Polecamy

Zmywarka AMICA ZIM428E

Zmywarka AMICA ZIM428E
Zmywarka AMICA ZIM428E
Zmywarka AMICA ZIM428E
Zmywarka AMICA ZIM428E
Zmywarka AMICA ZIM428E

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Zmywarka AMICA ZIM428E

  • Zmywarka AMICA ZIM428E
  • Zmywarka AMICA ZIM428E
  • Zmywarka AMICA ZIM428E
  • Zmywarka AMICA ZIM428E
  • Zmywarka AMICA ZIM428E
- + Dopasuj
1289,-

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Instalacja i konfiguracja sprzętu:

Kup teraz Zadzwoń

Polecamy

Zmywarka AMICA ZIM428E

raty online: 50x25,78
Podczas składania zamówienia,  masz możliwość skorzystania z Rat przez Internet. Zarówno, umowa sprzedaży jak i umowa kredytu, w niniejszym przypadku, zostają zawarte na odległość.

Podmioty gospodarcze nie są objęte możliwością korzystania ze sprzedaży na Raty.

Klikając w przycisk 'raty' możesz sprawdzić jakie dokumenty są Ci potrzebne, aby uzyskać kredyt.
raty 50x25,78 raty Oblicz ratę
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Zmywarka do zabudowy Amica z funkcją 3 w 1 ZIM428E

Zmywarka do zabudowy Amica z funkcją 3 w 1
ZIM428E

Ekologia

Klasa energetyczna A++

Efektywne zmywanie i mniejsze opłaty za energię elektryczną – oszczędzaj nawet 64 kWh w ciągu roku!

Funkcja Mycie Strefowe

Dzięki funkcji Mycie Strefowe, działającej w dolnym lub środkowym koszu, zyskujesz możliwość mycia naczyń w przypadku, gdy zapełniony jest tylko jeden z nich.

Funkcjonalności

3 w 1

Perfekcyjne efekty zmywania w każdym programie urządzenia, dzięki zastosowaniu tabletek wieloskładnikowych.

Intensywne 65°C

Zastosowany w zmywarkach Amica Program Intensywny, wykorzystuje maksymalną temperaturę zmywania oraz zwiększoną dawkę detergentów, doskonałe efekty w 65°C!

Komfort

Maxi Space 3

Wygodna i łatwo modyfikowalna szuflada na sztućce umiejscowiona na górze urządzenia, która zwiększa pojemność zmywarki.

System Up&Down

Dzięki możliwości regulacji wysokości górnego kosza, możesz dowolnie zagospodarować przestrzeń zmywarki i umieścić w niej nawet bardzo duże naczynia i garnki!

Technologia

Aqua Stop

Gwarancja bezpieczeństwa w przypadku ewentualnej awarii urządzenia, dzięki automatycznemu odcięciu dopływu wody bezpośrednio przy kranie i zapobieganiu wyciekowi wody na zewnątrz urządzenia.

Zmywanie 3D

Dzięki zastosowaniu technologii Zmywania 3D woda dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, a Ty możesz cieszyć się najlepszymi efektami pracy Twojej zmywarki!

Wysoka klasa energetyczna

Najwyższa jakość, najmniejsze koszty!

Już teraz pragniesz zminimalizować koszty energii elektrycznej oraz jednocześnie zachować jak najwyższą jakość zmywania? Wyższa klasa energetyczna to niższe rachunki za prąd, dlatego zmywarki Amica zostały wyposażone w klasę energetyczną A+, A++ oraz A+++, które jednocześnie zapewnią Ci troskę o środowisko naturalne! Większość zmywarek jest wyposażona również w proekologiczne funkcje, takie jak 1/2 załadunku, z pomocą której nie będziesz czekać na zapełnienie urządzenia albo włączać normalny cykl zmywania, przy niepełnym załadunku.

Aqua Stop

Bezpieczne zmywanie!

Powódź w Twoim mieszkaniu z powodu zalania przez wadliwą zmywarkę? Amica dba nie tylko o produktywność zmywania, ale też o bezpieczeństwo użytkowania Twoich sprzętów! Za pomocą funkcji Aqua Stop zyskujesz możliwość zabezpieczenia w przypadku ewentualnej awarii urządzenia. Chroniąc jednocześnie przed wydostaniem się płynów na zewnątrz zmywarki, system automatycznie odcina dopływ wody bezpośrednio przy kranie. Nie musisz dłużej przejmować się, że urządzenie spowoduje zalanie Twojego domu!

Maxi Space 3

Alternatywa dla kosza na sztućce!

Liczysz na więcej niż tylko tradycyjny kosz na sztućce? Proszę bardzo. Już teraz zapoznaj się z łatwo modyfikowalną szufladą na sztućce umiejscowioną na górze urządzenia! Dodatkowy, oddzielny kosz zastąpił tradycyjny koszyk na sztućce, umieszczany w dolnym koszu. Zamontowaliśmy go dla Ciebie na prowadnicach o pełnym wysuwie, a jego budowa jest modułowa. To powoduje, że środkową część kosza można wyjąć, a po rozładowaniu sztućców umieścić z powrotem w zmywarce! Widzisz, jakie to proste?

Wyświetlacz LED

Prosta i przyjemna obsługa urządzenia!

Jeśli chcesz, żeby parametry urządzenia były widoczne jak na dłoni, poznaj duży i czytelny wyświetlacz LED zmywarki Amica, który został zaprojektowany z myślą o Twojej najwyższej wygodzie użytkowania. Za jego sprawą w czytelny i przejrzysty sposób zostaniesz poinformowany o odpowiednich parametrach zmywania, a jego obsługa nie sprawi Ci żadnych problemów!

Zmywanie 3D

Doskonałe efekty zmywania!

Jeśli doskonałe efekty zmywania to cecha priorytetowa w Twoim urządzeniu, musisz wiedzieć, że w zmywarkach Amica gwarantują go trzy autonomiczne poziomy natrysku! Za sprawą tego rozwiązania woda dociera nawet do najmniej dostępnych miejsc. W jaki sposób? Ramiona środkowe i dolne obracają się w przeciwnych kierunkach, a za sprawą dodatkowej górnej dyszy natryskowej, mycie naczyń ułożonych w górnym koszu jest jeszcze bardziej produktywne!

Hot Air Drying

Szybki i dokładny proces suszenia!

Szybko i sprawnie wysuszone naczynia? W zmywarkach Amica zapewni Ci to innowacyjny system Hot Air Drying. Za sprawą zastosowanego w nim zjawiska kondensacji, które polega na skraplaniu pary wodnej będącej w komorze zmywarki, Twoje naczynia będą wzorowo i dokładnie wysuszone, a Ty będziesz cieszyć się doskonałymi rezultatami pracy Twojego urządzenia!

Zobacz filmy

Zmywarki do zabudowy Amica - Sztuka Inteligentnego Zmywania!

Zmywanie 3D - Dokładne zmywanie z trzema niezależnymi poziomami natrysku!

Flexi Space - zmywarka dopasowana do Twoich potrzeb.

Zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktu.

Poznaj dodatkowe cechy zmywarek

01

10 kompletów naczyń

Martwisz się pojemnością zmywarki? Ta pomieści aż 10 kompletów naczyń!

03

Wyświetlacz LED

Szybkie, wygodne i proste zarządzanie funkcjami zmywarki.

02

8 programów zmywania

Wybierz spośród gotowych ustawień, całkowicie dopasowanych do Twoich potrzeb!

04

Flexi Space

Zwiększona pojemność, składane elementy i dopasowanie do Twoich potrzeb!

Dzięki zastosowaniu tabletek wieloskładnikowych osiągnięcie perfekcyjnych efektów zmywania jest możliwe w praktycznie każdym programie urządzenia. Używając funkcji 3 w 1 nie musisz także korzystać z soli regeneracyjnej oraz nabłyszczacza!
Ciesz się niższymi rachunkami za prąd i zadbaj o środowisko naturalne, dzięki zminimalizowanemu zużyciu energii elektrycznej w zmywarkach Amica! Poprzez zastosowanie klasy energetycznej A++, oszczędzasz aż 64 kWh w ciągu roku, w stosunku do klasy A! To nawet do 70 darmowych cykli zmywania rocznie! (przy użyciu programu Eco 50°C).
Zmywarki Amica troszczą się o Twoje naczynia i skuteczność procesu zmywania! Nasze urządzenia automatycznie dozują sól, dostosowując jej ilość do stopnia twardości wody. To nie wszystko! Jeśli soli lub nabłyszczacza jest zbyt mało, elektroniczne wskaźniki natychmiast Cię o tym poinformują!
Skuteczne i efektywne zmywanie w jedną godzinę? Ze zmywarką Amica to możliwe! Dzięki programowi Express 60 średnio zabrudzone naczynia odzyskają blask w gwarantującej higienę temperaturze 60°C, przy optymalnym zużyciu ilości wody!
Odkryj pełnię możliwości zmywania przy niepełnym załadunku i oszczędność czasu oraz pieniędzy ze zmywarkami Amica! Dzięki funkcji Mycie Strefowe, działającej w dolnym lub środkowym koszu, zyskujesz możliwość mycia naczyń w przypadku, gdy zapełniony jest tylko jeden z nich.
Tradycyjny kosz na sztućce nie spełnia Twoich wymagań? Wypróbuj łatwo modyfikowalną szufladę na sztućce, umiejscowioną na górze urządzenia! Dzięki temu rozwiązaniu udało nam się zwiększyć pojemność zmywarki i jednocześnie ułatwić Ci wkładanie sztućców oraz np. wysokich kieliszków.
Doskonale widoczne wnętrze urządzenia to lepszy widok na czyste naczynia! W zmywarkach Amica po otwarciu drzwi urządzenia po zakończeniu zmywania, automatycznie uruchomi się jego wewnętrzne oświetlenie. Jeśli natomiast chcesz załadować naczynia do zmywania, wystarczy, że włączysz panel sterowania, w wnętrze Twojej zmywarki będzie doskonale widoczne!
Zaaranżuj wnętrze zmywarki zgodnie z Twoimi potrzebami! W urządzeniach Amica półeczki górnego kosza złożysz szybko i bez wysiłku – gwarantuje Ci to większą wygodę zmywania i pełną ergonomię pracy Twojego sprzętu!
Ukrycie Panelu sterowania w zmywarkach Amica to stylowe rozwiązania, które nadaje zmywarce eleganckiego wyglądu.
Dzięki wskaźnikowi postępu zastosowanym w zmywarkach Amica, będziesz dokładnie wiedział, w jakim momencie cyklu pracy znajduje się Twoje urządzenie i kiedy go zakończy.
Zależy Ci na doskonałych efektach zmywania? W zmywarkach Amica gwarantują go trzy niezależne poziomy natrysku! Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania woda dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. Jak to działa? Ramiona środkowe i dolne obracają się w przeciwnych kierunkach, a za sprawą dodatkowej górnej dyszy natryskowej, mycie naczyń ułożonych w górnym koszu jest jeszcze bardziej efektywne!
Dzięki funkcji Hot Air Drying nie tylko przyspieszysz proces suszenia swoich naczyń, ale również zyskasz na czasie, bo zmywarka Amica zrobi to za Ciebie! W jaki sposób? Suszenie działa na zasadzie zjawiska kondensacji czyli skraplania pary wodnej będącej w komorze zmywarki. Od teraz Twoje naczynia będą błyskawicznie i dokładnie wysuszone!
Pojemna zmywarka to oszczędność i wygoda! W urządzeniu Amica możesz zmieścić aż 10 kompletów zastawy. Teraz Twoja zmywarka umyje jeszcze więcej naczyń podczas jednego cyklu!
Dzięki funkcji Aqua Stop zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa w przypadku ewentualnej awarii urządzenia. System automatycznie odcina dopływ wody bezpośrednio przy kranie, chroniąc jednocześnie przed wydostaniem się płynów na zewnątrz zmywarki. Nie musisz dłużej martwić się, że urządzenie zaleje Twoje mieszkanie!
Naczynia, które posiadasz są dla Ciebie szczególnie cenne i obawiasz się zmywania ich w zmywarce? Nasze zmywarki są wyposażone w specjalny program przeznaczony do mycia naczyń, wymagających szczególnej delikatności. Twoje kryształy lub porcelana będą nie tylko bezpieczne, ale też idealnie czyste już w 40°C!
Dzięki zestawowi inteligentnych rozwiązań zastosowanych w urządzeniach Amica, możesz dopasować przestrzeń wewnątrz zmywarki zgodnie z własnymi potrzebami! Inteligentne zarządzanie przestrzenią oraz dodatkowa szuflada na sztućce Maxi Space3 pozwala zmieścić w środku aż 14 kompletów naczyń! To nie wszystko - składane elementy w koszach umożliwiają umieszczenie w nim garnków i patelni, a dzięki systemowi Up & Down regulacja górnego kosza jest możliwa nawet przy jego pełnym załadunku!
Przypalone garnki i inne mocno zabrudzone naczynia? Zwykły program to dla nich za mało! Zastosowany w zmywarkach Amica Program Intensywny, wykorzystując maksymalną temperaturę zmywania oraz zwiększoną dawkę detergentów sprawia, że nawet przypalony tłuszcz znika bez śladu w gwarantującej higienę temperaturze 65°C. Jak to działa? Przed zmywaniem zasadniczym niezbędne jest także zmywanie wstępne. Płukanie odbywa się dwukrotnie w zimnej i raz w gorącej wodzie.
Funkcja programowania czasu rozpoczęcia zmywania daje Ci możliwość startu urządzenia w dowolnie wybranym momencie dnia! Możesz rozpocząć pracę urządzenia nawet z 24-godzinnym opóźnieniem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób dokładnie planujących swój czas lub korzystających z nocnych taryf energetycznych.
Musisz pozmywać więcej niż zwykle? W zmywarkach Amica wystarczy kilka prostych ruchów, aby złożyć elementy w dolnym koszu. Dzięki temu uzyskujesz dużą, płaską powierzchnię – idealną na największe garnki oraz patelnie!
Chciałbyś łatwo i wygodnie wyregulować wysokość górnego kosza? W zmywarkach Amica jest to możliwe nawet przy pełnym załadunku! Jak to zrobić? Wystarczy wysunąć kosz i przy pomocy poręcznych uchwytów podnosisz go lub opuszczasz, bez konieczności rozładowywania. Dzięki temu możesz dowolnie zagospodarować przestrzeń zmywarki i umieścić w niej nawet bardzo duże naczynia i garnki.
Troszcząc się o naczynia i skuteczność pracy urządzenia, zmywarki Amica dozują sól regeneracyjną automatycznie, dostosowując jednocześnie jej ilość do stopnia twardości wody. Dodatkowo, jeśli soli lub nabłyszczacza jest zbyt mało, elektroniczne wskaźniki natychmiast Cię o tym poinformują!
Dzięki nowoczesnemu wyświetlaczowi LED, zyskujesz nie tylko możliwość szybkiego i prostego zarządzania pracą zmywarki, ale także jej atrakcyjny wygląd!
Nasze zmywarki zawsze są gotowe dostosować się do Twoich potrzeb! Jeśli nie chcesz eksponować swojego urządzenia w kuchni – wybierz zmywarki Amica do zabudowy.

Dlaczego zmywarki Amica są idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach zmywarek Amica.

Wysoka klasa energetyczna

Jeśli chcesz już dziś zminimalizować koszty energii elektrycznej i zachować jednocześnie najwyższą jakość zmywania, dbając również o środowisko naturalne, wyższa klasa energetyczna sprawi, że znacznie obniżysz rachunki za prąd, dlatego zmywarki Amica są zaopatrzone w klasę energetyczną A+, A++ oraz A+++. Przy zastosowaniu w większości zmywarek proekologicznych funkcji, np. 1/2 załadunku, nie będziesz dłużej czekać na zapełnienie urządzenia lub włączać normalny cykl zmywania, przy niepełnym załadunku.

Dopasowanie do potrzeb

Jeśli ciągle martwi Cię fakt, że Twoja zmywarka nie pracuje tak, jak tego oczekujesz, znaleźliśmy na to sposób! Wybrane urządzenia Amica dopasują się po prostu do Twoich potrzeb. Np. gdyby soli regeneracyjnej lub nabłyszczacza było zbyt mało, elektroniczne wskaźniki niezwłocznie Cię o tym zawiadomią! Poza tym możesz zawsze decydować o tym, jak ma wyglądać załadunek Twoich naczyń do zmywania, a zrobisz to za pomocą składanych koszy w dolnej i górnej szufladzie.

Opóźnianie startu

Jeśli lubisz mieć wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik, w takim razie koniecznie sprawdź nasze rozwiązanie, przygotowane specjalnie z myślą o Tobie! Za sprawą funkcji opóźniania startu w wybranych zmywarkach Amica, to właśnie Ty będziesz decydować o tym, kiedy chcesz rozpocząć, a kiedy zakończyć zmywanie Twoich naczyń. Poza tym, jest to idealne rozwiązanie dla osób korzystających z nocnych taryf energetycznych!

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Zastosowane technologie

Aqua Stop Aqua Stop

Techniczne

Typ

Do zabudowy

Pojemność [kpl.]

10

Poziom hałasu [dB]

45

Zabezpieczenia

Przed zalaniem

Zastosowane technologie

Aqua Stop , Hot Air Drying

Inne

Oświetlenie wewnętrzne LEDRegulacja wysokości górnego kosza

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 44.8 x 81.5 x 55 cm

Parametry

Klasa energetyczna

A++

Klasa efektywności suszenia

A

Zużycie wody na cykl [l]

8.5

Zużycie wody na rok [l]

2380

Zużycie energii na cykl [kWh]

0.75

Zużycie energii na rok [kWh]

211

Programy

Ilość programów

8

Rodzaje programów

Automatyczny 45-55C , Delikatny 40C , ECO 50C , Express 65C - 60 min , Intensywny 65C , Krótki 45C - 40 min , Namaczanie , Normalny 55C

Temperatury zmywania [°C]

40 , 45 , 50 , 55 , 65

Funkcje

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

1/2 wsadu

TAK

Możliwość użycia tebletek wielofunkcyjnych

3 w 1

Inne

Zmywanie strefowe

Panel sterujący

Rodzaj panelu

Ukryty

Wskaźniki detergentów

Braku nabłyszczacza , Braku soli

Komunikacja

Sygnalizacja dźwiękowa , Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu , Wyświetlacz elektroniczny

Wyświetlacz elektroniczny

Tak

Kosz

Górny kosz

Składane elementy

Dolny kosz

Składane elementy

Fizyczne

Wysokość [cm]

81.5

Szerokość [cm]

44.8

Głębokość [cm]

55

Ogólne

Producent

Amica

Załączone wyposażenie

Trzeci kosz na sztućce

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

4 na 5

zmywarka

Zmywarkę wybrałam z uwagi na pozytywne opinie i parametry. Oczywiście zużycie wody i prądu jest zależne od wybranego programu,a w specyfikacji podane są najniższe opcje, dostępne tylko w jednym programie, którego rzadko używam, wiec trzeba się liczyć z większym zużyciem. Wadą zmywarki jest pojemnik na tabletkę, który znajduje się w takim miejscu, ze naczynia blokują jego otwarcie. Trzeba na to zwracać uwagę, ale można z tym żyć :)
Nie jest cicha w pracy, ale trzeba się z tym liczyć, że taki sprzęt musi generować jakiś hałas, ale raczej nie jest on uciążliwy.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Zmywarka

Bardzo miła i fachowa obsługa, polecam :-)

3 na 5

Mogło być lepiej

Miałam do czynienia z lepszymi zmywarkami. Jest głośna idzie się do tego przyzwyczaić, ale czytając opinie, że jest cicha oczekiwałam czegoś innego. Plus za dodatkową półkę na sztućce. Niby pakowna, ale trzeba uważać żeby wlotów nie zasłonić. Nie jestem zadowolona i 2 raz bym jej nie kupiła.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Prawie rewelacja

Zmywarkę kupiliśmy dla 2 osób, biorąc pod uwagę fakt, że brudzimy bardzo długo, zmywarka doskonale daje radę. Zużycie wody? - nie mamy już niedopłat w kwartalnych rozliczeniach. Zmywarka radzi sobie z zabrudzonymi naczyniami tylko trzeba ustawić odpowiedni program a nie zawsze najkrótszy. Cicha i łatwa w czyszczeniu. Jedyny minus to mogłaby lepiej suszyć ale to mały problem.

5 na 5

Jesteśmy mega zadowoleni! Dodatkowym atutem jest podświetlenie led, a opcja suszenia gwarantuje brak zacieków. Naczynia o wiele lepiej doczyszczone niż przy myciu ręcznym! No i dodatkowa szufladka na sztućce to wielka oszczędność miejsca. Gorąco polecam!!!

4 na 5

Powiem tak, w tej cenie zdecydowanie najciekawsza jaką znalazłam. Zmywarka jest przede wszystkim dość pojemna i bardzo ekonomiczna. Jakość wykonania oceniam bdb, nie sprawia żadnych problemów, zero awarii itp, zakup naprawdę dobry i udany. Dość dużo programów ma i jest spory zakres temperatur do wykorzystania. Plusik za mycie strefowe.

4 na 5

Przy tej cenie w porównaniu do innych które ogladałam ta wypada bdb. Niskie zużycie wody, bardzo dobre wykonanie, jakościowo naprawdę super. Regulowany kosz i od groma elementów składanych powoduje że mimo swojego gabarytu jest naprawdę pojemna. Plus to m.in. mycie strefowe i spory zakres programów - czasów i temperatur zmywania. Polecam!

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo fajny sprzęt, jest to moja pierwsza zmywarka i jestem bardzo zadowolony. Cicha praca, niskie zużycie energii i idealne rozmiary (do mojej kuchni :)) zastanawiałem się nad innymi zmywarkami lecz tylko ta jedna spełniała moje wymagania, szczerze polecam.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Świetna zmywarka. Długo zastanawiałem się nad wyborem zmywarki. Początkowo oczywiście wybór padł na zmywarki Bosch SPI53M65EU i SPV53M60EU. Rozważałem zakup Gorenje, Electroluxa czy choćby nawet Whirpoola. Właściwie każdej DOBREJ zmywarki. Podstawowymi kryteriami wyboru były: szerokość 45, jak najniższe zużycie wody i energii, przy jak największej wydajności, przy czym cena była najmniej istotna. Miała być jak najlepsza.
Wreszcie w sumie przypadkiem zainteresowałem się Amicą. pojechałem specjalnie do marketu by ją obejrzeć, pogadać ze sprzedawcą. No i znowu dylemat, co wybrać? W efekcie tychże rozważań zawęziłem wybór do ponownie powyższych modeli Bosch i Amici. Padło na Amicę, która jest tańsza i jak się okazuje dużo lepsza, przede wszystkim pod względem wyposażenia ale co najważniejsze ma więcej programów i jest cichsza. Jakość pierwsza klasa.

Pisanie że to świetny wybór w tej cenie jest delikatnie rzecz ujmując pomyłką. Choć to moja pierwsza zmywarka to ma m porównanie z innymi zmywarkami w tym często Boscha czy Electroluxa. Na co dzień je montuję w moich kuchniach i rozmawiam z klientami.
Jestem przekonany, że ten model Amici jest pełnoprawnym konkurentem najlepszych zmywarek. A jej największymi atutami jest doskonała jakość i super cena. Gdybym miał ponownie dokonać wyboru zmywarki, wybrał bym ten model.

Aha i jeszcze jedna informacja, która może być istotna dla zainteresowanych. Ja osobiście miałem z tym problem, nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na temat tego czym się różni model ZIM 428E od ZIM 448E i który jest lepszy. Odpowiedź jest prosta oba są dobre ale ZIM 428E jest lepszy, ma lepszy wyświetlacz ten jest ledowy. I dziwne że nikt nie potrafił mi udzielić takiej informacji, sam musiałem do tego dojść.

A więc zdecydowanie polecam i jestem przekonany, ze każdy będzie zadowolony z tego wyboru. I proszę pamiętać, nie mam w tym żadnego interesu, jestem po prostu zadowolonym klientem i cieszę się że przy okazji wspieram polską markę.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jestem bardzo zadowolona z zakupu.Zmywarka domywa naczynia,cicho pracuje,a kosz górnyna sztućce to rewelacja.Bardzo pojemna.i mozliwość mycia strefowego.Polecam.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Dobra cena w stosunku do jakośći. W tej cenie nie ma szans znalezc lepszej zmywarki do 45 cm

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jesteśmy zadowoleni z zakupu. Zmywarka cicha, dobrze domywa naczynia, ułożenie koszy i ich regulacja także na plus. Możliwość mycia strefowego (tylko 1 kosz). Myślę że w swojeji cenie jest najlepszym wyborem.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Fajne jest to ze można regulować wysokość półek no i półka na sztućce zamiast koszyka jest również ciekawym rozwiązaniem. Polecam

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Zmywarka super, zmywa dokładnie nie pozostawia smug, cicho pracuje. Ogólnie warta polecenia.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jest super, cicha, swietnie wykonana w porownaniu.z konkurencja, bardzo pojemna, fantastyczna polka na sztucce oszczedza miejsce, myje dokladnie, wystarczy 8 minutowy program splukujacy plus 40 stopniowy program 60 minut przy zastalych naczyniacjlh. W srodku dodatkowe oswietlenie. Dla mnie deklasuje konkurencje z tej samej polki cenowej!!!

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Zmywarka na prawde - ok. Swietna sprawa z półką na sztućce zamiast koszyka, w tym wygodne do ustawienia pułki na garnki, talrze. Małe zużycie wody i prądu. Zmywarka jak za taką cenę - warta polecenia. Podczas użycia jest cicha, co pozwala na duży komfort, mając otwartą kuchnie z salonem. Ogólnie sprzęt warty uwagi.

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo dobra zmywarka.
Zalety:
+ elastyczność w ustawianiu półek i prostota regulacji,
+ cicha praca,
+ Trzecia półka na sztućce.
I tyle w temacie.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo dobra zmywarka.
Zalety:
+ elastyczność w ustawianiu półek i prostota regulacji,
+ cicha praca,
+ Trzecia półka na sztućce.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jestem bardzo zadowolona z produktu

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Zmywarkę używamy od ponad 2 miesięcy i powiem, że nie jest źle. Na początku były problemy z wyrzucaniem tabletek, ale okazało się, że źle ustawialiśmy talerze, które blokowały klapkę pojemnika tabletek. Największym problemem przy używaniu zmywarki są problemy z dosuszaniem naczyń! Nawet przy włączonym dodatkowym suszeniu, w zagłębieniach kubków czy misek (na odwrotnej stronie denka) stoi woda po zakończeniu programu. Talerze, sztućce i ogólnie powierzchnie usytuowane pionowo są suche. Jeśli chodzi o domywanie, to nie można narzekać (jak na maszynę to całkiem nieźle), choć nie mamy porównania (pierwsza zmywarka). Jedyną kwestią jest odpowiednie ustawienie naczyń i dobór programu. Jak dobrze ustawimy naczynia i właczymy na normalny program, Amica domyje nawet zaschnięty bród. Gdy mieliśmy tak nie zbyt lekko zabrudzone naczynia i włączyliśmy program szybki (60min) to były pewne miejsca, które nie domyły się do końca. Pojawiają się też delikatne zacieki od nabłyszczacza, ale nie wiem czy to wina zmywarki czy tak po prostu jest. Wbrew zapewnieniom producenta kosze zmywarki nie są aż tak łatwo ustawne zwłaszcza jeśli chodzi o garnki (choć, znów, nie mam porównania do innych zmywarek), ale trzecia półka na sztućce (zamiast kosza) moim zdaniem jest strzałem w dziesiątkę. Jak dla mnie zmywarka NAPRAWDĘ CICHA!
Największym pytaniem jest ile ta Amica pochodzi... Tak samo jak cały pozostały sprzęt tej firmy, który mamy w domu :)

Więcej opinii

Piekarnik to jeden z podstawowych sprzętów, od którego zaczynamy urządzanie kuchni. Do tej pory najczęściej decydowaliśmy się na zakup piekarnika razem z kuchenką gazową, ale coraz częściej to się zmienia.

Suszenie ubrań może być naprawdę proste, nowoczesne i przede wszystkim efektywne. Zamiast długiego sznura czy kłopotliwej rozkładanej suszarki, można zainwestować w kompaktowe urządzenie, które znacznie ułatwi nam życie.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel