Płyta indukcyjna o szerokości 59 cm, z własnym sterowaniem, 4-polami grzewczymi, wskaźnikiem opadania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta indukcyjna

Technologia indukcyjna jest najbardziej nowoczesną, precyzyjną, efektywną i bezpieczną metodą gotowania.
Płyty indukcyjne nagrzewają się tylko bezpośrednio na powierzchni, na której postawione jest naczynie. Dzięki temu pozostała, nieużywana w danej chwili przestrzeń płyty pozostaje zimna, a dania przygotowywane są szybko i z minimalną utratą energii.Moc całkowita

Moc całkowita wszytkich pól grzejnych w tej płycie wynosi 7200 W.
Duża moc umożliwia bezpieczne korzystanie w jednym czasie ze wszytskich pól grzewczych ustawionych na wysokich stopniach grzania. Dodatkowo przyspiesza proces gotowania.

Techniczne

Moc całkowita [W]

7200

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przed dziećmi

Funkcje

Sterowanie

Położenie panelu z przodu płyty , Sterowanie elektroniczne

Własne sterowanie

TAK

Komunikacja

Timer , Wyświetlacz elektroniczny

Ilość stopni mocy

9

Wskaźnik opadania ciepła

TAK

Zastosowane technologie

Funkcja Booster

Płyta

Rodzaj płyty

Indukcyjna

Wykonanie płyty

Szkło ceramiczne

Rodzaj obramowania

Szlif ozdobny z przodu

Ilość pól grzejnych/palników

4

Pole/palnik 1

Moc [W]: 1200/1500 , Pole indukcyjne Booster , Średnica [mm]: 150

Pole/palnik 2

Moc [W]: 1200/1500 , Pole indukcyjne Booster , Średnica [mm]: 150

Pole/palnik 3

Moc [W]: 2300/3000 , Pole Booster , Średnica [mm]: 220

Pole/palnik 4

Moc [W]: 2300/3000 , Pole indukcyjne Booster , Średnica [mm]: 220

Fizyczne

Wysokość [cm]

5.5

Szerokość [cm]

59

Głębokość [cm]

52

Ogólne

Producent

Candy

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Ta płyta sprawiła, że mam doskonałą opinię o płytach indukcyjnych. Dotąd byłem zawsze użytkowniekiem płyt gazowych. Znajomi ostrzegali mnie: \"te na prąd są drogie w eksploatacji! i trudne w obsłudze!\". Okazało się, to całkowitą nieprawdą. Moje rachunki wcale nie wzrosły, za to komfort użytkowania - niezwykle.
Płyta jest bardzo elegancka, czarny, lekko połyskujący kolor z kontrasującymi jasnymi obwódkami pól indukcyjnych. Wprost idealnie wtopiła się w nowoczesny wygląd kuchni nie przytłaczając ją, ale tworząc zgrabną całość.
Co do użytkowania - obsługa jest banalna, niezwykle intuicyjna. Wiedziałem jak ją włączyć bez żmudnego czytania każdego zdania instrukcji.
Podczas dłuższego już czasu użytkowania nie nabawiła się ani jednej rysy. Jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy środek do płyt indukcyjnych (za kilka złotych i starczający na bardzo długo) oraz kawałek papierowego ręcznika. Zero skrobania, żmudnego czyszczenia. Za każdym razem lśni.
Funkcja są bardzo przydatne - uwielbiam booster. To taki wzmacniacz \"mocy\". Jeśli chcemy bardzo szybko podgrzać coś (np. wielki gar pełen wody), wystarczy włączyć tę funkcję dla danego pola. Pobierze ono część mocy od sąsiadującego pola i efekt będzie fenomenalny. Nigdy nie przypuszczałbym, że można uzyskać wrzenie wody w tak szybkim czasie.
Z innych przdatnych funkcji cenię Timer (Zegar), dzięki któremu można zaprogramować czas gotowania. Jest to niezwykle przydatne.
Mamy i ojcowie z pewnością docenią funkcję blokady płyty - można ją zablokować jak klawiaturę telefonu komórkowego co jest wielce przydatne, gdy w domu są wszędobylskie, dziecięce rączęta.
Płyta wskazuje nam również tzw. ciepło resztkowe co jest funkcją bezpieczeństwa. Po użyciu danego pola wskazuje poprzez wyświetlanie literki \"H\", aby pola nie dotykać, bo jest jeszcze ciepłe.
Dzięki sterowaniu wiemy wszystko - wskaźnik miga, gdy położymy np. nieprzystosowany do indukcji garnek, który nie współpracuje w kuchnią. Jeśli zdejmiemy z pól garnki, ale nie wyłączymy płyty, sama przejdzie w tryb stand-by po minucie.
Jest również funkcja bezpieczeństwa dla zapominalskich, która wyłącza powierzchnię grzewczą. Czas zależy od natężenia - jeśli będziemy gotować coś na poziomie natężenia 7, pole grzewcze wyłączy się automatycznie po 2 godzinach.
Regulacja mocy i wybór pól jest niezwykle prosty, nawet moja babcia nie miała z tym kłopotu, gdy przygotowywała rosół:)
Co do garnków \"do indukcji, nie spotkałem się jeszcze z takimi, które nie byłyby rozpoznawane przez moją płytę. Mam takie ze stali emaliowanej i wszystko działa bez zarzutu.
Pola są różnej wielkości co daje możliwość wyboru optymalnego w danej chwili. Jeśli chodzi o moc to mamy tu zakres poziomów od 1 do 9 więc gama jest szeroka.
Gotowanie stało się przyjemnością z tą płytą, bo daje nam całkowitą kontrolę nad rezultatem. Nawet wylana zupa nie jest już problemem - po minucie moja Candy jest znów czysta jak w dniu montażu. Bardzo ją polecam, jest zupełnie bezawaryjna, a funkcje bardzo przydatne w codziennym życiu. Czuję się z nią jak prawdziwy Szef Kuchni.

Popularność płyt indukcyjnych ciągle wzrasta. Czasami jest to świadomy wybór, a czasami bywa wymuszony przez brak tradycyjnej instalacji gazowej w obrębie budynku. Niezależnie od tego, płyta indukcyjna to nowoczesna technologia, która przynosi wiele korzyści. Wykorzystanie pola magnetycznego zamiast gazu jest bezpieczne i oszczędne, ponieważ dzięki tej metodzie możemy podgrzewać potrawy znacznie szybciej.

Jaki sprzęt elektroniczny podbił serca Polaków w 2016 roku? Jakie produkty i modele były najchętniej kupowane? Jakie trendy będą podbijać rynek w 2017 roku?Eksperci sieci Saturn przygotowali podsumowanie zeszłego roku oraz przewidują, jakie technologie będą cieszyć się zainteresowaniem w 2017 roku.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel