Ekspres JURA Ena Micro 9 One Touch Srebrny

Ekspres JURA Ena Micro 9 One Touch Srebrny

  • Ekspres JURA Ena Micro 9 One Touch Srebrny
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Ekspres JURA Ena Micro 9 One Touch Srebrny

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
5 na 5

Pięknie działa, bardzo prosty w obsłudze. Kawa jak z kawiarni nareszcie w zaciszu domowym!

5 na 5

Panie Mariuszu, proszę przestudiować instrukcję obsługi. Wprowadza Pan w błąd. Mam ten ekspres i działa bez zarzutów

5 na 5

do kolegi Marusza...ekspres ma oczywiście funkcję programowania, czyli dokładne ustawienie ilości kawy i mleka oraz moc kawy. wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk danej kawy i ustawić ilości mleka i kawy. Ustawienie to będzie ZAPAMIĘTANE. Wystarczy przeczytać instrukcję. mały zbiornik na wodę? ekspres tych gabarytów raczej nie możliwe, żeby miałby 2 litry, poza tym to jest ekspres domowy. Dla mnie jest wystarczający. Ja również kupiłem go od hosta z jury, ale gość opisał mi dokładnie co trzeba robić, żeby osiągnąc smaczną kawę, łącznie z programowaniem jak i obsługą.
Krótko mówiąc ekspres spełnia moje oczekiwania, szybkość i niska głośność robi swoje, kawa za każdym razem taka sama. Czyszczenie jest mega komfortowe, lepszego nie mogłem znależć za tą cenę. Jedyny minus to rysujący się panel z góry:(
Mariusz zapraszamy do Wrocławia:)

Więcej opinii

Święta to dobra okazja do tego, aby uszczęśliwić bliskich, zapewniając im to, o czym marzą i czego potrzebują. Technologie uczą, bawią, a także rozwiązują konkretne problemy i podnoszą komfort życia w wielu różnych aspektach. W dzisiejszym artykule szukamy wartościowych prezentów dla osób o różnych potrzebach. Przegląd pomysłów i inspiracji obejmujemy produkty, których cena nie przekracza 400 zł.

Każdy miłośnik kawy, które zdecyduje się na zakup ekspresu, z pewnością doceni jego zalety i już po kilku dniach będzie przekonany, że był to dobry zakup. Im bardziej zaawansowany sprzęt, tym więcej możliwości będzie miał do zaoferowania.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel