Facebook m Instagram

ZOBACZ TECHNOLOGICZNE PRZYGODY RENEUSZA

NA BLOGU SATURN.PL ZNAJDZIESZ STALE AKTUALIZOWANE TESTY,
RECENZJE ORAZ NOWOŚCI PRODUKTOWE.

Wybierz kategorię lub scrolluj odkrywając kolejne wpisy

Technologia podkręca tętno

Podczas pracowitego dnia nic nie liczy się bardziej niż… upływające minuty 😀 Na szczęście wiem co zrobić, żeby chwile mijały nie tylko szybciej, ale też intensywniej. Czas na kolejną technologiczną nowość podkręcającą tempo! Czas na smartwatch Samsung Gear S3.
Rewolucyjna technologia zastosowana w tym zegarku prezentuje się, co tu dużo mówić, elegancko. Niby z pozoru klasyczny zegarek, ale jakie ma bogate wnętrze, jaki jest wszechstronny!  Taki z niego zdolniacha, że szybko odnajduje się i przy codziennym funkcjonowaniu i przy sportów trenowaniu.
Musicie wiedzieć, że ja mam takie hobby, że zawsze szukam w technologii idealnych połączeń. Dobranych par. No musi być perfect match, bo inaczej taki sprzęt nie ma u mnie żadnych szans. Od razu kosz. A Samsung Gear S3 to wyjątkowo udany związek standardowego zegarka z innowacyjnym smartwatchem. To taki model relacji, że nawet kiedy czujność inteligentnych funkcji jest z pozoru uśpiona, to klasyczna tarcza czuwa nad tym, żebyśmy nie zatrzymali się w czasie 😀 Jak to mówią młodzi i kumaci – Always On Display!
Nowoczesna technologia, jak to z kobietami bywa, zmienną jest, dlatego nie dziwi mnie zupełnie ilość interfejsów, które mam do wyboru, żeby spersonalizować mój Gear S3. Nastrój, tarcza od zegarka, odcień niebieskiego na koszuli (he he), teraz wszystko mogę zgrać ze sobą w czasie i perfekcyjnie do-pa-so-wać. No i mój ulubiony element czyli unowocześniona wersja tradycyjnego symbolu każdego trwałego związku – pierścień! Nowoczesny, bo obrotowy i pozwalający na nieco większą dawkę elastyczności w codziennym funkcjonowaniu 😉 Można dzięki niemu swobodnie odbierać połączenia, regulować głośność muzyki albo wyłączyć budzik.
O wilku mowa! Alarm budzi mnie właśnie z technologicznego uniesienia. Czas wracać na ziemię. Znaczy się do Saturna. No! Do pracy wracam.
TymCZASEM!

Smartwatch

Samsung

Gear S3 Classic

Przejdź do sklepu
OBSERWUJ RENEUSZA NA INSTAGRAMIE

Portret perfekcyjnego smartfona

Halo, Kochani! Jak Wam się podoba moje najnowsze selfie? Bo ja Wam powiem, że wyszło całkiem… idealnie 😀 No ale jak miało wyjść, jeśli mam tutaj prawdziwego mistrza portretów i wirtuoza mobilnej fotografii czyli smartfon Huawei P10 z aparatem stworzonym we współpracy z prawdziwą legendą – firmą LEICA.
Pewnie już kojarzycie tę kolaborację z poprzedniego modelu Huawei z serii P, ale tym razem nie chodzi tylko o podwójny tylny aparat. Idąc z duchem czasu mamy wreszcie to, co w aparacie przydaje się najczęściej, chociaż nikt o tym głośno nie mówi xD Zaawansowaną funkcję zdjęć portretowych czyli selfie, którego bezbłędną jakość też gwarantuje LEICA! Lepiej ćwiczcie popisowe miny, bo jak staniecie „twarzą w twarz” z przednią kamerą Huawei P10, to trudno będzie zmienić obiekt(yw) zainteresowań 😀
No ale niech będzie, nie samym #selfie człowiek żyje! Co jeszcze składa się na portret tego perfekcyjnego smartfona? Na pierwszy rzut oka elegancki design i praktycznie umiejscowiony czytnik linii papilarnych. Telefon leży w dłoni idealnie, a jego obsługę już po chwili macie w jednym palcu! Do tego turbo wydajny procesor Kirin 960 i innowacyjna technologia szybkiego ładowania, które sprawią, że Huawei P10 będzie pełen mocy i energii nawet podczas wymagających zadań i długiego wspólnego dnia.
To ja lecę dokumentować swój zachwyt, może kiedyś uczeń przerośnie mistrza!

Smartfon

Huawei

P10 Srebrny

Przejdź do sklepu
OBSERWUJ RENEUSZA NA INSTAGRAMIE

Technologia dobrze kręci

Chcecie poznać mój przepis na udane wakacje? Solidna porcja mocnych wrażeń doprawiona nutką nowoczesnej technologii! I wtedy każdy wyjazd się kręci 😀 A kręci się jeszcze lepiej, jeśli zabiorę ze sobą swoje trzecie oko, dzięki któremu każda wakacyjna #takasytuacja zostaje PROfesjonalnie zapisana w pamięci (i to nie tylko mojej!!!) Jesteście ciekawi, o jakim sprzęcie mowa? No to GO!
Kamerka GoPro Hero 5 Black to niekwestionowany bohater każdego wypadu za miasto, niestraszna jej woda, słońce czy wiatr. Wręcz przeciwnie! Im trudniej, tym lepiej, bo ekstremalne warunki to jej żywioł! A jeśli do tego lubicie spędzać czas aktywnie, zrozumiecie się bez słów! Obsługa tego małego cudeńka jest banalnie prosta. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku migawki, a nagrywanie rozpoczyna się automatycznie! Do tego dwucalowy, dotykowy ekran, na którym od razu możecie podglądać i odtwarzać w nieskończoność swoje wakacyjne szaleństwa, a nawet je na szybko przycinać! No i najważniejsze, jakość nagrywania! Podróżowanie w świecie 4K cieszy oko jeszcze bardziej, a zdjęcia 12 MP zachwycają kolorami i ostrością.
No to co, wiecie już czego brakuje Wam do pełni szczęścia podczas długo wyczekiwanego urlopu? Ja już idę się pakować, ale… mam na Was oko 😉

Kamera

GoPro

Hero 5 Black

Przejdź do sklepu
OBSERWUJ RENEUSZA NA INSTAGRAMIE
1 2 3 7