Facebook m Instagram

ZOBACZ TECHNOLOGICZNE PRZYGODY RENEUSZA

NA BLOGU SATURN.PL ZNAJDZIESZ STALE AKTUALIZOWANE TESTY,
RECENZJE ORAZ NOWOŚCI PRODUKTOWE.

Wybierz kategorię lub scrolluj odkrywając kolejne wpisy

Myśl technologicznie, postępuj ekologicznie

Nic tak nie ładuje mi baterii, jak aktywne działanie w słusznej sprawie! A ekologia to kwestia, która dodaje mi niesamowitej energii! Dlatego zaraz Was też naładuję… porcją wiedzy, dzięki której będziecie mogli przyczynić się do ochrony jednej z najcenniejszych rzeczy jakie mamy, czyli ŚRODOWISKA!
Jak pewnie wiecie, nie wszystkie odpady mogą być wyrzucane do zwykłego kosza, a należą do nich między innymi baterie i akumulatory, które wykorzystujecie w urządzeniach elektronicznych, a więc towarzyszą Wam one praktycznie na każdym kroku! Zastanawiacie się pewnie, czemu nie możemy po prostu dać zużytym bateriom kosza, to znaczy wyrzucić ich do najbliższego śmietnika 😉 Otóż dlatego, że jest to dla środowiska ciężkie – tak jak metale: ołów, cynk czy rtęć, które kryją się w takich bateriach. Co więc robimy? Po pierwsze, nie szkodzimy! Odwiedzamy sklep Saturn i szukamy specjalnego pojemnika na zużyte akumulatory, a potem wykonujemy rzut za trzy punkty w sam jego środek! Proste? No to do dzieła! Wy szukacie baterii, a ja szukam Was za moment w Saturnie 😉 Do zobaczenia!

Usługa

Saturn

Recykling

Przejdź do sklepu
OBSERWUJ RENEUSZA NA INSTAGRAMIE

Saturn płaci za zakupy w Decathlon

Widzicie co się dzieje za oknem??? Wiosna w pełni sił, to i ja nie mogę być gorszy! Forma musi się zgadzać i chociaż wiadomo, że #technologiapodkrecatempo, to zawsze fajnie grać w jednej drużynie z najlepszymi markami. Dlatego razem  z Decathlon mam dla Was SUPER opcję.
Tak w skrócie: w sklepie Saturn kupujesz, w sklepie Decathlon zyskujesz!
Jak się w to gra? Robisz zakupy w sklepie Saturn, a za każde wydane 500 zł otrzymujesz do 50 zł na karcie podarunkowej do Decathlon.
Proste? Proste! No to teraz biegiem, najpierw po zakupy do sklepu Saturn, gdzie czekają na Was gadżety idealne do podkręcenia tempa podczas codziennych treningów i wiele innego dobra wszelkiego technologicznego, a potem do Decathlon, żeby uzupełnić sportową stylóweczkę. Wszystko jasne? No to… na zakupy, gotowi, start!

A regulamin całej promocji znajdziecie TU.

Promocja

Decathlon

Zarejestruj zakup i odbierz e-kartę podarunkową

Przejdź do sklepu
OBSERWUJ RENEUSZA NA INSTAGRAMIE

Technologia z galaktyki Samsung S8!

Nikt z nas nie lubi ograniczeń. Ja na przykład do dziś mam traumę jak widzę kolorowanki. Nie wychodzenie za linię, w moim wykonaniu, to była nie lada… sztuka xD A limit transferu? A limit znaków w smsie? Na każdym kroku trzeba uważać! Gdzie jest wolność? Gdzie niczym nieograniczona przestrzeń? Na szczęście technologia tak ma, że najlepsza jest wtedy, kiedy przy jej tworzeniu zostały popuszczone wodze fantazji. Po prostu kreatywność musi być u-wol-nio-na! I wiecie co? Niby siedzę w tej branży od lat, ale Samsung Galaxy S8 to mnie nieźle tą wolnością zaskoczył. Biorę go do ręki i co widzę? Ograniczenia sprowadzone do MINIMUM! Totalny kosmos! Te krawędzie to prawdziwa rewolucja! Ten obraz to największy technologiczny efekt #wow tego sezonu! Ta obudowa to modelowy przykład funkcjonalnego dizajnu! No z takim sprzętem to ja mogę poszerzać swoje horyzonty i zupełnie inaczej spojrzeć na świat! Na przykład przez 12 Mpx obiektyw jego aparatu wyposażony w technologię Dual Pixel Sensor, który szybko i dokładnie uchwyci każdy moment. A do tego… wyczerpie mi się zaraz limit znaków we wpisie, dlatego szersze info znajdziecie we #vlogu! Stop limitom! Niech wolność będzie z Wami!

Smartfon

Samsung

Galaxy S8 Midnight Black

Przejdź do sklepu
OBSERWUJ RENEUSZA NA INSTAGRAMIE