Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet

Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet

  • Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Complete C3 Parquet PowerLine - SGSC1 - Odkurzacz workowy  z delikatną szczotką do parkietów do pielęgnacji delikatnych, twardych podłóg. --


Complete C3 Parquet PowerLine - SGSC1


Odkurzacz workowy z delikatną szczotką do parkietów do pielęgnacji delikatnych, twardych podłóg.   • Wysoka moc ssania – 1.600 W
  • Wszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowa 
  • Ochrona dla twardych powierzchni – elastyczny Parquet Twister
  • Wyjątkowo cicho i delikatnie – skrętne rolki DynamicDrive
  • Idealna wysokość pracy – rura teleskopowa ze stali szlachetnej


Wydajność czyszczeniaEfektywność dla najlepszych rezultatów


Wysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym. Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg efektywnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i perfekcyjne prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej. Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało szczególnie wydajne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem filtrowania AirClean1

Niezwykle skuteczna filtracja w odkurzaczach Miele opiera się na wielostopniowym systemie. To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego oraz filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych komponentów zapewnia odfiltrowanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!

zgodnie z normą EN 60312-1


Filtr AirClean Plus 


Filtr AirClean Plus - dobry klimat w pomieszczeniu 

Miele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech różnych filtrów wylotowych. Filtr AirClean Plus dysponuje skuteczną filtracją dla szczególnie czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® informuje użytkownika o konieczności wymiany filtra.
Uchwyty z metalowym odgromnikiemTylko w Miele
Działa jak piorunochron

Wszystkie odkurzacze Miele mają wbudowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niewielki odgromnik. Eliminuje to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.


Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznej

W odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona przez przeciążeniem.
Jakość100% kontroli!

Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia. Odkurzacze Miele są projektowane i produkowane wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technicznym. Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam wyjątkową jakość i trwałość naszych produktów.


Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymTylko w Miele
Bez konieczności schylania się

We wszystkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć kabel za pomocą przycisku nożnego, dzięki czemu nie trzeba się schylać. Serie S6 i S8 są dodatkowo wyposażone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.
Praktyczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciem

Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób. Połączenie w odkurzaczach jest solidne, ale jednocześnie można je łatwo rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. aby podłączyć inne akcesoria ssące.


Stalowa rura teleskopowaRegulacja wysokości jednym naciśnięciem przycisku

Rura teleskopowa Miele pozwala dostosować się do indywidualnej wysokości roboczej przez naciśnięcie przycisku - żeby można było odkurzać wygodnie i bez nadwyrężania pleców.
Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznych

Rura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach. Dzięki temu odkurzacz można łatwo transportować, oszczędnie przechowywać i wygodnie obsługiwać lewą lub prawą ręką.


System SilenceCiche i relaksujące odkurzanie

Optymalnie wyciszony silnik oraz zintegrowany tłumik sprawiają, że odkurzacze pracują przyjemnie cicho. Stopień odkurzania Silence gwarantuje minimalny poziom hałasu przy dobrej wydajności czyszczenia.
Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.

Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, firma Miele opracowała wiele przemyślanych rozwiązań. Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie, ale również elastycznie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.


Rolki DynamicDrive1 Tylko w Miele
Zwrotny jak samochód sportowy

Wyjątkowe rolki DynamicDrive na stalowych osiach obracają się o 360° i są wyposażone w amortyzatory. Gumowany bieżnik porusza się delikatnie, jest odporny na ścieranie i bardzo trwały. Zalety: Ekstremalnie mobilny odkurzacz, który porusza się szczególnie cicho i chroni delikatne podłogi.Zgłoszenie do patentu: EP 2409627, US 20120017391
Techniczne

Rodzaj odkurzacza

Standardowy

Konstrukcja

Ergonomiczny uchwyt , Listwa ochronna , Rolki Dynamic Drive , Rolki na stalowych osiach , Zatrzaskowy system mocowania szczotek

Poziom hałasu [dB]

76

Zastosowane technologie

Silence

Inne

Automatyczne pozycjonowanie worka; Maksymalny poziom mocy [W]: 1600; Znamionowa moc wejściowa [w]: 1400

Efektywność energetyczna

Moc silnika [W]

1600

Klasa energetyczna

F

Klasa reemisji kurzu

A

Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych

A

Klasa skuteczności odkurzania dywanów

C

Roczne zużycie energii [kWh/rok]

56

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Zasięg pracy [m]

11

Automatyczny zwijacz przewodu

TAK

Odkurzanie

Zbieranie kurzu

Worek

Pojemność worka/pojemnika [l]

4.5

Model worka

HyClean G/N

Funkcje

Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika

TAK

Regulacja mocy

Elektroniczna

Parkowanie

Poziome i pionowe

Filtry

Filtr wylotowy

Air Clean

Wymagania higieniczne

Do codziennych zadań

Wyposażenie

Dysze/szczotki

Pędzel z naturalnym włosiem , Ssawka do tapicerki , Ssawka podłogowa , Ssawka szczelinowa , Szczotka podłogowa

Rury

Stalowe , Teleskopowe

Szczotki (Filtry)

Ssawko-szczotka uniwersalna

Schowek na akcesoria

W korpusie

Ogólne

Producent

Miele

Linia

Complete

Kolor

Granatowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

NAJLEPSZY

Najlepszy sprzęt, jaki miałam w ręku. Jest doskonały. Prowadzi się lekko, jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Ciągnie jak szalony. ma idealne akcesoria, szczotki, które są tak zaprojektowane, że wyginają się po niemal każdym kątem i w związku z tym docierają wszędzie. Na niższych obrotach jest bardzo cichy, na wyższych można mieć wrażenie, że zerwie podłogę. Ktoś gdzieś o nim napisał, że odkurza tak dobrze, że nie trzeba myć podłogi. Cóż, coś w tym jest. A ja stałam się fanką tego sprzętu na zawsze. NAJLEPSZY.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Dobry mocarz odkurzania!!!

Kupiłem drugi taki sam typ jak pierwszy odkurzacz Miele C3 kolor granatowy, ze względu na wycofywanie z handlu dużych mocy odkurzaczy oraz moje pozytywne odczucie jako użytkownika, oraz aby mieć identyczne akcesoria. Pełna satysfakcja z przypisanych funkcji polega czytaj na rzeczywistym spasowaniu układu ssącego do perfekcji. Oznacza to prawie max braku strat na układzie ssącym, co przekłada się na niskim zużyciu energii mimo dużej mocy, ma 1.600 W w porywach!!! Nie jesteś w stanie powyżej połowy mocy czyścić dywanu gdyż ssawka jak przyklejona podnosi gruby dywan dosłownie!!! Z każdym podłożem prawie idealnie płaskim analogiczna sytuacja jak z dywanem, ciężko oderwać i przesuwać ssawkę - musisz zmniejszyć poniżej połowy mocy! co daje mniejsze zużycie energii. Pełna moc przydaje się wtedy gdy worek mamy prawie zupełnie pełny a czyszczę np. nierówną terakotę z piachu w garażu,gdzie przez nierówności terakoty zasysa lewe powietrze. Poprzednim odkurzaczem w garażu musiało się po kilka razy przejeżdżać ssawką celem skutecznego oczyszczenia podłogi. Dopracowane elementy płynnie i bez oporów spasowali, hałas w połowie mocy pracy odkurzacza jest na poziomie satysfakcjonującym mnie, przy pełnej mocy jest dyskomfort ale nie młockarnia.Pierwszy kupiłem w 1/2016 roku i od razu poczułem odjazd kurzu z kaloryferów i innych trudnych zakamarków w pomieszczeniach technicznych i garażu,dlatego teraz dokupiłem drugi, bo mam duży dom. Odnoszę wrażenie że starczy mi na przy najmniej 10 lat choć reklamują że liczony jest na 20 lat użytkowania, dodam o ile wody nie zasie!! Poprzedni odkurzacz polski zniszczyłem poprzez zassanie wilgotnego piachu, dodam że przy połowie zapełnienia worka nie piachem z garażu a normalnymi zanieczyszczeniami z domu odkurzał z dużymi oporami mimo włączonej dużej mocy bo miał 2.000W. Straty na połączeniach i sama mało precyzyjna szczelność komory na worek była chyba przyczyną niskiej sprawności odkurzania co przekładało się na dużo dłużej wykonywaną pracę porównując z nowym sprzętem. I na tym Tyle o tym typie, jest naprawdę ok i myślę że warto w ten a nie inny zainwestować właśnie z powodu precyzji a może i nie tylko złudzeń co do rzeczywistego wieloletniego użytkowania. Pozdrawiam Piotr.

5 na 5

Bardzo dobry, porządny odkurzacz. Ma 6 poziomów mocy i już na poziomie 2-3 odkurza świetnie . Duża, zwinna szczotka do parkietów. Lekko się go prowadzi. POLECAM z czystym sumieniem!

Więcej opinii

Święta to wyjątkowy czas, który spędzamy w rodzinnym gronie przy stole pełnym smacznych potraw. A na dodatek obdarowujemy się prezentami. To wszystko piękna wizja, którą być może wspominamy z dzieciństwa. W dorosłym życiu znacznie częściej napotykamy na rozmaite kłopoty związane ze świątecznym szaleństwem – korki na każdej wylotówce, ogromne kolejki w każdym sklepie, a na dodatek, konieczność zrobienia świątecznych porządków – zwłaszcza, gdy odwiedzają nas krewni!

Utrzymanie czystości w domu jest znacznie trudniejsze, jeśli mamy do czynienia ze zwierzętami. Im jest ich więcej, tym częściej musimy sprzątać. W przypadku posiadania psów i kotów, trzeba się liczyć z nadmiarem sierści, a decydując się na gryzonie, można spodziewać się porozrzucanych trocin, które zawsze wydostaną się z klatki czy akwarium chociażby przy czyszczeniu.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel