G 6200 SCi - zintegrowany zmywarka z zasobnika na sztućce 3D i 44 dB (A) do maksymalnego komfortu .-- stal / CleanSteel
G 6200 SCiZmywarka wolno stojącaz szufladą na sztućce 3D i 44 dB(A) dla najwyższego komfortu.Zmywanie świeżą wodą od 6,5 litra zużycia wody


Najbardziej oszczędne zmywarki Miele

Minimalne zużycie: W programie Automatic o najlepszych efektach zmywania przy minimalnym zużyciu wody. 

Zmywarki Miele zmywają wyłącznie świeżą wodą i to już przy zużyciu 6,5 litra wody w programie Automatic - to znacznie mniej niż jedno napełnienie zlewu. W ciągu ostatnich 30 lat Miele obniżyło zużycie wody o 85 %. Także zużycie prądu obniżyło się do rekordowego poziomu: W programie ECO zmywarki Miele osiągają zużycie na poziomie tylko 0,83 kWh (w zależności od modelu).

Opatentowana1 szuflada na sztućce 3D 


Tylko w Miele

Wyjątkowa elastyczność i pielęgnacja sztućców


Innowacyjna szuflada na sztućce W inteligentnej szufladzie na sztućce 3D Miele można modyfikować szerokość, głębokość i wysokość dostosowując ją tym samym do każdego załadunku. Teraz każde, nawet najbardziej nietypowe akcesorium kuchenne, np. trzepaczka lub łyżka do zupy, znajdzie odpowiednie miejsce.Elementy szuflady na sztućce dają się łatwo przesuwać, dzięki czemu w górnym koszu można bezpiecznie umieścić nawet wysokie kieliszki. Nie ma konieczności wyjmowania elementów szuflady! 


DE102008062761B3, EP2201887B1

Organizacja koszy Miele


Tylko w MieleRewolucja na rolkach


Nowe ergonomiczne uchwyty koszy, całkowicie od nowa zaprojektowany pod względem funkcjonalnym kosz dolny oraz wiele innowacyjnych funkcji w koszu górnym: Wraz z nowymi zmywarkami Miele zaczyna się nowa era w zakresie wykorzystania koszy.


CleanSteelMniej odcisków palców, więcej komfortu

Panele sterowania Miele ze stali szlachetnej CleanSteel posiadają wyjątkowe uszlachetnienie. Chroni ono powierzchnię przed widocznymi odciskami palców. Ponadto stal szlachetna CleanSteel jest bardzo łatwa do czyszczenia - bez specjalnych środków czyszczących.


Wyposażenie koszy ExtraComfort


Z wieloma dodatkami

Wariant kosza ExtraComfort obejmuje następujące elementy wyposażenia: szuflada na sztućce 3D, uchwyty koszy, przestawiany na wysokość kosz górny, stałe rzędy podpórek w koszu górnym, obszar MultiComfort w koszu dolnym, 2 rzędy podpórek w koszu dolnym oraz 2 przestawiane na wysokość podpórki na kieliszki w koszu dolnym


Ergonomiczne uchwyty koszy


Klasa w formie i działaniu

Ergonomiczne uchwyty koszy ułatwiają obsługę podczas każdego załadunku i rozładunku. Najwyższej klasy materiały podkreślają wysokie standardy jakości.
Kosz górny o regulowanej wysokości


Optymalne wykorzystanie miejsca

We wszystkich zmywarkach Miele można regulować wysokość górnego kosza – także ukośnie. W sumie 9 wariantów ustawień. Za każdym razem można optymalnie wykorzystać przestrzeń w komorze.

Najlepsze miejsce na wysokie kieliszki


Tylko w MieleNic się nie stłucze


Optymalne możliwości ustawienia kieliszków: Uchwyty na kieliszki o regulowanej wysokości oraz specjalna podpórka1 w dolnym koszu zapewniają kieliszkom na długiej nóżce optymalne podtrzymanie – dla idealnego, delikatnego mycia.


Najlepsza efektywność energetyczna


Oszczędzanie energii przy najlepszych rezultatach

Etykieta energetyczna informuje o zużyciu energii i wydajności Państwa zmywarki. Urządzenia Miele zapewniają najlepsze rezultaty mycia i suszenia przy bardzo niskim zużyciu energii i wody:Klasa efektywności energetycznej A+++Roczne zużycie energii: 237 kWhRoczne zużycie wody: 2 716 litrówKlasa suszenia: ANajlepsze rezultaty przy minimalnym zużyciu.


Strefa MultiComfort w koszu dolnym1


Tylko w MieleOptymalne miejsce na każde naczynie

W strefie szuflady MultiComfort można umieścić w trzech rzędach talerze o różnych wielkościach (do 35 cm Ø). Także deski do krojenia, tace i naczynia, takie jak salaterki czy szklanki do piwa, znajdą tam swoje miejsce. W niektórych modelach cały kosz dolny można łatwo przekształcić w jedną dużą płaską powierzchnię na duże garnki i długie sztućce.
Zgłoszenie do patentu: EP2377455A1, US2011/0253650A1


Podłączenie do ciepłej wody


Nawet do 50% zaoszczędzonego prądu

Każda zmywarka Miele może zostać podłączona do przyłącza ciepłej wody o temperaturze do 60°C. Można w ten sposób ograniczyć zużycie prądu nawet o 50 %, a czas pracy urządzenia nawet o 10 %. W programie ECO zużycie energii zmywarki spada do 0,45 kWh.


Gwarancja ochrony przed zalaniem


Tylko w MieleGwarantowana ochrona przed zalaniem

Dla ochrony przed szkodami spowodowanymi przez wodę wszystkie zmywarki Miele są wyposażone w Waterproof-System. Są więc Państwo dobrze zabezpieczeni na długie lata. W ramach warunków gwarancyjnych dotyczących zalania wodą firma Miele pokrywa koszty szkód materialnych będących następstwem zalania. Warunkiem jest prawidłowa instalacja urządzenia.


Programowanie startu z wyświetlaniem czasu poz.Oszczędność prądu dzięki nocnej taryfie

Z 24-godz. opóźnieniem startu można używać zmywarki, kiedy tylko się chce, wykorzystując korzystną (nocną) taryfę elektryczną. Wskazanie czasu pozostałego odlicza wstecz czas trwania programu i pokazuje, jak długo będzie jeszcze trwał wybrany program. Dzięki temu w każdym momencie są Państwo informowani o statusie programu zmywarki.


Najlepsze wyciszenie


Cicha pomoc

Zmywarki Miele pracują szczególnie cicho przy bardzo niskiej emisji hałasu od 41 dB(A)1, zachowując przy tym najlepsze rezultaty mycia. To ciszej niż normalna rozmowa.Opatentowane1 suszenie AutoOpen


Tylko w MieleDla perfekcyjnie wysuszonych naczyń

Pod koniec szuszenia drzwi zmywarki uchylają się automatycznie. W ten sposób do naczyń dostaje się świeże powietrze, dzięki czemu nawet taki ładunek, jak np. naczynia plastikowe, zostaje całkowicie wysuszony. Dzięki specjalnemu prowadzeniu powietrza blat roboczy jest chroniony przed wilgocią.


DE102007008950B4, EP2120671B1


Połowa załadunku


Tylko w MieleMniejsze zużycie


Dzięki automatycznemu rozpoznawaniu ładunku zmywarki Miele sprawdzają automatycznie ilość naczyń w komorze zmywania i odpowiednio dopasowują wartości zużycia wody i prądu. Dzięki tej automatycznej funkcji nie trzeba już czekać, aż zmywarka będzie załadowana do pełna.


ComfortClose


Tylko w MieleNowoczesne rozwiązanie dla drzwi zmywarki

Drzwiczki Miele wyjątkowo lekko się otwierają i zamykają. Komfortowo: Drzwiczki pozostają w żądanej pozycji.


Perfect GlassCare


Tylko w MieleNajlepsza pielęgnacja dla Państwa szkła

Miękka woda ułatwia dokładne mycie naczyń, ale jest agresywna dla szkła. Dlatego zmywarki Miele są wyposażone w technologię Perfect GlassCare. Zapewnia ona delikatną pielęgnację szklanych naczyń - aby długo Państwu służyły.


SensorDry


Tylko w MieleZawsze optymalne suszenie


Temperatura panująca w kuchni i wielkość załadunku w zmywarce mogą mieć wpływ na proces suszenia. W programie Automatic funkcja SensorDry zapewnia optymalny efekt suszenia także przy niedogodnych warunkach.

Zastosowane technologie

ComfortClose - Miele ComfortClose - Miele

Obszar MultiComfort -Miele Obszar MultiComfort -Miele

Perfect Glasscare - Miele Perfect Glasscare - Miele

SensorDry - Miele SensorDry - Miele

Suszenie AutoOpen - Miele Suszenie AutoOpen - Miele

Wyposażenie ExtraComfort - Miele Wyposażenie ExtraComfort - Miele

Techniczne

Typ

Do zabudowy

Pojemność [kpl.]

14

Poziom hałasu [dB]

44

Konstrukcja

CleanSteel

Zabezpieczenia

Blokada drzwi , Przed zalaniem

Moc przyłączeniowa [W]

2200

Zastosowane technologie

ComfortClose - Miele , Obszar MultiComfort -Miele , Perfect Glasscare - Miele , SensorDry - Miele , Suszenie AutoOpen - Miele , System Waterproof , Wyposażenie ExtraComfort - Miele

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 60 x 80.5 x 57 cm

Parametry

Klasa energetyczna

A+++

Klasa efektywności suszenia

A

Zużycie wody na cykl [l]

9.7

Zużycie wody na rok [l]

2716

Zużycie energii na cykl [kWh]

0.84

Zużycie energii na rok [kWh]

237

Inne

Podane zużycie wody i energii dotyczy programu referencyjnego Eco

Programy

Rodzaje programów

Automatyczny , Delikatny , ECO , Intensywny 75C , Krótki 40C , Normalny 55C , Program skrócony

Temperatury zmywania [°C]

40 , 55 , 75

Funkcje

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

1/2 wsadu

TAK

Zastosowane technologie

Mycie naprzemienne , ThermoSave

Panel sterujący

Rodzaj panelu

Zewnętrzny

Sterowanie

Elektroniczne

Komunikacja

Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu , Wyświetlacz 3-cyfrowy

Kosz

Górny kosz

Regulowana wysokość

Dolny kosz

Strefa MultiComfort , Uchwyty na kieliszki

Zastosowane technologie

Ergonomiczne uchwyty koszy - Miele , Kosze ExtraComfort , Szuflada na sztućce 3D

Fizyczne

Wysokość [cm]

80.5

Szerokość [cm]

60

Głębokość [cm]

57

Wysokość bez blatu [cm]

80.5

Ogólne

Producent

Miele

Kolor

Stal szlachetna

Kolor panelu

Stalowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Jaki sprzęt elektroniczny podbił serca Polaków w 2016 roku? Jakie produkty i modele były najchętniej kupowane? Jakie trendy będą podbijać rynek w 2017 roku?Eksperci sieci Saturn przygotowali podsumowanie zeszłego roku oraz przewidują, jakie technologie będą cieszyć się zainteresowaniem w 2017 roku.

Porównanie kuchni gazowej i indukcyjnej. Wady i zalety różnych kuchenek. Dowiedz się, na co zwracać uwagę przy zakupie kuchenki i jak wybrać najlepszą!

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel