Korzyści:
 
 
  • Wskaźnik ciepła resztkowego, który informuje czy pole grzejne jest jeszcze na tyle gorące, aby się nie poparzyć.

  • Proste i intuicyjne sterowanie dotykowe Slider z przodu na płycie, która umożliwia płynną regulację mocy grzania.

  • Elektroniczny wyświetlacz oraz timer.

  • Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Płyta posiada zabezpieczenie przed dziećmi, przed zalaniem, przed przegrzaniem oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa.
  • Wysokiej jakości płyta ze szkła ceramicznego. Elegancki i nowoczesny wygląd.

  • Funkcja Booster, która sprawia, że pole indukcyjne nagrzewa się do nastawionej temperatury w jak najkrótszym czasie.Technologia indukcyjna

To najbardziej efektywna metoda gotowania. Płyty indukcyjne nagrzewają się jedynie w miejscu, gdzie postawione zostanie naczynie. Dzięki tej technologii, danie jest przygotowywane szybko i z minimalną utratą energii.


Technologia indukcyjna IndyFlex
Nowa technologia Beko IndyFlex w płytach indukcyjnych pozwala na użycie większej przestrzeni dzięki elastycznej powierzchni gotowania. Użytkownik ma możliwość połączenia kilku stref grzewczych w jedną większą, co daje większą swobodę gotowania. Dzięki zastosowaniu elastycznej strefy grzewczej, możliwe jest użycie zarówno dużych patelni i garnków, jak i małych rondelków, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Płynne sterowanie dotykowe Slider
Nowe płyty indukcyjne Beko Touch & Slide Control to nie tylko bezpieczne i efektywne gotowanie, to także synonim najwyższego komfortu obsługi. Dzięki sterowaniu sensorowemu typu Slider nastawienie pożądanej temperatury gotowania nigdy nie było tak wygodne i błyskawiczne. Aby wybrać jedno z 19 dostępnych ustawień wystarczy przesunąć palcem po regulatorze płynnej zmiany temperatury lub bezpośrednio dotknąć na żądany poziom. Spróbuj i poczuj jakie to proste.

Booster
Szybkie nagrzewanie Booster to funkcja ułatwiające gotowanie. Umożliwia ona gotowanie na maksymalnie rozgrzanej powierzchni. Po jej włączeniu pole grzewcze zaczyna grzać z maksymalną temperaturą, po czym wraca do nastawionej temperatury gotowania. Dzięki niej czas gotowania ulega skróceniu.

Szybkie i łatwe czyszczenie
Ponieważ powierzchnia witroceramiczna płyty nie nagrzewa się, rozlane jedzenie nie będzie się przypalać - tym samym płyta jest łatwiejsza do utrzymania w czystości.

Techniczne

Moc całkowita [W]

7400

Zabezpieczenia

Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa , Przed przegrzaniem , Zabezpieczenie przed dziećmi , Zabezpieczenie przed zalaniem

Funkcje

Sterowanie

Slider Położenie panelu z przodu płyty ,

Własne sterowanie

TAK

Komunikacja

Timer , Wyświetlacz elektroniczny

Wskaźnik opadania ciepła

TAK

Zastosowane technologie

Funkcja Booster

Płyta

Rodzaj płyty

Indukcyjna

Wykonanie płyty

Szkło ceramiczne

Rodzaj obramowania

Proste krawędzie

Ilość pól grzejnych/palników

4

Pole/palnik 1

Moc [W]: 1400/1800 , Pole indukcyjne , Średnica [mm]: 145

Pole/palnik 2

Moc [W]: 1800/2500 , Pole indukcyjne , Średnica [mm]: 180

Pole/palnik 3

Moc [W]: 1800/2500 , Pole indukcyjne , Średnica [mm]: 180

Pole/palnik 4

Moc [W]: 2200/3200 , Pole indukcyjne , Średnica [mm]: 210

Fizyczne

Wysokość [cm]

5.5

Szerokość [cm]

58.2

Głębokość [cm]

51.2

Ogólne

Producent

Beko

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Płyta bardzo dobrej jakości. Solidne wykonanie i wygląd, który każdemu przypadnie do gustu. Funkcjonalność bez zastrzeżeń. Zastosowanie boostera oraz technologii IndyFlex powodują, że gotowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Niezwykle przydatna jest również możliwość płynnego regulowania mocy. Polecam wszystkim poszukującym dobrego produktu w przystępnej cenie. Na uznanie zasługuje również przebieg transakcji - MediaMarkt traktuje klienta w pełni profesjonalnie.

5 na 5

Bardzo cicha, fajna funkcja eco, przydatna jak dla mnie opcja która podtrzymuje ciepło. Polecam

5 na 5

Bardzo oszczędna i cicha. POLECAM

Popularność płyt indukcyjnych ciągle wzrasta. Czasami jest to świadomy wybór, a czasami bywa wymuszony przez brak tradycyjnej instalacji gazowej w obrębie budynku. Niezależnie od tego, płyta indukcyjna to nowoczesna technologia, która przynosi wiele korzyści. Wykorzystanie pola magnetycznego zamiast gazu jest bezpieczne i oszczędne, ponieważ dzięki tej metodzie możemy podgrzewać potrawy znacznie szybciej.

Jaki sprzęt elektroniczny podbił serca Polaków w 2016 roku? Jakie produkty i modele były najchętniej kupowane? Jakie trendy będą podbijać rynek w 2017 roku?Eksperci sieci Saturn przygotowali podsumowanie zeszłego roku oraz przewidują, jakie technologie będą cieszyć się zainteresowaniem w 2017 roku.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel