EHO8840FOGProdukt


Płyta indukcyjna EHO8840FOG


Wyśmienite rezultaty bez zgadywania


Wyjątkowa funkcja ProFry daje perfekcyjne rezultaty pod każdym względem ― od temperatury po teksturę. Wstępnie ustawione poziomy smażenia automatycznie określają temperaturę i sterują nią. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni dla potrawy poziom smażenia, a płyta zajmie się resztą.


Film:


Funkcja Optimal Heat Control z myślą o bezpieczniejszym i bardziej efektywnym gotowaniu
Wykorzystuj parę w bardziej bezpieczny i efektywny sposób! Po wyłączeniu pola grzejnego wyświetlacz tej inteligentnej płyty grzejnej pokazuje za pomocą kolorów i wielkości wskazań ilość pozostałego ciepła resztkowego: czy pole grzejne jest nadal gorące i czy umożliwia dalsze powolne gotowanie lub podtrzymywanie temperatury potrawy.
Wstępnie zdefiniowane kategorie potraw, umożliwiające wybór odpowiedniego poziomu grzania.
Czy wybór odpowiedniej temperatury do przygotowania potrawy był kiedykowiek dla Ciebie problemem? Ta płyta Ci pomoże! Wskazuje ona trzy wstępnie zdefiniowane rodzaje potraw wraz z rekomendowanymi poziomami grzania do przygotowania każdej z nich. Na wyświetlaczu pojawi się także informacja, gdy właściwa temperatura zostanie osiągnięta.
Ulepszony interfejs użytkownika - łatwiejsza, bardziej intuicyjna obsługa
Ponieważ wysoka jakość zasługuje na wysoką jakość, ta płyta została zoptymalizowana do korzystania z Infinite® Plancha Grill. Można nawet połączyć dwie lewe strefy grzejne za pomocą funkcji Cook Assist, aby pracowały jako jedna.
Optymalna płyta do użytku z Electrolux Infinite® Plancha Grill
Pomysłowe, dotykowe elementy sterujące DirectAccess płyty grzejnej pozwolą Ci łatwo wybrać odpowiednie ustawienia. Aby zwiększyć lub zmniejszyć moc grzania, wystarczy dotknąć elementu sterującego lub przesunąć palcem do nowego ustawienia. Łatwo, szybko i całkowicie intuicyjnie!
Główne cechy:


Typ płyty: indukcyjna
Płyta z niezależnym sterowaniem
Bezramkowa ze szlifem
Sterowanie InfiSight™ z kolorowym wyświetlaczem
Sterowanie dotykowe
Położenie elementów sterujących: z przodu po środku
Strefy indukcyjne z opcją Booster
Wykrywanie obecności garnka
Strefa lewa przednia: indukcyjna, 2300/3200W/210mm
Strefa prawa przednia: indukcyjna, 2300/3200W/210mm
Strefa prawa tylna: indukcyjna, 2300/3200W/210mm
Funkcja automatycznego szybkiego grzania
Funkcja Stop and Go
Blokada ustawień
Zabezpieczenie przed dziećmi
Zabezpieczenia płyty: automatyczny wyłącznik
Sygnał dźwiękowy z opcją wyłączenia
Funkcje sterowania: 3-stopniowy wskaźnik ciepła pozostałego|sygnał akustyczny|automatyczne podgrzewanie|Booster|zabezpieczenie przed dziećmi|funkcja łączenia|Cook Assist|licznik|Eco timer|blokada|minutnik|wył. dźwięków|funkcja Stop+Go|timer
Funkcja odliczania czasu

Zastosowane technologie

Stop & Go Stop & Go

Galeria filmów

  • Wideo
  • Wideo
  • Wideo
Techniczne

Moc całkowita [W]

7400

Rodzaj zasilania

220-240 V

Zabezpieczenia

Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa , Zabezpieczenie przed dziećmi

Funkcje

Sterowanie

Położenie panelu z przodu płyty , Sterowanie dotykowe , Sterowanie InfiSight™ z kolorowym wyświetlaczem - Electrolux

Własne sterowanie

TAK

Komunikacja

Eco Timer , Sygnał dźwiękowy z opcją wyłączenia , Zegar

Zastosowane technologie

CleverHeat , Funkcja Booster , Stop & Go Funkcja dodatkowego zwiększenia mocy ,

Płyta

Rodzaj płyty

Indukcyjna

Rodzaj obramowania

Szlif ozdobny z przodu

Ilość pól grzejnych/palników

4

Pole/palnik 1

Moc [W]: 2300/3200 , Pole indukcyjne , Średnica [mm]: 210

Pole/palnik 2

Moc [W]: 2300/3200 , Pole indukcyjne , Średnica [mm]: 210

Pole/palnik 3

Moc [W]: 2300/3200 , Pole indukcyjne , Średnica [mm]: 210

Pole/palnik 4

Moc [W]: 2300/3200 , Pole indukcyjne , Średnica [mm]: 210

Fizyczne

Wysokość [cm]

5.5

Szerokość [cm]

78

Głębokość [cm]

52

Ogólne

Producent

Electrolux

Kolor

Ciemnoszary

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Indukcja jedno ma imię - Electrolux!

To moja pierwsza płyta indukcyjna, ale nie pierwsza szklana, więc zacznę od końca. Płyta jest fenomenalna w czyszczeniu - nawet po befsztykach wystarczy kilka ruchów zwilżoną szmatką, by lśniła jak nowa. A od początku, dzięki swoim gabarytom zapewnia dużo miejsca na wygodne gotowanie. Swobodnie można postawić na niej 4 spore garnki, bądź patelnie. Funkcja Cook Assist przydaje się, by oswoić się z płytą. Bardzo wygodny jest też stoper, wyłącznik czasowy i minutnik. Podczas gotowania można zająć się przygotowywaniem dalszych produktów, a płyta przypomni, że upłynął ustawiony czas gotowania lub sama wyłączy się, jeśli to zaprogramujemy. Świetne są podpowiedzi na wyświetlaczu dot. stopnia ustawionej mocy - np. moc 1 służy do podtrzymania ciepła, a 2 do roztapiania i tak aż do 14. Funkcja Stop & Go jest bardzo przydatna - można w sytuacji awaryjnej (np. dzwonek do drzwi) jednym ruchem wstrzymać gotowanie na wszystkich palnikach, aby później równie łatwo je wznowić.
Z minusów, płyta czasem gubi polskie znaki, ale to naprawdę w niczym nie przeszkadza. Niestety nie posiadam wyposażenia dodatkowego, nie mogłam więc jeszcze wypróbować funkcji Bridge. Bardzo mała bezwładność i szybka reakcja na zmianę mocy sprawia, że gotuje się bez nerwów nawet trudne potrawy. Płyta nie wydaje z siebie niepokojących dźwięków, a wiem, że niektóre potrafią buczeć.

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Plyte mam od niedawn...

Plyte mam od niedawna ale jestem bardzo zadowolona latwo sie ja czysci jest latwa w obsludze ma bardzo wygodny dotykowy panel z suwakami W nowej kuchni wyglada bardzo elegancko

Popularność płyt indukcyjnych ciągle wzrasta. Czasami jest to świadomy wybór, a czasami bywa wymuszony przez brak tradycyjnej instalacji gazowej w obrębie budynku. Niezależnie od tego, płyta indukcyjna to nowoczesna technologia, która przynosi wiele korzyści. Wykorzystanie pola magnetycznego zamiast gazu jest bezpieczne i oszczędne, ponieważ dzięki tej metodzie możemy podgrzewać potrawy znacznie szybciej.

Jaki sprzęt elektroniczny podbił serca Polaków w 2016 roku? Jakie produkty i modele były najchętniej kupowane? Jakie trendy będą podbijać rynek w 2017 roku?Eksperci sieci Saturn przygotowali podsumowanie zeszłego roku oraz przewidują, jakie technologie będą cieszyć się zainteresowaniem w 2017 roku.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel