielnie. Można też wprowadzić polecenia na dołączonym do robota pilocie – wygodnie siedząc w fotelu.


Zastosowane technologie

Furniture Protection Technology Furniture Protection Technology

NonStop Power NonStop Power

Smart Navigation System Smart Navigation System

Galeria filmów

 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
Techniczne

Rodzaj odkurzacza

Robot odkurzający

Rodzaj filtrów

Mikrofiltr

Pojemność zbiornika na kurz [l]

0.6

Czas działania [min]

120

Konstrukcja

2 szczotki boczne

Funkcje

Czujniki

Antykolizyjny , Kurzu , Przeszkód , Uskoku podłoża

Harmonogram sprzątania

Tak

Liczba programów

4

Programy

Automatyczny

Automatyczne opróżnianie pojemnika

Tak

Automatyczny powrót do bazy

Tak

Zastosowane technologie

Furniture Protection Technology , Indoor Positioning System , NonStop Power , Smart Navigation System , Triple Cleaning System

Komunikacja

Kontrolka akumulatora , Pilot z technologią podczerwieni , Zegar czasu rzeczywistego

Dodatkowe funkcje

Opóźniony start , Wbudowana kamera

Fizyczne

Wysokość [cm]

8.9

Wyposażenie

Załączone wyposażenie

Listwa magnetyczna , Pilot zdalnego sterowania , 2 filtry

Dysze/szczotki

2 szczotki boczne

Ogólne

Producent

Miele

Kolor

Czarno-szary

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Święta to wyjątkowy czas, który spędzamy w rodzinnym gronie przy stole pełnym smacznych potraw. A na dodatek obdarowujemy się prezentami. To wszystko piękna wizja, którą być może wspominamy z dzieciństwa. W dorosłym życiu znacznie częściej napotykamy na rozmaite kłopoty związane ze świątecznym szaleństwem – korki na każdej wylotówce, ogromne kolejki w każdym sklepie, a na dodatek, konieczność zrobienia świątecznych porządków – zwłaszcza, gdy odwiedzają nas krewni!

Wygląd i charakter kuchni zmienia się dynamicznie na przestrzeni lat. Przyrządzanie posiłków staje się coraz prostsze i bardziej zautomatyzowane, jadamy zdrowiej i bardziej świadomie, a przechowywanie potraw coraz lepiej nam wychodzi tak, że rzadziej żywność się psuje. Sprzęt wysokiej klasy jest w cenie, niemniej inwestycja w nowoczesną i funkcjonalną kuchnię na pewno się opłaci

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel