Każdy kto ceni wysmakowany design oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne idące w parze z intuicyjną obsługą, powinien wyposażyć swoją kuchnię w płytę indukcyjną PI6512TK z <b>linii Code</b>. Ta bezramkowa, stylowa płyta doda smaku kuchennemu wnętrzu, a funkcje, w które jest wyposażona pomogą przyrządzić pyszne potrawy.<br><br>Łatwą obsługę płyty <b>PI6512TK</b> gwarantuje panel sterowania, wyposażony w intuicyjne sensory dotykowe. Służą one do ustawiania czasu pracy poszczególnych pól grzejnych, do wyboru określonych funkcji oraz regulacji moc grzania.<br><br>Dwa pola grzejne płyty PI6512TK wyposażone zostały w <b>funkcję Booster</b>. Włączenie tej funkcji prowadzi do zwiększenia mocy grzania z 2300 W na 3000 W, co znacznie przyspiesza gotowanie.<br><br>Płyta PI6512TK wyposażona została w <b>funkcję Timer</b>, która dostępna jest dla każdego pola grzejnego. Umożliwia ona ustawienie czasu, po upływie którego pole grzejne samoczynnie wyłączy się. Dodatkowym atutem jest sygnał dźwiękowy, który załącza się, w momencie gdy pole grzejne lub płyta przestają pracować. Funkcja Timer może być używana jak standardowy minutnik.<br><br>Płyta PI6512TK wyposażona została w funkcję blokady panelu sterowanie, zwaną <b>Child Lock</b>. Gdy jest ona aktywna, nie ma możliwości przypadkowej zmiany wcześniej wybranych nastaw.<br><br><b>Inteligentny wskaźnik ciepła resztkowego</b> w płytach PI6512TK, informuje które pola grzejne, mimo że są wyłączone, nadal pozostają gorące.

Funkcja Booster



Zwiększa moc grzania, pozwalając na szybsze przygotowanie potraw, bez nadmiernej utraty substancji odżywczych.

Rozpoznawanie wielkości i obecności garnka



Płyta indukcyjna nie rozpocznie grzania bez położenia na nią naczynia. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala również na rozpoznanie wielkości garnka i dostosowanie do niej powierzchni grzania. Dzięki temu korzystanie z płyty indukcyjnej jest bezpieczne i pozwala kontrolować ilość zużywanej energii.

Blokada włączenia pól grzejnych przez dzieci



Ochrona przed przypadkowym włączeniem przez dzieci.




Płyta indukcyjna

Technologia indukcyjna jest najbardziej nowoczesną, precyzyjną, efektywną i bezpieczną metodą gotowania.
Płyty indukcyjne nagrzewają się tylko bezpośrednio na powierzchni, na której postawione jest naczynie. Dzięki temu pozostała, nieużywana w danej chwili przestrzeń płyty pozostaje zimna, a dania przygotowywane są szybko i z minimalną utratą energii.



Moc całkowita

Moc całkowita wszytkich pól grzejnych w tej płycie wynosi 7400 W.
Duża moc umożliwia bezpieczne korzystanie w jednym czasie ze wszytskich pól grzewczych ustawionych na wysokich stopniach grzania. Dodatkowo przyspiesza proces gotowania.

Techniczne

Moc całkowita [W]

7400

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przed dziećmi

Inne

Waga netto [kg]: 10.5

Funkcje

Sterowanie

Położenie panelu z przodu płyty , Sterowanie elektroniczne

Własne sterowanie

TAK

Komunikacja

Timer dla każdego pola

Wskaźnik opadania ciepła

TAK

Zastosowane technologie

Automatyczne rozpoznawanie naczyń , Funkcja Booster

Płyta

Rodzaj płyty

Indukcyjna

Rodzaj obramowania

Szlif ozdobny z przodu

Ilość pól grzejnych/palników

4

Pole/palnik 1

Moc [W]: 1400 , Pole indukcyjne , Średnica [mm]: 180

Pole/palnik 2

Moc [W]: 1400 , Pole indukcyjne , Średnica [mm]: 180

Pole/palnik 3

Moc [W]: 2300/3000 , Pole Booster , Średnica [mm]: 220

Pole/palnik 4

Moc [W]: 2300/3000 , Pole indukcyjne Booster , Średnica [mm]: 220

Fizyczne

Wysokość [cm]

5

Szerokość [cm]

57.6

Głębokość [cm]

51.8

Ogólne

Producent

Amica

Linia

Code

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

3 na 5

Płyta z wyglądu bardzo ładna, jak każda nienajlepsza w utrzymaniu. Jeśli dobrze jest oświetlona z góry, widać wnętrze. Poza tym ok.

Popularność płyt indukcyjnych ciągle wzrasta. Czasami jest to świadomy wybór, a czasami bywa wymuszony przez brak tradycyjnej instalacji gazowej w obrębie budynku. Niezależnie od tego, płyta indukcyjna to nowoczesna technologia, która przynosi wiele korzyści. Wykorzystanie pola magnetycznego zamiast gazu jest bezpieczne i oszczędne, ponieważ dzięki tej metodzie możemy podgrzewać potrawy znacznie szybciej.

Jaki sprzęt elektroniczny podbił serca Polaków w 2016 roku? Jakie produkty i modele były najchętniej kupowane? Jakie trendy będą podbijać rynek w 2017 roku?Eksperci sieci Saturn przygotowali podsumowanie zeszłego roku oraz przewidują, jakie technologie będą cieszyć się zainteresowaniem w 2017 roku.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel